کاج سرویس خیال راحت شما
جهت استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند می‌توانید با شماره 02176272070 یا 02176277746 های تماس برقرار کنید و با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند

در کاج سرویس، با بهره‌گیری از تیم کارشناسان مجرب و آموزش‌دیده، خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند از برندهای مختلف را با گارانتی رسمی ارائه می‌دهیم. با استفاده از قطعات اصلی و تجهیزات حرفه‌ای، تکنسین‌های ما در اسرع وقت در محل شما حاضر می‌شوند و پس از عیب‌یابی، هزینه دقیق تعمیر را پیش از شروع کار به شما اعلام خواهند کرد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند فقط کافی است با شماره 02176272070 یا 02176277746 های تماس برقرار کنید و با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

 

تعمیرات ظرفشویی در دماوند

تعمیرات ظرفشویی در گیلاوند

تعمیرات ظرفشویی در رودهن

تعمیرات ظرفشویی در پردیس

کاج سرویس مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند

ماشین ظرفشویی، از ضروری ترین وسایل و لوازم خانگی در زندگی مدرن است که برای شستشو و تمیز کردن ظروف آشپزخانه به کار می‌رود. این دستگاه نه تنها به صورت اتوماتیک و با کیفیت بالا ظروف را تمیز می‌کند، بلکه تاثیرات عمیقی بر روی زندگی روزمره ما دارد. امروزه ماشین ظرفشویی جای خود را در خانه بسیاری از ما باز کرده است، چرا که کمک می‌کند ظرف‌ها سریع‌تر و تمیزتر شسته شوند و در مصرف آب و مواد شونده نیز صرفه جویی می‌شود. شاید در زندگی روزمره ارزش دستگاه ظرفشویی به خوبی حس نشود، ولی وقتی خراب می‌شود، جای خالی آن و اهمیتی که در زندگی‌مان دارد به خوبی حس می‌شود. در این نوشته از وب سایت کاج سرویس در رابطه با تعمیرات ظرفشویی در دماوند و پردیس و مشکلات رایج ماشین ظرفشویی صحبت خواهیم کرد و اگر دستگاه ظرفشویی شما دچار اشکال شده است و نیاز به تعمیرات دارید میتوانید با شماره 02176272070 تماس برقرار کنید.

جهت استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ظرفشویی در دماوند و پردیس می‌توانید با شماره 02176272070 یا 02176277746 های تماس برقرار کنید و با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند

ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهر دماوند و گیلاوند

مجموعه کاج سرویس از جمله بزرگترین مجموعه ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی در شهر دماوند و گیلاوند میباشد و این خدمات شامل سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند و گیلاوند میشود که اگر شما دارای دستگاه ماشین ظرفشویی هستید و دستگاه شما دچار خرابی و اشکالاتی شده است میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند و گیلاوند توسط مجموعه کاج سرویس استفاده کنید. برای شروع و دریافت خدمات با شماره زیر تماس برقرار کنید و کارشناسان مجموعه اقدامات لازم را برای اجرا انجام خواهند داد.

نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و رودهن

مجموعه کاج سرویس دارای مجوز و نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و رودهن میباشد و اگر دستگاه شما نیاز به سرویس و تعمیرات دارد و ساکن شهر پردیس و رودهن هستید میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و رودهن با شماره گیری 02176272070 توسط مجموعه کاج سرویس استفاده کنید.

نمایندگی رسمی خدمات تعمیر ظرفشویی در پردیس

دکمه های ماشین ظرفشویی کار نمی کنند

در این صورت بررسی کنید که ماشین ظرفشویی به درستی به برق وصل شده و پریز برق به درستی کار می کند. ممکن است پنل کنترل ماشین ظرفشویی شما خراب شده باشد. سعی کنید ماشین ظرفشویی را برای چند دقیقه از برق بکشید و سپس آن را دوباره به برق وصل کنید. این کار گاهی اوقات می تواند صفحه کنترل را بازنشانی کند. برخی از ماشین های ظرفشویی دارای عملکرد قفل هستند که می تواند از کار کردن دکمه ها جلوگیری کند.

لک روی ظروف باقی می ماند

دلیل اصلی این امر استفاده از شوینده نامناسب است؛ پس اگر لکه روی ظروف باقی ماند و در این مشکل قصد تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند را دارید، باید توجه داشته باشید که از شوینده های مناسب استفاده کنید. علت کدر شدن ظروف در ماشین ظرفشویی نیز همین امر می باشد می باشد. قرص های ماشین ظرفشویی موجود در بازار معمولا تقلبی هستند و لازم است در کنار استفاده از قرص، مخزن نمک و جلادهنده را شارژ کرد. اگر سختی آب زیاد است، باید درجه جلادهنده را افزایش دهید.

ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند

اگر ماشین ظرفشویی شما ظروف را به خوبی نمی‌شوید، احتمالا مشکل در آبگیری، تخلیه، گرم نشدن آب، مواد شوینده یا جرم گرفتن ماشین ظرفشویی وجود دارد. برای بررسی مشکل به این نکات توجه کنید. ابتدا چک کنید تا مشکلی در مصرف آب نداشته باشید. اگر از فیلتر قبل از آبگیری استفاده می کنید، باید بررسی کنید که گرفتگی نداشته باشد.

گرم نشدن آب دستگاه

المنت وظیفه گرم کردن آب را بر عهده دارد و ترموستات یا سنسور طبق برنامه انتخاب برنامه دستور قرار دادن المنت را در مدار از برد می گیرد. اگر هر یک از قطعات ذکر شده ایراد داشته باشد آب گرم نمی شود و برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس باید آن ها را بررسی کنید.

تخلیه نشدن آب دستگاه

در طول فرآیند شستشو، آب چندین بار تخلیه می شود. اگر فیلتر کف، پمپ تخلیه، شیلنگ خروجی یا فاضلاب مسدود شده باشد، آب تخلیه نمی شود. باید پمپ ماشین ظرفشویی را که آب را به آبپاش ها می رساند بررسی کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید. بررسی نمایید تا مخزن شوینده ها شارژ شده باشد.

ماشین ظرفشویی از شوینده استفاده نمی کند

در صورت بروز این مشکل ممکن است مخزن مواد شوینده با باقی ماندن مواد شوینده یا ذرات مواد غذایی مسدود شده باشد که مانع از باز شدن یا توزیع مناسب مواد شوینده می شود. دیسپنسر را کاملا تمیز کنید و دوباره امتحان کنید. علت حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی یا سایر مواد شوینده می تواند مربوط به استفاده از نوع نامناسب شوینده نیز باشد. دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که از نوع صحیح مواد شوینده برای ماشین ظرفشویی خود استفاده می کنید. اگر این راه حل ها را امتحان کرده اید و ماشین ظرفشویی هنوز از مواد شوینده استفاده نمی کند، بهتر است برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی روشن نمی شود

اگر ماشین ظرفشویی روشن نمی شود مواد گفته شده را مورد بررسی قرار دهید. ابتدا بررسی کنید که پریز، دوشاخه یا کابل مشکلی نداشته باشد. در مرحله بعد باید از معیوب نبودن سیستم الکتریکی دستگاه، برد الکترونیک و موتور مطمئن شوید. باید توجه داشته باشید که اگر میکروسوئیچ درب فعال نشود، ماشین ظرفشویی شما روشن نمی شود. بنابراین باید قفل درب و میکروسوئیچ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. برای بررسی این موارد بهتر است که از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس کمک بخواهید.

آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود

شلنگ ورودی را بررسی کنید که سالم باشد و خمیدگی نداشته باشد، از سلامت شیر برقی دستگاه مطمئن شوید، فیلتر ورودی را بررسی کنید که سالم باشد و جرم نگرفته باشد. برای جرم گیری می توانید از مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس کمک بگیرید.

صدای ماشین ظرفشویی زیاد است

وجود ایراد در پمپ ماشین ظرفشویی از دلایل صدای بیش از حد دستگاه می باشد، برخورد آب پاش های دستگاه نیز در ایجاد صدای زیاد تأثیر دارند. در صورت بروز صدای زیاد در ماشین ظرفشویی و نیاز به کمک تکنسین با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در دمااوند و پردیس تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی ظرف ها را به درستی خشک نمی کند

انسداد مسیر تخلیه از اصلی ترین دلایل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی می باشد، مسیر تخلیه را بررسی کرده و از سلامت المنت و پمپ تخلیه مطمئن شوید، کار نکردن ترموستات و ایراد در آن از دیگر دلایل خوب خشک نشدن ظروف در دستگاه ظرفشویی است.

ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی هاردستون در دماوند و پردیس

برند هاردستون هم مانند برند بلومبرگ از جمله برند هایی تخصصی است و نمیتوان به افراد بی تجربه سپرد چرا که قطعات هاردستون بسیار کم یاب میباشد و اگر به اشتباه آسیبی به دیگر قطعات برسد ممکن است ماه ها منتظر قطعات باشید اما کاج سرویس این خدمات را بر عهده میگیرید و اگر شما دارای دستگاه ماشین ظرفشویی هاردستون هستید و این دستگاه دچار خرابی شده است میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی هاردستون در دماوند و پردیس استفاده کنید برای اطلاع بیشتر و هماهنگی با شماره 02176277746 تماس برقرار کنید.

ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی ویرپول در دماوند و پردیس

خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در دماوند و پردیس از جمله خدمات تخصصی مجموعه کاج سرویس میباشد و به منظور دریافت خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شهر دماوند و پردیس میتوانید با شماره 02176272070 تماس برقرار کنید و کارشناسان ما راهنمایی ها و اقدامات لازم را برای شروع خدمات انجام خواهند داد.

خدمات سرویس ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند

خرابی ظرفشویی امری طبیعی است اما در بعضی مواقع ممکن است که دردسر سازباشد. اگر سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس به صورت نگیرد ممکن است برای قسمت های دیگر مشکلاتی را پیش آورد. نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی شامل روشن نشدن، چکه کردن آب، صداهای زیاد، عدم تخلیه، خشک نکردن ظرف ها، قفل شدن درب ماشین ظرفشویی و ضربه دیدن آن است. در صورت مشاهده هر کدام از این موارد بهتر است که با یک مرکز تعمیرات ظرشویی در پردیس و دماوند ارتباط بگیرید و جهت رفع مشکل پیش آمده اقدام نمایید.

 • 02176272070
 • 02176277746
نمایندگی سرویس ظرفشویی در پردیس

سوالات متداول تعمیرات ظرفشویی در پردیس و دماوند

تکنسین‌های تعمیر ماشین ظرفشویی دارای مدرک فنی حرفه‌ای بوده، بیش از 10 سال سابقه تعمیرات دارند و هر ساله با توجه به فناوری روز، آموزش‌های لازم را در کاج سرویس فرا می‌گیرند.

 

بله. اولویت کاج سرویس تعمیر لوازم خانگی در منزل است. تکنسین با تمام تجهیزات لازم جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه‌تان به منزل شما مراجعه خواهد کرد. تنها در مواقعی که تعمیر در منزل میسر نباشد، ممکن است دستگاه به کارگاه منتقل شود.

 

جهت استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند می‌توانید با شماره 02176272070 یا 02176277746 های تماس برقرار کنید و با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

هزینه و قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس

قیمت نهایی تعمیر ظرفشویی در دماوند و پردیس به عوامل متعددی بستگی دارد. با این حال اگر به دنبال مرکزی هستید که با قیمتی منصفانه و عملکردی عالی کار تعمیر ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس را برایتان انجام دهد، کاج سرویس را در نظر داشته باشید. در ادامه موارد موثر بر قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس را بررسی می کنیم:

نوع مشکل: نوع خرابی یا مشکلی که در ظرفشویی شما وجود دارد، بر قیمت تعمیر ظرفشویی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. مشکلات ساده‌تر معمولاً به هزینه کمتری نیاز دارند.

نیاز به تعویض قطعه: در صورت نیاز به تعویض قطعات، نوع و کیفیت قطعات مورد استفاده نیز تأثیر زیادی بر قیمت تعمیر دارد و هزینه تعمیرات لوازم خانگی را بیشتر می کند.

تخصص و انصاف تعمیرکار: تجربه و تخصص تعمیرکار نیز می‌تواند بر قیمت تأثیرگذار باشد. تعمیرکاران با تجربه معمولا با استفاده از دانش و تجربه و مهارت خود، اجرت متفاوتی می گیرند.

ارائه خدمات بیشتر: خدمات اضافی مانند مشاوره‌های فنی، نکات حفظ و مراقبت از دستگاه نیز می‌توانند به قیمت تعمیر افزوده شوند. اما این مورد توسط کارشناسان و تعمیرکاران کاج سرویس به شکلی کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی

نکات مراقبت از ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی دارای قطعات حساسی است که باید در حین تعمیر مراقب آنها بود و حتی در نگهداری و استفاده از آن بسیار دقت کرد. ماشین ظرفشوی را بیش از حد پر نکنید و از شوینده مناسب برای آن استفاده نمایید. گاهی رعایت همین نکات از بروز مشکلات فنی ماشین ظرفشویی پیشگیری می نماید و دیگر نیازی به تعمیرات نخواهد داشت. اما در صورتیکه ظرفشویی شما با یکی از مشکلات بالا مواجه شده است ، در سریع ترین زمان ممکن درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند دهید تا مشکلات بیشتری برای وسیله شما پیش نیاید. گاهی بروز یک نقص فنی در ماشین ظرفشویی باعث اختلال در عملکرد سایر قطعات آن می شود؛ بنابراین باید در سریع ترین زمان ممکن آن را تعمیر نمود.

خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات یخچال

تمیز کردن ماشین ظرفشویی

تمیز کردن ماشین ظرفشویی یکی از مهم ترین نکات در نگهداری و افزایش طول عمر این وسیله می باشد. جهت تمیز نگه داشتن ماشین ظرفشویی باید هر 3 ماه یکبار ماشین ظرفشویی را بشویید تا تمام کثیفی های داخل آن پاک شود. همچنین باید برای تمیز کردن آن از مواد شوینده ماشین ظرفشویی استفاده کنید، می توانید از محلول های خانگی نیز استفاده کنید. برای ایمنی بیشتر، قبل از عملیات تمیز کردن ماشین ظرفشویی حتما دستگاه را از برق بکشید تا مشکلی برای آن پیش نیاید و کمتر نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند داشته باشید.

خدمات تعمیرات ظرفشویی در منزل

در صورتی که با هرگونه مشکلی در ماشین ظرفشویی خود مواجه شدید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند، به نام کاج سرویس و اعلام مشکل دستگاه خود، تکنسین های مجرب مجموعه را به همراه تجهیزات به روزشان به منزلتان اعزام کنید. با بهره بردن از خدمات تعمیر ظرفشویی در منزل، دیگر نیازی به حمل و نقل دستگاه نخواهید داشت و به این گونه علاوه بر عدم نیاز به تحمل دشواری های حمل و نقل، در زمان و هزینه های شما صرفه جویی می شود، همچنین امکان نظارت بر عملکرد تکنسین برای شما به وجود می آید، دیگر اینکه می توانید ظرفشویی را پس از اطمینان از صحت عملکرد، تحویل بگیرید.

کاربرد برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی معمولا دارای سه حالت یا مد اصلی شستشو با نام‌های سبک، معمولی و سنگین هستند. بسته به مدل دستگاه شما ممکن است برای شستشوی ظروف کریستال یا ماهیتابه و قابلمه یا خیساندن ظروف هم حالات کاری مختلفی تعیین شده باشد. انتخاب مد کاری ماشین کاملا بستگی به کاری که می‌خواهید انجام دهید دارد و انتخاب حالات مختلف آسیبی به آن وارد نخواهد کرد. اگر کاهش مصرف برق برایتان مهم است می‌توانید از حالت صرفه‌جویی در انرژی استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که تا حد امکان از برنامه کوتاه مدت یا کم مصرف استفاده کنید. اگر قبل از قرار دادن ظرف‌ها در ماشین با دستمال آن را پاک کنید کمک زیادی به کاهش مصرف آب و برق و زمان کارکرد ماشین کرده‌اید. همچنین کمتر به تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند نیاز پیدا می کنید.

شماره تماس تعمیرات ظرفشویی در پردیس و دماوند

مجموعه کاج سرویس یک مجموعه تخصصی همراه کادر مجرب اماده ارائه خدمات سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند میباشد و برای دریافت خدمات کافیست با شماره های زیر تماس برقرار کنید از خدمات تعمیرات ظرفشویی در پردیس و دماوند بهرمند شوید.

 • 02176277746 
 • 02176272070 
خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات لباسشویی

کلام آخر تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند

امروزه ماشین ظرفشویی از کارآمدترین لوازم خانگی به شمار می رود که باعث صرفه جویی در وقت هنگام انجام امور آشپزخانه شده است. اگر ماشین ظرفشویی شما در عملکرد خود دچار مشکل شد، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند مجموعه کاج سرویس را انتخاب کنید. مرکز تعمیرات لوازم خانگی در دماوند کاج سرویس، از قابل اعتماد ترین مراکزی می باشد که می توانید کار تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی خود را به آن واگذار کنید. این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات عالی و استفاده از قطعات فابریک تعمیر ماشین ظرفشویی در دماوند را در اسرع وقت انجام خواهد داد؛ علاوه بر اینکه قیمت تعمیر لوازم خانگی کاج سرویس مناسب می باشد.

10 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر در صورتی که دستگاه تشخیص دهد دمای آب به مقدار تعیین شده نمی‌رسد، ارور e3 ظرفشویی دوو روی نمایشگر نشان داده می‌شود. علت احتمالی بروز این کدخطا، خرابی المنت حرارتی آب است. از آنجا که بررسی سالم بودن و تعویض المنت حرارتی، نیازمند دانش تخصصی است، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید.

  1. جهت استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در دماوند و پردیس می‌توانید با شماره 02176272070 یا 02176277746 های تماس برقرار کنید و با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

  1. جهت استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ظرفشویی در دماوند و پردیس می‌توانید با شماره 02176272070 یا 02176277746 های تماس برقرار کنید و با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

  1. جهت استفاده از خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ظرفشویی در دماوند و پردیس می‌توانید با شماره 02176272070 یا 02176277746 های تماس برقرار کنید و با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *