کاج سرویس خیال راحت شما
خدمات تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس

خدمات تعمیرات پاکشوما در پردیس و دماوند

به منظور و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات انواع انواع پاکشوما از جمله لباسشویی ” ظرفشویی ” جاروبرقی و یخچال ” مایکروفر و جاروبرقی توسط نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در پردیس و دماوند ” رودهن ” گیلاوند کافیست با شماره 02176272070 و یا 02176277746 با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و در اسرع وقت در خدمت شما هستیم.

تعمیرات پاکشوما در دماوند

تعمیرات پاکشوما در گیلاوند

تعمیرات پاکشوما در رودهن

تعمیرات پاکشوما در پردیس

کاج سرویس مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس

مجموعه کاج سرویس از محدود مجموعه های دارای نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس میباشد و این خدمات شامل تمامی دستگاه های خانگی پاکشوما از جمله ماشین لباسشویی ” ماشین ظرفشویی ” یخچال ” کولر گازی و جارو برقی برند پاکشوما میباشد که تمامی این خدمات توسط تکنسین و متخصصین با تجربه و تایید شده انجام میگردد و تا زمان به ایده آل رسیدن دستگاه شما در کنار شما خواهیم بود. برای اطلاع بیشتر با شماره های درج شده تماس برقرار کنید.

نمایندگی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال
نمایندگی تعمیرات یخچال پاکشوما در رودهن و پردیس

نمایندگی تعمیرات یخچال پاکشوما در پردیس و دماوند

یخچال در امروزه یکی از اساسی ترین و مهم ترین وسایل در منازل میباشد و یکی از خدمات فوری مجموعه کاج سرویس تعمیرات یخچال پاکشوما در دماوند و پردیس میباشد به دلیل اینکه یخچال اگر دچار خرابی شود بعد یک الی دو ساعت تمامی وسایل های داخل یخچال فاسد میشوند و این موضوع باعث ضرر به شما میشود. خدمات تعمیرات یخال پاکشوما شامل تمامی مدل های پاکشوما مانند یخچال دوقلو پاکشوما ” یخچال تک پاکشوما و ساید و ساید بای ساید میشود.

خنک نکردن یخچال فریزر پاکشوما

خنک نکردن یخچال فریزر از جمله مشکلات شایع این دستگاه است. خرابی لاستیک دور درب یخچال، ایراد لوله‌های کندانسور، خرابی ترموستات، نشتی یا کم شدن گاز یخچال، خرابی فن اواپراتور یا فن کندانسور و خرابی برد الکترونیک برخی از علل خنک نکردن یخچال هستند.

سخت باز شدن درب یخچال فریزر پاکشوما

در صورتی که درب یخچال شما سخت باز می‌شود، این احتمال وجود دارد که لاستیک دور درب کثیف باشد یا لولای درب یخچال ایراد پیدا کرده باشد. همچنین باز کردن درب، بلافاصله بعد از بستن آن به دلیل ایجاد خلاء ناشی از ترکیب هوای سرد داخل دستگاه و هوای گرم باعث سخت باز شدن درب دستگاه می‌شود.

برفک زدن یخچال فریزر پاکشوما

برفک زدن یخچال فریزر می‌تواند ناشی از خرابی یک قطعه باشد. قرار دادن یخچال در یک محیط مرطوب، خرابی لاستیک دور درب یخچال و خرابی ترموستات برخی از دلایل برفک زدن یخچال هستند.

خاموش شدن ناگهانی یخچال پاکشوما

خاموش شدن ناگهانی یخچال اتفاقی نسبتا شایع است. با این حال، قبل از درخواست تکنسین جریان برق به دستگاه را چک کنید. در صورتی که جریان برق وجود دارد، برد الکترونیک، ترموستات دستگاه، کمپرسور و اورلود کمپرسور مواردی هستند که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در پردیس و دماوند

ماشین لباسشویی پاکشوما، یکی از محصولات بسیار پر فروش و با کیفیت برند پاکشوما می باشد. این دستگاه ها دارای تنوع بسیار بالایی در برنامه های شستشو می باشند، که شما می توانید بر اساس نوع لباس و جنس لباس برنامه ی مورد نظر را انتخاب کنید. با این حال این وسیله نیز ممکن است دچار خرابی یا نقصی شود. در صورت خرابی و نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در دماوند و پردیس با کاج سرویس به عنوان مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس تماس حاصل فرمایید. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی پیش بیاید، گرم نشدن آب است در ادامه این مورد را بررسی می کنیم:

 
تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در پردیس و رودهن

نچرخیدن دیگ شستشوی لباسشویی

نچرخیدن دیگ شستشو می‌تواند در اثر بیش از اندازه بودن حجم لباس‌ها باشد. بنابراین پیش از ثبت درخواست تعمیر حتما این مورد را بررسی کنید. خرابی سوئیچ درب یا مجموعه قفل درب، پمپ تخلیه، موتور و تسمه‌ها نیز می‌‌تواند عامل نچرخیدن دیگ شستشو باشد. این موارد باید توسط یک تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

مواد غذایی در ساید بای ساید یخ می زند

شاید پیش آمده باشد که برای مثال :هندوانه و یا ماست در ساید شما یخ بزند . علت اصالی بروز این حالت در اکثر موارد مربوط به سنسورهای حرارتی ،تشخیص دما می باشد،زمانی که این سنسورها آسیب ببیند ،نمی تواند تشخیص دهند دمای داخلی چه مقدار است و موتور بیش از حد کار می کند .

عدم تخلیه آب در لباسشویی پاکشوما

در صورتی که درب یخچال شما سخت باز می‌شود، این احتمال وجود دارد که لاستیک دور درب کثیف باشد یا لولای درب یخچال ایراد پیدا کرده باشد. همچنین باز کردن درب، بلافاصله بعد از بستن آن به دلیل ایجاد خلاء ناشی از ترکیب هوای سرد داخل دستگاه و هوای گرم باعث سخت باز شدن درب دستگاه می‌شود.

عیب یابی بسته نشدن درب لباسشویی پاکشوما

بسته نشدن درب در غالب موارد به دلیل خرابی میکروسوئیچ رخ می‌دهد. خرابی قفل درب، زبانه درب و سیم کشی سیستم قفل درب نیز می‌تواند منجر به بروز این مشکل شود. در صورتی که پس از بررسی تکنسین معلوم شد این موارد مشکلی ندارند، ممکن است برد کنترل اصلی دچار ایراد شده باشد.

برطرف کردن سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی

سر و صدای زیاد می‌تواند در اثر یک مشکل جدی باشد. این احتمال وجود دارد که پمپ تخلیه دچار مشکل شده باشد یا یک جسم خارجی در شیلنگ تخلیه گیر کرده باشد. وجود مشکل در بالشتک موتور، تسمه و کمک فنرها نیز می‌تواند علت سر و صدی زیاد این دستگاه باشد.

کد خطا و ارور دستگاه لباسشویی پاکشوما

به منظور دسترسی آسان کاربران، ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما به همراه علت احتمالی هر کدخطا در جدول زیر گردآوری شده است. در صورتی که دانش فنی کافی در این زمینه ندارید، حتما از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند برای رفع مشکل کمک بگیرید.

کد خطا PE

خراب شدن هیدروستات

کد خطا DE

وجود مشکل در میکروسوئیچ درب

کد خطا E10

وجود مشکل در سیستم آبرسانی

کد خطا E11

اختلال در سیستم آبگیری

کد خطا E12

سرریز شدن آب از لباسشویی

کد خطا E31

درب لباسشویی قفل نمی‌شود

کد خطا E34 و E35

معیوب شدن سنسور حرارت سنج و ترمیستور

کد خطا E3C

معیوب شدن المنت و اتصالات آن

کد خطا E63

اختلال در سرعت موتور

کد خطا E70

عدم ارتباط بین پنل و برد اصلی

کد خطا OE

ایراد در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

کد خطا E00

هیچ خطا و ایرادی وجود ندارد.

کد خطا E20

معیوب شدن مدار پمپ

کد خطا E21

عدم تخلیه آب

کد خطا E30

وجود مشکل در درب ماشین لباسشویی

کد خطا E33

خراب شدن سنسور سطح آب

کد خطا E3D

نوسانات جریان برق

کد خطا E60

خراب شدن موتور ماشین لباسشویی

کد خطا E61

عدم تشخیص سرعت موتور

کد خطا E62

وجود ایراد در سیستم سرعت سنج

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در پردیس و رودهن

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در پردیس و دماوند

ماشین ظرفشویی پاکشوما در دو نوع رومیزی و ایستاده تولید می شود. این وسیله از با کیفیت ترین ماشین ظرفشویی هایی است که صدای آن نیز بسیار کم می باشد. ماشین های ظرفشویی جدید پاکشوما دارای قابلیت صرفه جویی در زمان، قابلیت شستشوی میوه و سبزی و سیستم تاخیر در زمان شستشو می باشند. در صورت بروز مشکل در عملکرد ماشین ظرفشویی نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار مجرب خواهد داشت، در این مواقع با کاج سرویس ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در پردیس ارتباط برقرار کنید تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در دماوند و پردیس از جمله خدمات کاج سرویس میباشد. اگر در ماشین ظرفشویی پاکشوما به مشکل تمیز نشدن ظرف ها برخوردید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

باز بودن درب ماشین ظرفشویی،خرابی سنسور یا قفل درب،خرابی برد،خرابی موتور تخلیه، خرابی هیدروستات از بارزترین علت های ایجاد این مشکل هستند.

بوی بد ماشین ظرفشویی

کثیفی فیلترها،مسدود شدن شیلنگ تخلیه،کثیفی بازوهای آبپاش،مشکلات فنی،جمع شدن رسوبات و چربی در دیواره دستگاه از علت های بروز این ایراد در ماشین لباسشویی هستند.

ماندن کف در ماشین ظرفشویی

پر کردن بیش از حد مخزن مایع ظرفشویی، تجمع چربی و مواد غذایی، انسداد پمپ تخلیه، خرابی دریچه ورودی آب، استفاده از مواد شوینده نامناسب باعث بروز این مشکل در ماشین های ظرفشویی می‌شوند.

گرفتگی ماشین ظرفشویی

مسدود شدن لوله تخلیه، گرفتگی شلنگ تخلیه، مسدود شدن لوله فاضلاب و پمپ تخلیه از جمله دلایل اصلی بروز این مشکل هستند.

کد خطا و ارور دستگاه ظرفشویی پاکشوما

به منظور دسترسی آسان کاربران، ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما به همراه علت احتمالی هر کدخطا در جدول زیر گردآوری شده است. در صورتی که دانش فنی کافی در این زمینه ندارید، حتما از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند برای رفع مشکل کمک بگیرید.

کد خطا E1

موتور ظرفشویی معیوب شده است.

کد خطا E3

قطعه ترموستات خراب شده است و دمای آب بیش از حد بالا رفته است.

کد خطا IE

آب وارد ماشین ظرفشویی نمی‌شود.

کد خطا HE

المنت خراب شده و آب ظرفشویی گرم نمی‌شود.

کد خطا PE یا PF

در سیستم برق رسانی ماشین ظرفشویی و اتصالات دستگاه مشکل به وجود آمده است.

کد خطا CL

در صورت فعال بودن قفل کودک این کد نشان داده می‌شود.

کد خطا E2

در سیستم آبرسانی اشکال وجود دارد. (بیش از حد پر شدن دستگاه یا عدم ورود آب به ظرفشویی)

کد خطا E4 و E6

پمپ تخلیه دچار مشکل شده و آب تخلیه نمی‌شود.

کد خطا OE

آب ظرفشویی تخلیه نمی‌شود.

کد خطا TE

سنسور دمای ظرفشویی خراب شده است.

کد خطا CD

این کد نشان دهنده وجود مشکل در ظرفشویی نیست. اگر فن خشک کن فعال شده باشد این کد نمایش داده می‌شود.

اگر یکی از مصرف کنندگان لوازم خانگی برند پاکشوما باشید قطعا به دنبال یک مجموعه متخصص در تعمیرات لوازم خانگی در دماوند خواهید بود که متخصص در سرویس و تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند باشد.

کاج سرویس نمایندگی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و گیلاوند با بیش از 15 متخصص و تکنسین فعال در شهر دماوند آماده خدمت رسانی به مشتریان و مصرف کنندگان برند پاکشوما هستند در ادامه با کاج سرویس میپردازیم به آشنایی بیشتر با خدمات کاج سرویس باما در ادامه این مقاله همراه باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات پاکشوما در دماوند و پردیس

امروزه در تمامی شهر های کشور افراد زیادی هستند که خودشان را نمایندگی رسمی معرفی میکنند اما اینطور نیست و در شهر هایی مانند دماوند و گیلاوند تعداد خیلی کمی نمایندگی رسمی برند های مطرح بازار هستند حال اگر قصد سرویس و تعمیرات یکی از دستگاه های منزل را دارید میتوانید با مجموعه کاج سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما با استفاده از این شماره میتوانید 02176272070 باما ارتباط برقرار کنید.

چه دستگاه هایی شامل تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس میشود؟

در کاج سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند تمامی دستگاه های برند پاکشوما شامل سرویس و تعمیرات قرار میگیرند مانند ماشین ظرفشویی ” ماشین لباسشویی ” یخچال ” جاروبرقی ” کولر گازی که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

تعمیرات کولر گازی پاکشوما در دماوند

یکی از خدمات کاج سرویس سرویس و تعمیرات کولر گازی پاکشوما در دماوند میباشد که این خدمات بصورت تخصصی { تست و بررسی کامل دستگاه . سرویس و نگهداری دستگاه و در صورت لزوم عیب یابی و تعمیرات کولرگازی میباشد که این خدمات توسط برترین تعمیرکاران و سرویس کاران مجموعه اجرا میشود.

تعمیرات جارو برقی پاکشوما در دماوند

یکی از دستگاه هایی که در طول روز استفاده بسیار زیادی از آن میشود دستگاه جارو برقی میباشد و همچنین یکی از خدمات تعمیرات لوازم خانگی کاج سرویس در دماوند تعمیرات جارو برقی میباشد و اگر دستگاه جارو برقی شما دچار خرابی و اشکال شده است میتوانید با کارشناسان ما ارتباط برقر کنید و کارهای مورد نیاز برای انجام و رفع مشکل دستگاه شما اجرا شود.

قیمت تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس

نمیتوان لیست قیمت دقیق از خدمات سرویس و تعمیرات قرار داد به دلیل اینکه هر دستگاه و هر قطعه و هر مشکلی دارای قیمت و شرایط های مختلفی است اما به دلیل اینکه کاج سرویس نمایندگی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس است قیمت ها بر اساس تعرفه اتحادیه و نمایندگی میباشد و قابل استعلام و پیگیری میباشد.

چرا از نمایندگی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس استفاده کنیم

در تمامی شهر های کشور ایران افراد زیادی هستند که در حوزه سرویس و تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارند و اگر دستگاه شما دچار خرابی و مشکلاتی شود قطعا افراد زیادی هستند که میتوانید برای رفع این مشکلات با آن ها تماس بگیرید اما چرا باید بین این همه افراد از خدمات سرویس و تعمیرات نمایندگی استفاده کرد ؟ به چند دلیل پیشنهاد میشود از خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس استفاده کنید.

1 – ارائه فاکتور و گارانتی رسمی
2- تکنسین و متخصصین تایید شده
3- قیمت مقرونه به صرف و طبق اتحادیه
4-ارائه خدمات سریع در شهر دماوند
5-الویت با تعمیر قطعات
6-تضمین اصالت و قطعات

سخن آخر تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند و پردیس

اگر یکی از دستگاه های لوازم خانگی شما دچار خرابی و اشکال شده است پیشنهاد میشود خوددتان دست به کار نشوید چرا که لوازم های خانگی مانند ظرفشویی و یخچال یک دستگاه کاملا الکترونیکی و برقی میباشد و بسیار حساس میباشند و اگر تخصص تعمیرات لوازم خانگی را نداشته باشید احتمال زیاد دچار آسیب رساندن به خودتان و دستگاه میشود و برای رفع این مشکلات بهتر است با مجموعه کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در دماوند با شماره تماس های … ارتباط برقرار کنید.

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر دلیل ارور E30 ماشین لباسشویی پاکشوما رو میخواستم بدونم؟

    1. سلام وقت بخیر
      اگر درب ماشین لباسشویی و قطعات مربوط به آن مانند زبانه درب، میکروسوئیچ و … دچار مشکل شده باشند، این ارور نمایش داده می‌شود. در صورت خراب شدن میکروسوئیچ، باید آن را تعویض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *