کاج سرویس
نمایندگی سرویس و تعمیرات بوش در دماوند و پردیس

نمایندگی خدمات تعمیر بوش در دماوند و پردیس {BOSCH}

به منظور و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات انواع محصولات بوش از جمله لباسشویی ” ظرفشویی ” جاروبرقی ” کولر گازی و یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش توسط نمایندگی تعمیرات بوش در دماوند و پردیس ، کافیست با شماره های درج شده با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و در اسرع وقت در خدمت شما هستیم.

تعمیرات بوش در دماوند

تعمیرات بوش در گیلاوند

تعمیرات بوش در پردیس

تعمیرات بوش در رودهن

تعمیرات لباسشویی بوش

تعمیرات ظرفشویی بوش

تعمیرات یخچال بوش

تعمیرات کولر گازی بوش

کاج سرویس ارائه دهنده تعمیرات لوازم خانگی بوش در دماوند و پردیس

مجموعه کاج سرویس نمایندگی تعمیرات بوش در پردیس و دماوند میباشد خدمات تعمیرات بوش در دماوند و پردیس شامل تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ” تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ” تعمیرات یخچال بوش ” تعمیرات جارو برقی بوش میباشد که این خدمات شامل تست و بررسی دستگاه و سرویس های دستگاه و عیب یابی و تعمیرات قطعات و رفع اشکالات لوازم خانگی بوش میباشد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش در دماوند و پردیس
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در پردیس

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش {BOSCH} در پردیس و دماوند

در سال های اخیر خریداران و مصرف کنندگان ماشین لباسشویی توجه خاصی به برند بوش و لباسشویی بوش پیدا کرده اند و این موضوع نیاز بسیار بالای این افراد به تعمیر ماشین لباسشویی بوش را بیشتر نشان داده است. کاج سرویس به عنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در دماوند و پردیس این اطمینان را به شما می دهد که بهترین خدمات را در کنار نازل ترین قیمت ها به شما ارائه و ضامن کارکرد ماشین لباسشویی بوش شما بعد از تعمیر باشد. در ادامه چند مورد از مشکلات ساده ای که اگر رخ دهند خودتان می توانید آنها را برطرف سازید را معرفی می کنیم:

تخلیه نشدن آب لباسشویی بوش

تخلیه نشدن آب لباسشویی بوش در غالب موارد به دلیل انسداد یا خم شدن شیلنگ رخ می‌دهد. مسدود شدن فیلتر، خرابی قفل درب و همینطور وجود مشکل در پمپ تخلیه، برخی دیگر از دلایل عدم تخلیه آب لباسشویی هستند.

شستشوی لباس ها به درستی انجام نمی شود

لیل این امرعدم انتخاب برنامه شست و شوی مناسب لباس ها توسط ماشین لباسشویی است. دمای آب، مدت زمان شست و شو، مواد شوینده مناسب این مشکل را بر طرف می کند.

پر کردن بیش از حد مجاز ماشین لباسشویی

همیشه حواستان باشد که ماشین لباسشویی را با حجم زیادی از لباس ها پر نکنید. این کار ممکن است به دیگه ماشین لباسشویی هم آسیب برساند.

عدم کارکرد کلیدهای روی دستگاه ماشین لباسشویی

در ابتدا قفل کودک را چک کنید زیرا ممکن است اتفاقی این کلید را فعال کرده باشید در غیر این صورت به کاج سرویس به به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش در پردیس و دماوند تماس بگیرید.

آبگیری نکردن لباسشویی بوش

آبگیری نکردن لباسشویی بوش می‌تواند در اثر انسداد یا خم شدن لوله‌ها رخ بدهد. همچنین در صورتی که فشار آب خیلی پایین باشد یا شیر برقی ورودی مشکلی داشته باشد، شاهد آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بوش خواهید بود. توصیه می‌شود این موارد توسط یک تکنسین متخصص بررسی شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش {BOSCH} در پردیس و دماوند

ظرفشویی بوش یکی از قوی ترین و با کیفیت ترین دستگاه های ظرفشویی در بازار شناخته میشود اما هر چقدر هم دستگاه قوی و با کیفیت باشد امکان خرابی دستگاه وجود دارد و اگر ساکن شهر دماوند و پردیس باشید احتیاج به تعمیرکار یا تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در دماوند و پردیس خواهید داشت و مجموعه کاج سرویس نمایندگی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در دماوند و پردیس میباشد و این خدمات شامل تست و بررسی ” سرویس و عیب یابی و در آخر اگر دستگاه شما مشکل اساسی داشته باشد اقدام به تعویض و یا تعمیر قطعات دستگاه خواهد شد و تمامی این خدمات توسط تکنسین های برتر و تایید شده توسط شرکت بوش انجام میشود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در دماوند

ماشین ظرفشویی آب را به خوبی تخلیه نمی کند

این مشکل مربوط به پمپ دستگاه است و نیاز به تعویض دارد.

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی

یکی از دلایلی که باعث ایجاد سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی می‌شود، چیدمان نادرست و برخورد پروانه‌ها با ظروف است. خرابی موتور، یاتاقان، فن خشک کن و بازوی آبپاش از دیگر مواردی است که باعث ایجاد این مشکل می‌شود و باید توسط یک تکنسین ماهر بررسی شود.

ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند

این مشکل ممکن است از کیفیت پایین مواد شوینده و یا عدم پاشش و پخش صحیح آب در محفظه ماشین ظرفشویی بوش شما باشد که می بایست توسط تعمیرات لوازم خانگی بوش در پردیس مورد بررسی قرار بگیرد.

کلید های فرمان ظرفشویی بوش قطع شده است

برد دستگاه شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر اساسی دارد.

ماندن لکه روی ظروف در ماشین ظرفشویی

استفاده از مواد شوینده نامرغوب، شوری آب، چیدمان نادرست، عدم استفاده از جلادهنده و سختی آب می‌تواند علت باقی ماندن لکه روی ظروف در ماشین ظرفشویی باشد. برای رفع این مشکل توصیه می‌شود از جلادهنده و مواد شوینده مناسب استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در پردیس

تعمیرات یخچال فریزر بوش {BOSCH} در پردیس و دماوند

یخچال فریزر بوش ممکن است که برفک زیادی تولید کند یا اینکه سر و صدای زیادی را حین کار تولید کند. در صورت بروز مشکل در عملکرد یخچال، برای تعمیرات یخچال بوش در پردیس و دماوند می توانید کاج سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی بوش در پردیس و دماوند کمک بگیرید. کاج سرویس با بهره گیری و تکیه بر پرسنل بسیار متخصص خود در سطح شهر پردیس توانایی ارائه خدمات بسیار پیشرفته و سریع را به منظور تعمیر دستگاه معیوب شما دارد. در صورتی که موارد زیر را مشاهده کردید هر چه زودتر برای رفع مشکل پیش آمده اقدام کنید:

صدای زیاد یخچال بوش

صدای زیاد یخچال معمولا در اثر تراز نبودن یخچال، مشکلات فن‌های یخچال و معیوب بودن موتور فن کندانسور رخ می‌دهد. پیدا کردن علت اصلی صدا دادن یخچال فریزر باید توسط تکنسین تعمیر یخچال صورت بگیرد.

خنک نکردن یخچال فریزر بوش

خنک نکردن یا سرد نکردن یخچال فریزر مشکلی است که باید در اسرع وقت برطرف شود زیرا در غیر این صورت مواد غذایی به سرعت فاسد خواهند شد. خرابی فن‌های یخچال، دیفراست و برد الکترونیکی، کمبود گاز و خرابی قطعات دیفراست از اصلی‌ترین دلایل سرد نکردن یخچال هستند.

یکسره کار کردن یخچال بوش

یکسره کار کردن یخچال باعث آسیب دیدن موتور یا کمپرسور یخچال می‌شود. بنابراین باید این مشکل را در اسرع وقت برطرف کنید. برخی از دلایل یکسره کار کردن یخچال فریزر عبارتند از: خرابی موتور یا کمپرسور یخچال، وجود مشکل در قطعات دیفراست، کمبود گاز یخچال، خرابی برد الکترونیکی، خرابی لاستیک درب یخچال، گرم بودن فضای اصراف یخچال و ….

بوی بد یخچال بوش

بوی بد یخچال معمولا ناشی از ترکیب بوی چند ماده غذایی یا مواد غذایی فاسد شده است. برای جلوگیری از بوی بد، بهتر است آن را به طور منظم تمیز کنید و غذاهای مانده را دور بریزید.

ارتباط با کاج سرویس نمایندگی تعمیرات بوش در دماوند و پردیس

کاج سرویس نمایندگی رسمی شرکت بوش در حوزه سرویس و تعمیرات بوش در دماوند و پردیس میباشد و برای دریافت خدمات سرویس و تعمیرات بوش در دماوند و پردیس میتوانید از طریق فرم وب سایت یا با شماره های درج شده تماس برقرار کنید و کارشناسان مجموعه کاج سرویس اقدام های لازم را برای ارسال تکنسین و تعمیرکار مرتبط انجام میدهند.

چرا برای تعمیرات بوش از خدمات نمایندگی رسمی استفاده کنیم

در شهر دماوند و شهر های دیگر قطعا تعداد زیادی تعمیرکار و متخصص های زیادی هستند که میتوانند مشکلات و عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما را انجام دهند اما بهتر است از نمایندگی های رسمی بوش استفاده کنید به دلایل زیر…

مورد اعتماد بودن تکنسین : در زمان ارائه نمایندگی بوش به افراد آزمون و مراحل های متعددی وجود دارد که موضوعات بسیار زیادی را بررسی میکنند و به همین دلیل افراد متخصص و تعمیرکاران نمایندگی بوش افراد با تخصص بالا و مورد اعتماد شرکت بوش میباشند و به همین به راحتی میتوانید دستگاه خود را به افراد نمایندگی بسپارید.

استفاده از قطعات اورجینال : الویت نمایندگی کاج سرویس بوش تعمیر قطعات دستگاه میباشند و متخصصین در تلاش هستند تا در زمان معیوب شدن قطعات دستگاه در درجه اول قطعات را تعمیر کنند اما در مواقعی دیگر امکان تعمیر قطعه وجود ندارد نمایندگی های رسمی بوش میتوانند از قطعات اورجینال و اصلی دستگاه استفاده کنند.

قیمت های بصرفه و فاکتور و گارانتی رسمی : در زمان های زیادی رخ میدهد که افراد بعد از اتمام مراحل سرویس و تعمیرات لوازم خانگی بوش قیمت بسیار زیادی به مشتریان اعلام میشود و بعد از پرداخت فاکتور رسمی ارائه نمیشود اما در زمان استفاده از خدمات نمایندگی بوش قیمت های طبق نرخ اتحادیه و با ارائه فاکتور رسمی و قابل پیگیری از شرکت خدمات پس از فروش بوش.

خدمات تعمیرات بوش شامل چه دستگاه هایی میشود؟

خدمات تعمیرات بوش در دماوند شامل تمامی دستگاه های بوش میشود که میتوان به سرویس و تعمیرات لباسشویی بوش در دماوند ” سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در دماوند ” سرویس و تعمیرات یخچال بوش در دماوند ” سرویس و تعمیرات جارو برقی بوش در دماوند اشاره کرد و برای اطلاع بیشتر میتوانید با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

خدمات تعمیرات بوش در دماوند و پردیس شامل چه مواردی میشود؟

خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی بوش در دماوند و پردیس مجموعه کاج سرویس را میتوان به تست و بررسی کامل دستگاه بوش ” سرویس لوازم خانگی بوش ” عیب یابی و تعمیرات قطعات و رفع اشکال دستگاه بوش میباشد و تمامی این خدمات بر اساس نوع دستگاه و نوع اشکال اجرا میشود.

راهنما و نکات مهم نگهداری لوازم خانگی بوش

دستگاه های الکترونیکی و برقی یکی از مهم ترین وسایل ها در زندگی امروزه افراد میباشد و همیشه کاربرد های بسیار زیادی دارد اما به دلیل گرونی و کمبود قطعات خراب شدن دستگاه برای افراد خوشایند نیست و برای استفاده صحیح از لوازم خانگی بوش دفترچه همراه دستگاه را کامل مطالعه کنید و نکات مهم نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه را کامل مطالعه کنید.

سخن آخر تعمیرات بوش در دماوند و پردیس

دستگاه های الکترونیکی و برقی یکی از مهم ترین وسایل ها در زندگی امروزه افراد میباشد و همیشه کاربرد های بسیار زیادی دارد اما به دلیل گرونی و کمبود قطعات خراب شدن دستگاه برای افراد خوشایند نیست و برای استفاده صحیح از لوازم خانگی بوش دفترچه همراه دستگاه را کامل مطالعه کنید و نکات مهم نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه را کامل مطالعه کنید.

5 پاسخ

 1. سلام دلیل کد خطای E01 یخچال فریزر بوش رو میشه بگید؟

 2. سلام
  ببخشید مزاحم میشم اگه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم اگه ماشین ظرفشویی بوش خطای E09 بده و اب گرم نکنه و ظرفها تمیز شسته نشه اشکال از کجا میتونه باشه

  1. کد خطای E09 در ماشین ظرفشویی بوش ناشی از سوختگی المنت گرمایشی است. ممکن است خود المنت از کار افتاده باشد یا برد کنترل معیوب شده باشد و هیچ برقی به المنت گرمایشی نرساند. دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد، از جمله گرفتگی فیلترها، آب سخت و نشت آب.

 3. دوست عزیز سلام از گیلاوند مزاحم میشم چند روز پیش رفتم ماشینو خا موش کنم تا دکمه را فشار دادم دکمه فک کنم شکست چون فرو رفت داخل ماشین میخواستم ببینم هزینه تعویض کلید چقدر میشود .و داخل منزل این کار انجام شود متشکرم

  1. وقت بخیر دوست عزیز
   جهت ثبت درخواست تعمیر و اطلاع از هزینه، می توانید با شماره تلفن 02176277746 تماس حاصل فرمایید. یا فرم موجود در وبسایت را تکمیل نمایید.
   در صورت مهیا بودن شرایط، تعمیر داخل منزل نیز انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست تعمیرات
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید