کاج سرویس
تعمیرات لوازم خانگی آاگ در پردیس و دماوند

نمایندگی رسمی تعمیرات آاگ در پردیس و دماوند

کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی آاگ در پردیس و دماوند میباشد و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات آاگ در پردیس و دماوند با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

تعمیرات آاگ در دماوند

تعمیرات آاگ در گیلاوند

تعمیرات آاگ در رودهن

تعمیرات آاگ در پردیس

تعمیرات لباسشویی آاگ

تعمیرات ظرفشویی آاگ

تعمیرات یخچال آاگ

تعمیرات فر توکار آاگ

کاج سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ در دماوند و پردیس

برند لوازم خانگی آاگ از جمله برند های معروف و مطرح در صنعت لوازم خانگی بوده است و طرفدارهای بسیار زیادی را جذب خود کرده است البته در حال حاضر فروش محصولات برند آاگ در ایران امکان پذیر نیست اما خدمات پس از فروش آن در ایران فعال میباشد و مجموعه کاج سرویس تنها نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی آاگ در شهر پردیس و دماوند میباشد و در ادامه این مطلب با خدمات تعمیرات آاگ در پردیس و دماوند بیشتر خواهیم پرداخت.
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ {AEG} در پردیس و دماوند

دستگاه ماشین لباسشویی آاگ از جمله محصولات گران قیمت لوازم خانگی آاگ میباشد و عملا اگر تجربه و تخصص کافی درباره لباسشویی آاگ نداشته باشید با یک دست کاری ساده میتوان آسیب و هزینه سنگینی روی دست شما بگذارد پس بهتر است این کارا به مجموعه کاج سرویس نمایندگی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در پردیس و دماوند بسپارید برای اطلاع بیشتر و شروع فعالیت با کاج سرویس با شماره های زیر تماس برقرار کنید در ادامه به مشکلات لباسشویی آاگ خواهیم پرداخت.

نچرخیدن درام ماشین لباسشویی آاگ

اصلی‌ترین دلیل به وجود آمدن این مشکل مسدود شدن فیلترهاست. وقتی که فیلترها توسط یک شیء خارجی مسدود شده‌ باشند، درام یا دیگ شستشو نمی‌چرخد. گاهی هم پر کردن بیش از حد دیگ یا مسدود شدن سیستم تخلیه دلیل عدم چرخش است.

مشکل نشت آب از ماشین لباسشویی آاگ

نشت آب ممکن است به خاطر پارگی شیلنگ آب یا خراب شدن پمپ تخلیه باشد. اگر به هر دلیلی شیلنگ دچار مشکلی شده باشد یا لوله و اتصلات پشت دستگاه دچار خرابی شده باشند، شاهد نشتی آب از آن خواهید بود.

عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی آاگ

دلیل اصلی تخلیه نشدن آب، خرابی یا ایراد در شیلنگ تخلیه است. در برخی موارد هم وجود مشکلاتی مثل گرفتگی لوله تخیله، نامناسب بودن اتصالات شیلنگ تخلیه و دستکاری کردن تنظیمات مکث تخلیه ماشین لباسشویی یا تنظیمات شستشو و نگهداری این مشکل را به وجود می‌آورد.

سر و صدای زیاد و غیرعادی ماشین لباسشویی آاگ

دلایل زیادی در بروز این مشکل نقش دارد. اصلی‌ترین دلیل، تراز نبودن دستگاه است که هنگام نصب باید به آن توجه داشت. گاهی هم پر کردن ماشین لباسشویی بیش از ظرفیت مجاز این مشکل را به وجود می‌آورد. در برخی موارد هم خرابی بلبرینگ یا دیگ شستشو باعث ایجاد صدای زیاد می‌شود که توسط یک تکنسین باید بررسی و برطرف شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ در پردیس و دماوند

ماشین ظرفشویی آاگ از جمله محصولات برند آاگ میباشد که از دچار خرابی و یا اشکال شده است میتوانید با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و برای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی آاگ در پردیس و دماوند اقدامات لازم را انجام دهنده و در ادامه به مشکلات متعدد ظرفشویی آاگ خواهیم پرداخت.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو

اگر درب ظرفشویی به درستی بسته نشده باشد، برق آن وصل نباشد، دکمه‌های روی پنل و برد خراب شده باشد، رله یا برد الکترونیکی آسیب دیده باشد، قفل درب خراب شده باشد می‌توانیم شاهد روشن نشدن ماشین ظرفشویی باشیم. قبل از ثبت درخواست، قفل درب را بررسی کنید و چک کنید قفل کودک ظرفشویی فعال نشده باشد.

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی آاگ حین شستشو

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی حین شستشو می‌تواند به دلیل خراب شدن پمپ تخلیه، یاتاقان و بازوی اسپری رخ بدهد. عدم نصب صحیح ماشین ظرفشویی نیز می‌تواند علت بروز این مشکل باشد. برای بررسی قطعات داخلی می‌توانید از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

نشت آب از ماشین ظرفشویی آاگ

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی حین شستشو می‌تواند به دلیل خراب شدن پمپ تخلیه، یاتاقان و بازوی اسپری رخ بدهد. عدم نصب صحیح ماشین ظرفشویی نیز می‌تواند علت بروز این مشکل باشد. برای بررسی قطعات داخلی می‌توانید از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست تعمیرات
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید