کاج سرویس خیال راحت شما
نمایندگی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در پردیس

ارائه خدمات سرویس و تعمیرات ال جی در پردیس و دماوند

به منظور و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات انواع محصولات ال جی از جمله لباسشویی ” ظرفشویی ” جاروبرقی ” یخچال فریزر و ساید بای ساید ” مایکروفر و جاروبرقی توسط نمایندگی تعمیرات ال جی در پردیس و دماوند، کافیست با شماره 02176272070 و یا 02176277746 با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و در اسرع وقت در خدمت شما هستیم.

تعمیرات ال جی در دماوند

تعمیرات ال جی در گیلاوند

تعمیرات ال جی در پردیس

تعمیرات ال جی در رودهن

کاج سرویس ارائه دهنده تعمیرات لوازم خانگی ال جی در پردیس و دماوند

مجموعه کاج سرویس ارائه دهنده تخصصی خدمات سرویس و تعمیرات ال جی در پردیس و دماوند میباشد خدمات تعمیرات LG در پردیس و دماوند شامل تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ” تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ” تعمیرات یخچال ال جی ” تعمیرات جارو برقی ال جی میباشد که این خدمات شامل تست و بررسی دستگاه و سرویس های دستگاه و عیب یابی و تعمیرات قطعات و رفع اشکالات لوازم خانگی ال جی میباشد.

نمایندگی سرویس و تعمیرات ال جی در دماوند
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در گیلاوند

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در پردیس و دماوند

در سال های اخیر خریداران و مصرف کنندگان ماشین لباسشویی توجه خاصی به برند ال جی و لباسشویی ال جی پیدا کرده اند و این موضوع نیاز بسیار بالای این افراد به تعمیر ماشین لباسشویی بوش را بیشتر نشان داده است. کاج سرویس به عنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در پردیس و دماوند این اطمینان را به شما می دهد که بهترین خدمات را در کنار نازل ترین قیمت ها به شما ارائه و ضامن کارکرد ماشین لباسشویی ال جی شما بعد از تعمیر باشد. در ادامه چند مورد از مشکلات ساده ای که اگر رخ دهند خودتان می توانید آنها را برطرف سازید را معرفی می کنیم:

 

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی

تخلیه نشدن یکی از شایع ترین مشکلات در ماشین لباسشویی میباشد و این موضوع ممکن است به دلیل مسدود شدن پمپ تخلیه ” تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه ” گرفتگی محل خروج آب در لباسشویی ” خرابی شیر الکتریکی ” استفاده از مواد شویند نامناسب میباشد.

لرزش زیاد ماشین لباسشویی

بارها اتفاق افتاده است که هنگام استفاده از ماشین لباسشویی شاهده لرزش های زیادی بوده ایید و این اتفاق اصلا برای دستگاه خوب نیست و دلایل این اتفاق میتواند تراز نبودن دستگاه ” توجه نکردن به حداقل و حداکثر حجم ماشین لباسشویی ” تنظیم نبودن پایه های لباسشویی ” فرسودگی و معیوب شدن کمک فنر ” فرسودگی دیگ لباسشویی ” عدم تخلیه آب مخزن دستگاه ” نقص فنی برد های الکترونیکی اشاره داشت.

کارنکردن خشک کن دستگاه

یکی از آپشن ها و خدمات موثر دستگاه های لباسشویی خشک کردن لباس میباشد و اگر این موضوع انجام نشود دچار دردسرهای بعد شستشو میشوید و در مواقع زیادی این اتفاق رخ میدهد که دستگاه بعد از شستشو خشک کن دستگاه فعال نمیشود و علت این اتفاق میتواند تنظیمات نادرست خشک کن دستگاه ” خرابی ترموستات ” اضافه بار بیش از حد دستگاه اشاره داشت. این سه مورد از شایع ترین خرابی های ماشین لباسشویی میباشد اما اتفاق ها و خرابی های بسیار زیادی میتواند گریبان گیر دستگاه شما شود و اگر دستگاه لباسشویی ال جی شما دچار خرابی و مشکلاتی شده است میتوانید با کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در شهر دماوند و گیلاوند ارتباط برقرار کنید.

کد خطا و ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

به منظور دسترسی آسان کاربران، ارورهای ماشین لباسشویی ال جی به همراه علت احتمالی هر کدخطا در جدول زیر گردآوری شده است. در صورتی که دانش فنی کافی در این زمینه ندارید، حتما از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند برای رفع مشکل کمک بگیرید.

کد خطا OE

شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا دچار انسداد و گرفتگی نشده باشد.

کد خطا DE4

باید حسگر درب بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.

کد خطا FE

شیر آب را ببندید و لباسشویی را از برق بکشید. باید هیدرواستات تعویض شود.

کد خطا LE

لباسشویی را به مدت نیم ساعت از برق بکشید تا موتور خنک شود. سپس مجدد دستگاه را راه‌اندازی کنید.

کد خطا SE

باید سنسور و موتور دستگاه بررسی شود.

کد خطا IE

آب ورودی دستگاه، اتصالات مرتبط با آن و فشار آب ورودی لباسشویی باید بررسی شود.

کد خطا Cd

به معنای پایان چرخه خشک کن است.

کد خطا EE

وجود ایراد در برد اصلی

کد خطا DE، DE1، DE2

از بسته بودن درب ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

کد خطا TE

بهتر است لباسشویی را از برق بکشید و از یک تکنسین راهنمایی بگیرید. ممکن است ترموستات و المنت حرارتی خراب شده باشد.

کد خطا PE

لازم است سنسور سطح آب بررسی و تعویض شود.

کد خطا AE

برای رفع نشتی باید لباسشویی توسط تکنسین بررسی شود.

کد خطا CL

برای رفع این ارور لباسشویی ال جی، قفل کودک را به مدت سه ثانیه فشار دهید.

کد خطا FF

مقداری آب گرم داخل محفظه شستشوی لباسشویی بریزید و یخ شیلنگ تخلیه و پمپ تخلیه را باز کنید.

کد خطا HE

این ارور مربوط به ماشین لباسشویی Twin Wash است و نشان می‌دهد که عدم اتصال رخ داده است.

کد خطا dL

خطای قفل درب لباسشویی

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در پردیس و دماوند

یکی دیگر از وسایل های لوازم خانگی ال جی که طرفدار های بسیار زیادی را جذب خودش کرده است ماشین ظرفشویی است که به قدرت و کیفیت بالا مشهور میباشد اما این دستگاه هم هرچقدر با کیفیت و با قدرت بالا باشد احتمال اینکه دچار خرابی شود کم نیست به دلایل زیادی که یکی از انها رعایت نکردن استاندارد های دستگاه است که دچار خراب شدن قطعات داخلی دستگاه میشود و چند موارد از این خرابی ها و مشکلات را در قسمت پایین به آنها پرداخته اییم.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در گیلاوند

وارد نشدن آب به داخل دستگاه ظرفشویی

قطعه‌ای به نام آکواستاپ وظیفه ورود آب به داخل ماشین ظرفشویی را به عهده دارد. آکواستاپ درواقع چهارراه ورود آب به داخل ظرفشویی است. درصورت خرابی این قطعه، آب به‌هیچ‌وجه وارد ظرفشویی نمی‌شود. اینکه دچار خرابی شود کم نیست به دلایل زیادی که یکی از انها رعایت نکردن استاندارد های دستگاه است که دچار خراب شدن قطعات داخلی دستگاه میشود و چند موارد از این خرابی ها و مشکلات را در قسمت پایین به آنها پرداخته اییم.

تخلیه نشدن آب از دستگاه ظرفشویی ال جی

یکی از موارد شایع ایی که در زمان خرابی دستگاه ها به آن بر میخوریم تخلیه نشدن آب از دستگاه میباشد که بررسی این موضوع میتوانید مسیر های خروجی آب را چک و بررسی کنید و منظور از مسیر خروج آب، اتصالات زیر سینک، فاضلاب و شیلنگ خروج آب است و اگر این مسیر ها مسدود نبود امکان خراب شدن معیوب شدن پمپ تخلیه دستگاه میباشد و باید توسط تکنسین تست و بررسی شود.

باقی ماندن کف روی ظرف پس از شستشو

علت اصلی تولید کف در انتهای کار را باید در استفاده از درجه نامناسب و کوتاه یا استفاده بیش از حد از شوینده جست‌وجو کنید. هرچند وظیفه مایع جلا دهنده تمیزکنندگی ظروف است، اما درصورت نشتی مخزن، بیش از حد طبیعی کف تولید خواهد شد. این سه مورد از شایع ترین موضوعات خرابی دستگاه ظرفشویی ال جی میباشد که اما موضوعات بسیار زیادی میباشد که با اتفاق افتادن کاهش کیفیت دستگاه را شاهده بوده ایید و قطعا احتیاج به سرویس و تعمیرات دستگاه ظرفشویی خواهید پیدا کرد.

کد خطا و ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

به منظور دسترسی آسان کاربران، ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی به همراه علت احتمالی هر کدخطا در جدول زیر گردآوری شده است. در صورتی که دانش فنی کافی در این زمینه ندارید، حتما از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی در پردیس و دماوند برای رفع مشکل کمک بگیرید.

کد خطا IE

ورودی آب دچار مشکل شده است

کد خطا EI

آب از محلی دارد نشت می کند

کد خطا TE

اشکال از سنسور دماست

کد خطا HE

این خطا مربوط به هیتر است.

کد خطا LE

مشکل مربوط به عملکرد موتور می شود

کد خطا FE

مشکلی بر سر راه پر شدن ماشین ظرفشویی از آب وجود دارد

کد خطا HE

این ارور مربوط به گرم شدن بیش از حد دستگاه می باشد

کد خطا LE

مشکل مربوط به عملکرد موتور می شود

کد خطا PE

برق قطع شده است

کد خطا IE

خطا مربوط به آب ورودی می باشد

کد خطا PF

برق ورودی به دستگاه قطع شده است

کد خطا OE

در تخلیه آب اختلالی ایجاد شده است

کد خطا FE

آب بیش از حدی در داخل محفظه جمع شده است

کد خطا LE

موتور پمپ شستشو دچار ایراد شده است

کد خطا CE

مشکل مربوط به عملکرد موتور می شود.

کد خطا EI

دستگاه دچار نشتی شده است

کد خطا AE

دستگاه دچار نشتی شده است

کد خطا OE

خشک کن دستگاه ایراد پیدا کرده است.

کد خطا CE

مشکل مربوط به عملکرد موتور می شود

کد خطا TE

این خطا مربوط به بروز اشکال در نمایشگر دستگاه می شود

کد خطا FE

آب به میزانی بیش از حد نیاز در دستگاه پر شده است

کد خطا HE

در مدار گرمکن دستگاه ایرادی به وجود آمده است

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در دماوند

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در پردیس و دماوند

دستگاه یخچال یک کارگر بدون تعطیلی میباشد که حتی اگر یک ساعت هم خاموش شود در زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت و قطعا بعد یک ساعت احتمال خراب شدن بعضی از مواد غذایی های داخل دستگاه یخچال فاسد شده اند پس یخچال تاثیر بسیار زیادی دارد و خراب شدن آنها دردسر زیادی دارد و خرابی های بسیار زیادی میتواند دچار دستگاه یخچال ال جی شما شود که میتوان به خرابی کمپرسور ” خرابی فن ” کمبود گاز ” خراب شدن دکمه های تنظیم درجه و کلی موارد دیگه اشاره داشت که هر کدام نقش موثری دارد فعالیت یخچال ایفا میکنند.
یکی از خدمات فوری کاج سرویس اعزام سریع تعمیرکار برای انجام خدمات تعمیرات یخچال ال جی در دماوند میباشد که در تلاش هستیم بعد از ثبت سفارش خدمات سریع به مشکل دستگاه شما رسیدگی کنیم تا دچار خرابی و فاسد شدن مواد غذایی داخل دستگاه نشوید.

برند لوازم خانگی ال جی یکی از برترین برند ها و با کیفیت ترین برند های لوازم خانگی در حال حاضر بازار ایران و جهان میباشد که تا قبل از خروج این برند از کشور ایران حداقل یکی دوتا از لوازم خانگی های این برند در منازل ما وجود داشت اما هر چقدر هم دستگاه های لوازم خانگی از کیفیت و مقاومت بالایی برخور دار باشد امکان خراب شدن و افت کیفیت در آنها وجود دارد برند ال جی و لوازم خانگی ال جی هم از این موضوع جدا شدنی نیستن و در این مقاله از کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی در دماوند وگیلاوند میپردازیم به معرفی خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در پردیس و دماوند ” مشکلات و راهنمای سرویس و نگهداری از لوازم خانگی ال جی و معرفی نمایندگی ال جی در پردیس، دماوند، رودهن، گیلاوند باما همراه باشید.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی در پردیس و دماوند شامل چه دستگاه هایی میشود؟

خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در پردیس و دماوند شامل تمامی دستگاه های شرکت ال جی میشود که میتوان به ماشین لباسشویی ال جی ” ماشین ظرفشویی ال جی ” کولر گازی ال جی ” انواع یخچال ال جی ” مایکروویو ال جی و جارو برقی ال جی میباشد.

نکات نگهداری از لوازم خانگی ال جی

محصولات شرکت ال جی از جمله محصولات معروف و محبوب در جهان هستند و از قدرت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند در طی سالیان استفاده از دستگاه ها بطور معمول و استاندارد قطعات دچار خرابی میشوند که کاری بجز تعمیرات و تعویض نمیشه انجام داد اما در بعضی مواقع هم رخ میدهد که به رعایت نکردن حد استاندارد ” دستگاه دچار خرابی میشود که این موضوع به خودتان بستگی دارد به عنوان مثال دستگاه ماشین لباسشویی یک حد مشخص میزان حجم بار داد که اگر رعایت نشود و بیش از حد مجاز بار وارد دستگاه شود امکان رخ دادن خرابی و اشکالاتی برای دستگاه دارد.

پیشنهاد میشود بر اساس نوع و مدل دستگاه سرچ و تحقیقاتی انجام دهید و سعی کنید همیشه طبق استاندارد ” از دستگاه استفاده کنید.

شماره تماس تعمیرکار لوازم خانگی ال جی در پردیس و دماوند

کاج سرویس مرکز تخصصی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی در پردیس و دماوند با کادری متخصص و تعمیرکاران سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در پردیس و دماوند میباشد برای ارتباط میتوانید از شماره 02176272070 استفاده نمایید.

8 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر دلیل کد خطا یا ارور PF در لباسشویی ال جی چی میتونه باشه؟

  1. سلام وقت بخیر
   این کد خطا ممکن است به دلیل اختلال در برق رسانی به ماشین لباسشویی و قطع برق در میانه سیکل شست و شو، ایراد سه راهی یا محافظ یا مشکلات سیم کشی دستگاه اتفاق بیوفتد.

   در صورتی که سیکل شست و شو را مجددا آغاز کنید، ارور PF باید از بین برود. در غیر اینصورت از یک تکنسین کمک بگیرید.

 2. سلام ما ی لباسشویی ال جی داریم خطای CL نشون میده دلیلش چیه؟

  1. سلام وقت بخیر
   این ارور به وجود مشکل در قفل کودک ماشین لباسشویی ال جی مربوط می‌شود. برای رفع آن، دکمه قفل کودک را به مدت سه ثانیه نگه دارید.

 3. سلام وقت بخیر دلیل کد خطای FE ظرفشویی ال جی چی هست ؟

  1. سلام وقت بخیر
   اگر آب بیش از حد در دستگاه باشد این ارور رخ می‌دهد. برای رفع ارور یکبار ماشین ظرفشویی ال جی را ریست کنید. اگر مشکل برطرف نشد احتمالا شیر ورودی آب و برد اصلی دچار مشکل شده اند. برای رفع این ارور ظرفشویی ال جی به صورت زیر عمل کنید:
   برق ماشین ظرفشویی را به مدت یک دقیقه قطع کنید.
   چک کنید که آیا ماشین ظرفشویی هنوز پر از آب است یا خیر. اگر آب تخلیه نشود احتمالا شیر ورودی آب معیوب است.
   اگر مشکل برطرف نشد باید برد اصلی بررسی شود.

 4. سلام وقت بخیر ما یک ظرفشویی ال جی داریم که ارور HE نمایش میده دلیل این خطا چیه؟

  1. سلام وقت بخیر این ارور ظرفشویی نشان دهنده گرم شدن بیش از حد دستگاه است که ممکن است المنت حرارتی یا ترمیستور دچار مشکل شده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *