کاج سرویس
راه های ارتباطی با کاج سرویس
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در شهر دماوند

برند لوازم خانگی ال جی یکی از برترین برند ها و با کیفیت ترین برند های لوازم خانگی در حال حاضر بازار ایران و جهان میباشد که تا قبل از خروج این برند از کشور ایران حداقل یکی دوتا از لوازم خانگی های این برند در منازل ما وجود داشت اما هر چقدر هم دستگاه های لوازم خانگی از کیفیت و مقاومت بالایی برخور دار باشد امکان خراب شدن و افت کیفیت در آنها وجود دارد برند ال جی و لوازم خانگی ال جی هم از این موضوع جدا شدنی نیستن و در این مقاله از کاج سرویس مرکز سرویس و تعمیرات لوازم خانگی در دماوند وگیلاوند میپردازیم به معرفی خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در دماوند ” مشکلات و راهنمای سرویس و نگهداری از لوازم خانگی ال جی و معرفی نمایندگی ال جی در دماوند و گیلاوند باما همراه باشید.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی در دماوند

تعمیرات لوازم خانگی ال جی در دماوند یکی از خدمات مجموعه کاج سرویس میباشد و این خدمات شامل تست و بررسی دستگاه های ال جی ” سرویس و نگهداری دستگاه ” عیب یابی و تعمیرات دستگاه های لوازم خانگی ال جی میباشد که تمامی این امور بدست متخصصین و تعمیرکاران حرفه ایی و تایید شده میباشد و این خدمات در شهر های دماوند و گیلاوند انجام میگردد و اگر دستگاه لوازم خانگی شما دچار خرابی شده است میتوانید با استفاده از شماره تماس های درج شده در قسمت بالای صفحه با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در گیلاوند

تعمیرات لوازم خانگی ال جی در گیلاوند

کاج سرویس مرکز تخصصی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در گیلاوند میباشد و این خدمات شامل تست و بررسی دستگاه ” نگهداری و سرویس دستگاه ” عیب یابی و تعمیرات دستگاه و این خدمات توسط تکنسین و متخصصین با تجربه و تایید شده انجام میگردد.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی در پردیس شامل چه دستگاه هایی میشود؟

خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در دماوند شامل تمامی دستگاه های شرکت ال جی میشود که میتوان به ماشین لباسشویی ال جی ” ماشین ظرفشویی ال جی ” کولر گازی ال جی ” انواع یخچال ال جی ” مایکروویو ال جی و جارو برقی ال جی اشاره داشت که در قسمت پایین تر به این موضوع کامل میپردازیم.

سرویس و تعمیرات ظرفشویی ال جی در دماوند

یکی از دستگاه هایی که در امور روزانه کاربرد بسیار زیادی دارد دستگاه ماشین لباسشویی ال جی میباشد که کمک بسیار زیادی در امور منزل ایفا میکند اما همانطور در قسمت بالا اشاره کردیم ممکن است هر دستگاهی ناگهان دچار خرابی شود و امکان فعالیت نداشته باشد و این مشکلات میتواند مانند …

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در دماوند
تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی :

تخلیه نشدن یکی از شایع ترین مشکلات در ماشین لباسشویی میباشد و این موضوع ممکن است به دلیل مسدود شدن پمپ تخلیه ” تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی به دلیل خرابی پمپ تخلیه ” گرفتگی محل خروج آب در لباسشویی ” خرابی شیر الکتریکی ” استفاده از مواد شویند نامناسب میباشد.

لرزش زیاد ماشین لباسشویی :

بارها اتفاق افتاده است که هنگام استفاده از ماشین لباسشویی شاهده لرزش های زیادی بوده ایید و این اتفاق اصلا برای دستگاه خوب نیست و دلایل این اتفاق میتواند تراز نبودن دستگاه ” توجه نکردن به حداقل و حداکثر حجم ماشین لباسشویی ” تنظیم نبودن پایه های لباسشویی ” فرسودگی و معیوب شدن کمک فنر ” فرسودگی دیگ لباسشویی ” عدم تخلیه آب مخزن دستگاه ” نقص فنی برد های الکترونیکی اشاره داشت.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در گیلاوند
کارنکردن خشک کن دستگاه :

یکی از آپشن ها و خدمات موثر دستگاه های لباسشویی خشک کردن لباس میباشد و اگر این موضوع انجام نشود دچار دردسرهای بعد شستشو میشوید و در مواقع زیادی این اتفاق رخ میدهد که دستگاه بعد از شستشو خشک کن دستگاه فعال نمیشود و علت این اتفاق میتواند تنظیمات نادرست خشک کن دستگاه ” خرابی ترموستات ” اضافه بار بیش از حد دستگاه اشاره داشت.

این سه مورد از شایع ترین خرابی های ماشین لباسشویی میباشد اما اتفاق ها و خرابی های بسیار زیادی میتواند گریبان گیر دستگاه شما شود و اگر دستگاه لباسشویی ال جی شما دچار خرابی و مشکلاتی شده است میتوانید با کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی در شهر دماوند و گیلاوند ارتباط برقرار کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در دماوند

یکی دیگر از وسایل های لوازم خانگی ال جی که طرفدار های بسیار زیادی را جذب خودش کرده است ماشین ظرفشویی است که به قدرت و کیفیت بالا مشهور میباشد اما این دستگاه هم هرچقدر با کیفیت و با قدرت بالا باشد احتمال اینکه دچار خرابی شود کم نیست به دلایل زیادی که یکی از انها رعایت نکردن استاندارد های دستگاه است که دچار خراب شدن قطعات داخلی دستگاه میشود و چند موارد از این خرابی ها و مشکلات را در قسمت پایین به آنها پرداخته اییم.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در دماوند
وارد نشدن آب به داخل دستگاه ظرفشویی

قطعه‌ای به نام آکواستاپ وظیفه ورود آب به داخل ماشین ظرفشویی را به عهده دارد. آکواستاپ درواقع چهارراه ورود آب به داخل ظرفشویی است. درصورت خرابی این قطعه، آب به‌هیچ‌وجه وارد ظرفشویی نمی‌شود.
اینکه دچار خرابی شود کم نیست به دلایل زیادی که یکی از انها رعایت نکردن استاندارد های دستگاه است که دچار خراب شدن قطعات داخلی دستگاه میشود و چند موارد از این خرابی ها و مشکلات را در قسمت پایین به آنها پرداخته اییم.

تخلیه نشدن آب از دستگاه ظرفشویی ال جی

یکی از موارد شایع ایی که در زمان خرابی دستگاه ها به آن بر میخوریم تخلیه نشدن آب از دستگاه میباشد که بررسی این موضوع میتوانید مسیر های خروجی آب را چک و بررسی کنید و منظور از مسیر خروج آب، اتصالات زیر سینک، فاضلاب و شیلنگ خروج آب است و اگر این مسیر ها مسدود نبود امکان خراب شدن معیوب شدن پمپ تخلیه دستگاه میباشد و باید توسط تکنسین تست و بررسی شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در گیلاوند
باقی ماندن کف روی ظرف پس از شستشو

علت اصلی تولید کف در انتهای کار را باید در استفاده از درجه نامناسب و کوتاه یا استفاده بیش از حد از شوینده جست‌وجو کنید. هرچند وظیفه مایع جلا دهنده تمیزکنندگی ظروف است، اما درصورت نشتی مخزن، بیش از حد طبیعی کف تولید خواهد شد.

این سه مورد از شایع ترین موضوعات خرابی دستگاه ظرفشویی ال جی میباشد که اما موضوعات بسیار زیادی میباشد که با اتفاق افتادن کاهش کیفیت دستگاه را شاهده بوده ایید و قطعا احتیاج به سرویس و تعمیرات دستگاه ظرفشویی خواهید پیدا کرد.

تعمیرات یخچال ال جی در دماوند

دستگاه یخچال یک کارگر بدون تعطیلی میباشد که حتی اگر یک ساعت هم خاموش شود در زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت و قطعا بعد یک ساعت احتمال خراب شدن بعضی از مواد غذایی های داخل دستگاه یخچال فاسد شده اند پس یخچال تاثیر بسیار زیادی دارد و خراب شدن آنها دردسر زیادی دارد و خرابی های بسیار زیادی میتواند دچار دستگاه یخچال ال جی شما شود که میتوان به خرابی کمپرسور ” خرابی فن ” کمبود گاز ” خراب شدن دکمه های تنظیم درجه و کلی موارد دیگه اشاره داشت که هر کدام نقش موثری دارد فعالیت یخچال ایفا میکنند.
یکی از خدمات فوری کاج سرویس اعزام سریع تعمیرکار برای انجام خدمات تعمیرات یخچال ال جی در دماوند میباشد که در تلاش هستیم بعد از ثبت سفارش خدمات سریع به مشکل دستگاه شما رسیدگی کنیم تا دچار خرابی و فاسد شدن مواد غذایی داخل دستگاه نشوید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در دماوند

نکات نگهداری از لوازم خانگی ال جی

محصولات شرکت ال جی از جمله محصولات معروف و محبوب در جهان هستند و از قدرت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند در طی سالیان استفاده از دستگاه ها بطور معمول و استاندارد قطعات دچار خرابی میشوند که کاری بجز تعمیرات و تعویض نمیشه انجام داد اما در بعضی مواقع هم رخ میدهد که به رعایت نکردن حد استاندارد ” دستگاه دچار خرابی میشود که این موضوع به خودتان بستگی دارد به عنوان مثال دستگاه ماشین لباسشویی یک حد مشخص میزان حجم بار داد که اگر رعایت نشود و بیش از حد مجاز بار وارد دستگاه شود امکان رخ دادن خرابی و اشکالاتی برای دستگاه دارد.

پیشنهاد میشود بر اساس نوع و مدل دستگاه سرچ و تحقیقاتی انجام دهید و سعی کنید همیشه طبق استاندارد ” از دستگاه استفاده کنید.

چرا از کاج سرویس مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی استفاده کنیم؟

افراد و مجموعه های زیادی هستند که خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی را در شهر دماوند و گیلاوند انجام میدهند اما خب بهتر است از خدمات یک مرکز تخصصی استفاده کنید به دلیل اینکه هنگام استفاده از خدمات نمایندگی خیالتان از حرفه ایی بودن متخصصین و تعمیرکاران راحت است ” ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی ” الویت با تعمیر قطعات ” قیمت منصفانه و طبق اتحادیه و قابل پیگیری و اصالت قطعات جایگزین.

نمایندگی سرویس و تعمیرات ال جی در دماوند

راه های ارتباطی و شماره تماس مرکز تعمیرات ال جی در دماوند؟

اگر یکی از دستگاه های لوازم خانگی ال جی شما دچار نقص و خرابی شده است میتوانید با شماره های درج شده داخل صفحه با کارشناسان مجمموعه کاج سرویس تماس گرفته و نوع دستگاه و آدرس خود را اعلام کنید تا در اسرع وقت متخصصین و تعمیرکاران مجموعه به محل و آدرس شما اعزام شوند.

8 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر دلیل کد خطا یا ارور PF در لباسشویی ال جی چی میتونه باشه؟

  1. سلام وقت بخیر
   این کد خطا ممکن است به دلیل اختلال در برق رسانی به ماشین لباسشویی و قطع برق در میانه سیکل شست و شو، ایراد سه راهی یا محافظ یا مشکلات سیم کشی دستگاه اتفاق بیوفتد.

   در صورتی که سیکل شست و شو را مجددا آغاز کنید، ارور PF باید از بین برود. در غیر اینصورت از یک تکنسین کمک بگیرید.

 2. سلام ما ی لباسشویی ال جی داریم خطای CL نشون میده دلیلش چیه؟

  1. سلام وقت بخیر
   این ارور به وجود مشکل در قفل کودک ماشین لباسشویی ال جی مربوط می‌شود. برای رفع آن، دکمه قفل کودک را به مدت سه ثانیه نگه دارید.

 3. سلام وقت بخیر دلیل کد خطای FE ظرفشویی ال جی چی هست ؟

  1. سلام وقت بخیر
   اگر آب بیش از حد در دستگاه باشد این ارور رخ می‌دهد. برای رفع ارور یکبار ماشین ظرفشویی ال جی را ریست کنید. اگر مشکل برطرف نشد احتمالا شیر ورودی آب و برد اصلی دچار مشکل شده اند. برای رفع این ارور ظرفشویی ال جی به صورت زیر عمل کنید:
   برق ماشین ظرفشویی را به مدت یک دقیقه قطع کنید.
   چک کنید که آیا ماشین ظرفشویی هنوز پر از آب است یا خیر. اگر آب تخلیه نشود احتمالا شیر ورودی آب معیوب است.
   اگر مشکل برطرف نشد باید برد اصلی بررسی شود.

 4. سلام وقت بخیر ما یک ظرفشویی ال جی داریم که ارور HE نمایش میده دلیل این خطا چیه؟

  1. سلام وقت بخیر این ارور ظرفشویی ال جی نشان دهنده گرم شدن بیش از حد دستگاه است که ممکن است المنت حرارتی یا ترمیستور دچار مشکل شده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست تعمیرات
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید