کاج سرویس

خدمات سرویس و تعمیرات دوو در پردیس و دماوند

مجموعه کاج سرویس نمایندگی و ارائه دهنده خدمات سرویس و تعمیرات دوو در پردیس و دماوند میباشد و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات انواع محصولات دوو از جمله لباسشویی ” ظرفشویی ” جاروبرقی و یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو توسط نمایندگی تعمیرات دوو در پردیس و دماوند ، کافیست با شماره های درج شده با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و در اسرع وقت در خدمت شما هستیم.

تعمیرات دوو در دماوند

تعمیرات دوو در گیلاوند

تعمیرات دوو در پردیس

تعمیرات دوو در رودهن

تعمیرات لباسشویی امرسان

تعمیرات ظرفشویی امرسان

تعمیرات یخچال امرسان

کاج سرویس
ارائه دهنده تعمیرات لوازم خانگی دوو در پردیس و دماوند

مرکز تخصصی کاج سرویس با تکیه بر سال‌ها سابقه‌ درخشان در حوزه‌ خدمات پس از فروش، آماده‌ تعمیر لوازم خانگی دوو (DAEWOO) در پردیس و دماوند میباشد و با 30 سابقه و نیرو و متخصصین با تجربه آماده خدمت رسانی میباشد و این خدمات شامل ماشین لباسشویی دوو ” ماشین ظرفشویی دوو ” یخچال دوو و جاروبرقی دوو میباشد که در ادامه با این خدمات بیشتر آشنا خواهیم شد.

30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال

تعمیرات انواع یخچال دوو { DAEWOO } در پردیس و دماوند

تعمیر یخچال فریزر دوو (DAEWOO) در پردیس و دماوند و به طور کلی تعمیر یخچال فریزر از هر برندی که باشد تخصص می‌خواهد. این همان چیزی است که با ثبت سفارش تعمیر در کاج سرویس ، تجربه خواهید کرد. کاج سرویس ، مرکز تخصصی تعمیرات، به کمک تکنسین‌هایی که در زمینه تعمیر، نصب و سرویس انواع یخچال آموزش دیده اند و تجربه زیادی دارند، عالی‌ترین سطح کیفیت تعمیر لوازم خانگی دوو در پردیس و دماوند را ارائه می‌دهد. برای شروع با شماره 02176277746 تماس برقرار کنید.

یخچال فریزر دوو خنک نمیکند

ممکن است یخچال فریزر شما در قسمت یخچال یا در قسمت فریزر دچار افت برودت شود و خوب خنک نکند. علت خنک نکردن این قسمت ها میتواند به دلیل وجود برفک داخل اواپراتور ، نشتی گاز ، سوختن کمپرسور ، خراب شدن فن ، گرفتگی لوله دیفراست ، خرابی دمپر هوا ، خرابی سوییچ بین درب ، خرابی سنسور یا ترموفیوز یا مواردی از این قبیل باشد که نیاز به بررسی توسط تعمیرکار متخصص مرکز تعمیرات دوو میباشد.

صدای غیرطبیعی یخچال فریزر دوو

صدای غیرطبیعی یخچال فریزر میتواند مربوط به خرابی فن یا خرابی کمپرسور و یا تراز نبودن دستگاه باشد. اگر با تکان دادن بدنه دستگاه صدای غیرعادی یخچال قطع شود احتمالا دستگاه شما تراز نیست و لرزش لوله های متصل به موتور یخچال دوو باعث بروز صدا میگردد.

یخچال فریزر دوو یکسره کار میکند (دستگاه اتومات نمیکند)

در صورتی که یخچال فریزر دوو شما یکسره کار میکند ممکن است به دلیل نشتی گاز این حالت رخ بدهد که به تبع آن سرمای دستگاه نیز از بین خواهد رفت. علت دیگر یکسره کارکردن یخچال خرابی ترموستات یا سنسورهاست که به موجب این خرابی تمام مواد غذایی داخل یخچال منجمد خواهند شد.

یخچال فریزر دوو روشن نمیشود

در صورت روشن نشدن یخچال فریزر دوو پریز برق و دوشاخه یخچال را بررسی نمایید . ممکن است به دلیل خرابی برد اصلی یخچال فریزر دوو دستگاه روشن نشود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو { DAEWOO } در پردیس و دماوند

دستگاه ماشین ظرفشویی برند دوو از جمله دستگاه های محبوب و بسیار پرطرفدار این برند میباشد اما با توجه به سیستم طراحی ماشین ظرفشویی ممکن است دچار اشکالاتی شود که احتیاج پیدا کنید به سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در پردیس و دماوند اما نگران نباشید مجموعه کاج سرویس نمایندگی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در پردیس و دماوند میباشد که با تکنسین و متخصصین آموزش دیده آماده انجام سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در پردیس و دماوند میباشند برای شروع و درخواست سرویس و تعمیرات ظرفشویی دوو با شماره های درج شده تماس برقرار کنید.

آب داخل ماشین ظرفشویی دوو گرم نمی شود

ماشین ظرفشویی دوو باید به شیر آب سرد وصل شده و آب داخل دستگاه توسط المنت گرم گردد. وصل کردن ماشین ظرفشویی دوو به شیر آب گرم میتواند باعث خرابی ظرف نمک و اتصالات درونی دستگاه گردد. علت گرم نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی دوو میتواند مربوط به خرابی مجموعه المنت ، ترمیستور ، سوییچ اطمینان هیتر و برد الکترونیکی دستگاه باشد که نیاز به بررسی و رفع ایراد توسط تکنسین متخصص میباشد.

چراغ نمک ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود

علت روشن شدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو اتمام نمک داخل مخزن نمک ماشین ظرفشویی دوو میباشد. شما باید در هنگام شارژ کردن مخزن نمک ماشین ظرفشویی دوو حدود 1 کیلوگرم نمک مخصوص ماشین ظرفشویی را داخل مخزن ریخته و مقداری آب داخل مخزن بریزید تا از آن سرریز کند ؛ سپس با کمک یک قاشق چوبی یا پلاستیکی بلند نمک های داخل مخزن را کمی هم بزنید تا نمک ها به خوبی داخل ظرف نمک پخش گردد. بعد از انجام این کار یک بار دستگاه را بدون ظرف روی یک برنامه یک ساعته راه اندازی کنید. در صورتی که با انجام این کار چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو خاموش نشد سنسور ظرف نمک نیاز به تعویض دارد.

ماشین ظرفشویی دوو ظروف را خشک نمی کند

علت خشک نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی دوو میتواند مربوط به اتمام مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی دوو یا خرابی جاپودری ماشین ظرفشویی دوو ، خراب شدن فن خشک کن ماشین ظرفشویی دوو ، گرم نشدن آب توسط المنت و مشکلاتی از این قبیل باشد.

ماشین ظرفشویی دوو صدای غیرطبیعی می دهد

صدای غیرطبیعی ماشین ظرفشویی دوو میتواند مربوط به خرابی موتور شستشو (جت پمپ) ماشین ظرفشویی دوو یا وجود شی خارجی داخل پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو باشد که نیاز به بررسی توسط تعمیرکار متخصص دارد.

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو { DAEWOO } در پردیس و دماوند

کمپانی دوو به تولید لباسشویی‌ های نوآورانه و جدید شهرت یافته است. به همین دلیل تعمیر لباسشویی دوو به تجربه و تخصص زیادی نیاز دارد. کارشناسان کاج سرویس سال‌های بسیاری به تعمیرات لباسشویی دوو در پردیس و دماوند مشغول بوده‌اند و در حال حاضر نیز برای آموزش و شناخت آخرین تغییرات دنیای تکنولوژی زمان زیادی را صرف می‌کنند.

در حالی که محصولات دیگر نمونه‌های مختلف در سطح کیفیتی متفاوتی دارند. برای شروع رفع مشکل لباسشویی و سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در پردیس و دماوند طریق شماره تماس زیر با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

سر و صدای زیاد لباسشویی دوو

تراز نبودن لباسشویی، باز نکردن پیچ‌های حمل و نقل، مشکلات کوپلینگ موتور، کلاچ، تسمه یا پمپ تخلیه از دیگر دلایل سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی هستند. علت قطعی سر و صدای زیاد دستگاه باید توسط تکنسین تعمیر لباسشویی بوش مشخص شود.

متوقف شدن لباسشویی دوو در حین کار

بیش از اندازه گرم شدن آب یا اصلا گرم نشدن آب از جمله دلایل متوقف شدن لباسشویی بوش است. همچنین در صورتی که لباسشویی به درستی آبگیری نکند یا در روند تخلیه آن مشکلی وجود داشته باشد، در حین کار متوقف می‌شود. وجود نشتی نیز دیگر دلیل متوقف شدن لباسشویی در حین شستشو است.

لرزش شدید لباسشویی دوو

لرزش شدید لباسشویی دوو می‌تواند به دلیل تراز نبودن دستگاه یا قرار دادن آن در محل نامناسب رخ بدهد. باز نکردن پیچ‌های حمل و نقل و همین طور نامتعادل پر کردن دیگ شستشو نیز موجب لرزش شدید لباسشویی امرسان می‌شود.

باز یا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی دوو

باز نشدن درب لباسشویی غالبا به دلیل فعال شدن قفل کودک رخ می‌دهد. همچنین گیر افتادن تکه‌ای لباس بین درب و بدنه، وزن بیش از اندازه لباس‌ داخل دیگ شستشو و ایراد قفل درب، سایر دلایل باز یا بسته نشدن درب ماشین لباسشویی دوو هستند.

تعمیرات جارو برقی دوو { DAEWOO } در پردیس و دماوند

دستگاه جارو برقی یکی دیگر از محصولات برند دوو میباشد که در خانه های امروزی نقش آفرینی بسیار زیادی میکند و اگر روزی دچار خرابی  اشکالاتی شود قطعا تاثیر منفی خواهد گذاشت.

اگر از جارو برقی دوو استفاده میکنید و درحال حاضر دچار اشکالاتی شده است میتوانید از خدمات تعمیرات جارو برقی دوو در پردیس و دماوند کاج سرویس استفاده کنید و با استفاده از شماره تماس زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

خراب شدن بخش سیم جمع کن

وقتی دکمه مربوط به جمع کردن سیم را فشار می دهید ممکن است به یکباره مشاهده کنید عملی انجام نداده و سیم را تا یک حدی جمع می کند. علت این امر می تواند خراب شدن دکمه دستگاه باشد. اگر مربوط به دکمه دستگاه نباشد و تعمیرات جاروبرقی دوو روی دکمه انجام گیرد و درست نگردد باید سیم جمع کن را مورد بررسی قرار داد و تعمیر کرد.

مشکل در چرخش برس جاروبرقی دوو

ممکن است برس داخلی جاروبرقی در چرخش مشکل پیدا کند و نتواند به درستی بچرخد. در این حالت فشار زیادی به موتور جاروبرقی برای جمع کردن آشغال های روی زمین وارد می شود. شما خودتان می توانید این مشکل را حل کنید. به این منظور باید، برس را جدا کنید و با قیچی و یا چاقو شروع به گرفتن پرزهای برس جاروبرقی کنید تا بتواند به راحتی بچرخد.

کم بودن مکش جارو برقی

گاهی ممکن است که احساس کنید آشغال ها آن طوری که باید جمع نمی شوند و در واقع متوجه می شوید که مکش جاروبرقی ضعیف است. در این صورت لازم است تا مواردی از قبیل فیلتر ها، پاکت جاروبرقی، انسداد لوله خرطومی و لوله تلسکوپی، انسداد پارویی، انسداد مخزن تهویه، نیم سوز شدن موتور و… بررسی شوند. این موارد، جزء مهم ترین موارد در رابطه با کاهش مکش دستگاه می باشند.

هزینه تعمیرات دوو در پردیس و دماوند توسط کاج سرویس

هنگامی که صحبت از هزینه‌ تعمیرات لوازم خانگی باشد، بیان کردن یک نرخ ثابت ممکن نیست. چرا که موارد بسیاری از جمله مشخصات کالا، مشکل ایجاد شده، امکان تعمیر قطعات، نرخ خرید قطعه‌ تازه و… در هزینه تعمیر لوازم خانگی دوو تاثیر می‌گذارند.

با این حال، متخصصین کاج سرویس می‌توانند نرخی شفاف از هزینه‌های تعمیر را بیان کنند. تنها کافی‌ست درخواست خود جهت تعمیر دستگاه‌های دوو را ثبت کنید، تا کارشناسان ما به منزل شما مراجعه نموده و پس از عیب یابی دستگاه، در رابطه با مشکل ایجاد شده و هزینه تعمیر اطلاعات لازم را ارائه کنند.

لازم به ذکر است که نرخ مصوب اتحادیه تنها مرجع کاج سرویس برای تعیین قیمت خدمات است. در واقع تمامی خدمات کاراباما نظم و قاعده مشخصی دارند که حتی در نمایندگی دوو تهران یا سایر برندها هم تجربه نخواهید کرد. در صورتی که به دنبال شماره تماس نمایندگی دوو در پردیس و دماوند هستید، کاج سرویس با تمان ابزار و توان لازم ر کنارتان است.

تاریخچه برند دوو

کمپانی «دوو» در سال ۱۹۶۷ میلادی توسط کیم وو چونگ در سئول تاسیس شد. نام این شرکت از دو کلمه‌ کره‌ای “Dae” به معنای عالی و “woo” که الهامی از نام بنیانگذار آن (Woo-choong) است تشکیل شده است.

تا پیش از بحران مالی که در سال 1997 آسیا را درگیر کرد، دوو یکی از برترین شرکت‌های کره و در واقع دومین شرکت بزرگ کره ای بعد از هیوندای بود. اما پس از بحران مالی آسیایی، شرکت با حاشیه‌های بسیاری درگیر شد. شرکت خوشه‌ای دوو بیش از ۲۰ شرکت زیر مجموعه داشت، که برخی از آن‌ها از جمله دوو الکترونیکس، کشتی‌سازی دوو و تاتا دوو امروز هم به صورت شرکت‌های مستقل، در زمینه‌های متفاوت صنعتی، به فعالیت خود ادامه داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست تعمیرات
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید