کاج سرویس خیال راحت شما
به منظور و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند " رودهن و گیلاوند کافیست با شماره 02176272070 و یا 02176277746 با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و کارشناسان ما مراحل اعزام تکنسین و متخصص تعمیرات جاروبرقی را انجام میدهند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند

به منظور و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند ” رودهن و گیلاوند کافیست با شماره 02176272070 و یا 02176277746 با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و کارشناسان ما مراحل اعزام تکنسین و متخصص تعمیرات جاروبرقی را انجام میدهند.

تعمیرات جارو برقی در دماوند

تعمیرات جارو برقی در گیلاوند

تعمیرات جارو برقی در رودهن

تعمیرات جارو برقی در پردیس

کاج سرویس مرکز تخصصی تعمیرات جارو برقی در پردیس و دماوند

درست است که بهترین راه برای از بین بردن گرد و خاک استفاده از جاروبرقی می باشد؛ اما اگر از جاروبرقی به مدت طولانی بدون مراقبت های خوب و نگهداری از آن استفاده شود بعد از مدتی متحمل هزینه هایی برای تعمیر جاروبرقی می شوید، جاروبرقی از پرمصرف ترین لوازم خانگی برقی در منازل می باشد، یک جاروبرقی سالم با قدرت مکش مناسب می تواند غبارهای که با چشم دیده نمی شود را از لابه لای فرش بیرون بکشد. در ادامه در رابطه با مشکلات رایج جاروبرقی و همچنین تعمیر جاروبرقی در پردیس از وب سایت کاج سرویس صحبت خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در پردیس
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال
سرویس و تعمیرات جارو برقی در دماوند

ارائه خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی در دماوند و گیلاوند

شهر دماوند و گیلاوند از جمله شهر های تحت پوشش مجموعه کاج سرویس میباشد و برای دریافت خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی در شهر دماوند و گیلاوند میتوانید با شماره های زیر تماس برقرار کنید و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی در دماوند و گیلاوند انجام خواهند داد.

ارائه خدمات سرویس و تعمیرات جارو برقی در پردیس و رودهن

شهر پردیس و رودهن از جمله شهر های تحت پوشش مجموعه کاج سرویس میباشد و اگر دستگاه جارو برقی شما دچار مشکل شده است میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی در پردیس و رودهن استفاده نمایید و جهت دریافت این خدمات میتوانید با شماره 02176272070 و یا 02176277746 تماس برقرار کنید.

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در پردیس و رودهن

روشن نشدن جاروبرقی

معمولا این مشکل به دلایل مختلفی از جمله خرابی دکمه روشن و خاموش، عدم اتصال دو شاخه به پریز، پر بودن کیسه جاروبرقی، سوختن موتور جاروبرقی اتفاق می افتد، اگر جارو برقی تان روشن نمیشود از وصل بودن آن به پریز برق مطمئن شوید، در صورتی که دوشاخه سالم است و به پریز متصل است و کیسه پر نیست تعمیرات جاروبرقی در پردیس را به مرکز کاج سرویس بسپارید.

سوختن موتور جاروبرقی

سوختن موتور جاروبرقی از رایج ترین مشکلات این دستگاه است، در صورتی که از این دستگاه بیش از حد استفاده شود، گرم شدن بیش از حد موتور جاروبرقی، فرسودگی دستگاه و استفاده بیش از حد از دستگاه، ضربه به موتور، کثیفی موتور از دلایل سوختن موتور جاروبرقی محسوب میشوند.

مکش کم جاروبرقی

ایرادات و خرابی موتور جاروبرقی، پر بودن کیسه جاروبرقی از دلایل کاهش مکش این دستگاه است. به محض اینکه متوجه کاهش مکش جاروبرقی شدید از روشن کردن و استفاده از جاروبرقی بپرهیزید و در اولین فرصت آن را برای تعمیرات جاروبرقی در پردیس به کاج سرویس بسپارید.

گرفتگی لوله خرطومی جاروبرقی

در صورتی که متوجه گیر کردن شی ای در لوله خرطومی شدید لوله را از دستگاه جدا کرده و گرفتگی آن را برطرف کنید. در صورت پارگی یا شکستگی برای عملکرد صحیح جاروبرقی لازم است که لوله را تعویض کنید.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

این اتفاق پس از استفاده زیاد و گرم شدن جاروبرقی می افتد، در بسیاری از جاروبرقی ها سنسورهایی تعبیه شده اند که در صورت گرمای زیاد دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود، این سنسور از سوختن موتور جلوگیری می کند.

خرابی چرخ های جاروبرقی

استفاده طولانی مدت از جاروبرقی و گذر زمان موجب خرابی چرخ های این دستگاه می شود، در صورتی که چرخ های جاروبرقی تان شکسته یا ترک دارند لازم است که آن ها را تعویض کنید. برای تعویض چرخ ها با مرکز تعمیرات جاروبرقی در پردیس در ارتباط باشید.

استشمام بوی سوختگی از جاروبرقی

پارگی تسمه، سوختن موتور، نیم سوز شدن موتور و پر بودن کیسه جاروبرقی دلیل این بوی بد است. در صورت استشمام بوی سوختگی سریعا دستگاه را خاموش کرده و با کاجسرویس جهت تعمیر جاروبرقی در پردیس تماس بگیرید.

خاک پس دادن جاروبرقی

عدم تعویض به موقع پاکت و فیلتر جاروبرقی از دلایل خاک پس دادن این دستگاه می باشد، جهت افزایش سلامت دستگاهتان بهتر است که از پاکت های یکبار مصرف استفاده کنید.

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی

عوامل مختلفی در داغ شدن جاروبرقی تاثیرگذارند، نیم سوز شدن موتور یا سوختن برد، خرابی ترموستات، انسداد لوله جاروبرقی، پر شدن کیسه جاروبرقی، خراب شدن فن جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر جاروبرقی از اصلی ترین علل داغ شدن جارو برقی هستند.

خرابی دکمه روشن و خاموش جاروبرقی

وقتی که دکمه خاموش و روشن جاروبرقی خراب شود بسیاری از عملکرد های دستگاه با اختلال مواجه می شوند، در صورتی که دکمه جاروبرقی تان خراب است آن را تعمیر و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. برای تعویض این قطعه از مرکز تعمیرات جاروبرقی در پردیس کمک بخواهید.

خدمات تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند

برای افرادی که به تمیزی و نظافت خانه بسیار اهمیت می دهند، عمر طولانی جاروبرقی و همچنین کارایی بالای این وسیله اهمیت بسیاری دارد، بنابراین نحوه ی نگهداری و مراقبت از جاروبرقی از جمله کارهایی است که نباید آن را فراموش کنید. بهتر است که هر چند وقت یکبار باید لوله های جاروبرقی را از گرد و غبار تمیز کرد؛ اگر این کار را انجام ندهید به دستگاه جاروبرقی فشار زیادی وارد می شود و امکان سوختن دستگاه بالا می رود. به خوبی از دستگاه جاروبرقی خود مراقبت کنید باعث شده تا دستگاه شما عملکرد بهتری را داشته باشد. با این حال در صورتی که ساکن پردیس هستید و جاروبرقی شما با مشکلی در عملکرد خود مواجه شد جهت تعمیر جاروبرقی در پردیس اقدام نمایید.

عمر جاروبرقی معمولا بین 8 تا 12 سال است و پس از آن نیاز است که جاروبرقی تعویض گردد. با این حال تا زمانی که عمر جاروبرقی به اتمام نرسیده می توانید بجای تعویض، به تعمیر آن بپردازید. زمانی که جاروبرقی روشن نمی شود ابتدا باید جاروبرقی خود را به پریز برق دیگری وصل کرد و یا اینکه از عدم قطعی برق منزل مطمئن شوید، اگر برق وجود داشت و مشکلی از پریز برق بود با تعمیرکار جاروبرقی در پردیس تماس بگیرید. همچنین زمانی که مشکلاتی از قبیل کم شدن مکش، خاموش شدن ناگهانی، ایجاد صدای بیش از حد، احساس بوی سوختگی، باز و جمع نشدن سیم، ورود آب به جاروبرقی و بیرون زدگی خاک و موارد دیگر روبرو شدید نیاز به تعمیر جاروبرقی خواهید داشت .

خدمات سرویس جاروبرقی در پردیس و دماوند

سرویس جاروبرقی در پردیس و دماوند از اقداماتی است که به بهبود عملکرد جاروبرقی و افزایش طول عمر دستگاهتان کمک می کند، در سرویس جاروبرقی قطعاتی از جمله کلکتور، پروانه، ذغال، موتور، بلبرینگ و سیم جمع کن بررسی شده، دستگاه شستشو داده شده و بادگیری انجام می شود. در عصر امروز که بسیاری از وسایل و تجهیزات نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا می کنند، جاروبرقی هم با تمام کیفیت بالایی که دارد ممکن است در طول زمان دچار مشکل شده و نیازمند سرویس و تعمیراتی اساسی یا جزئی گردد.

در سرویس جاروبرقی، توجه به عملکرد و کیفیت هر یک از قطعات بسیار حائز اهمیت می باشد؛ به آن جهت که سلامت ایمنی و کارکرد صحیح هر یک از این قطعات، عملکرد نهایی جاروبرقی را به نمایش می گذارند. در نتیجه مشخص می گردد حتی اگر یکی از این قطعات آسیبی دیده باشد سبب ایجاد خلل در عملکرد جاروبرقی شده وجاروبرقی نمی تواند وظیفه پاکسازی خود را به خوبی اجرایی سازد. بنابراین اهمیت سرویس جاروبرقی را دست کم نگیرید و در این زمینه از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند کمک بگیرید.

خدمات تعمیر جاروبرقی در محل

تعمیر جاروبرقی در منزل یا محل کار از خدمای است که امروزه اکثر مراکز تعمیر آن را ارائه می دهند. مزایای استفاده از این خدمات این است که می توانید از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار جاروبرقی باشید. با استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی در محل، در وقت خود صرفه جویی مینمایید و از ترافیک تهران به دور خواهید ماند. با تعمیرات جاروبرقی در محل این  دیگر نیازی به حمل جاروبرقی به تعمیرگاه جاروبرقی ندارید و تنها تماس تلفنی از سمت شما کافی است تا تعمیرکار جاروبرقی در محل شما حاضر شود. کاج سرویس به عنوان یکی از مراکز تعمیرات جاروبرقی در محل، تنها با یک تماس تعمیرکار را نزد شما می فرستد. مزایای دیگر تعمیرات جاروبرقی در پردیس بصورت در محل موارد زیر است:

راحتی و صرفه‌ جویی در هزینه: مراجعه تعمیرکار به منزل جهت تعمیرات جاروبرقی در پردیس، از جمله دلایل اصلی محبوبیت این روش است. افراد نیازی به حمل جاروبرقی به مکان تعمیرگاه ندارند و تعمیرکار به طور مستقیم به محل آن‌ها می‌آید، که زمان و هزینه حمل و نقل را کاهش می‌ دهد.

اطمینان از کیفیت تعمیر: افراد معمولا به دنبال تعمیرات با کیفیت‌ تر و قابل اعتماد هستند. تعمیرکاران حرفه‌ ای تجربه و تخصص لازم را در تعمیرات انواع جاروبرقی‌ ها دارند، بنابراین افراد می‌ توانند از کارشان اطمینان داشته باشند.

انعطاف‌ پذیری در زمان مراجعه: با تعیین وقت مناسب برای مراجعه تعمیرکار به منزل، افراد می‌ توانند برنامه‌ های خود را بهتر مدیریت کنند و بهترین زمان برای تعمیرات جاروبرقی در پردیس را انتخاب کنند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند

علائمی در جاروبرقی وجود دارد که به شما در عیب یابی کمک می کند. با عیب یابی جاروبرقی ممکن است بتوانید خودتان مشکلات جزئی را حل کنید؛ اما در غیر این صورت بهتر است که با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ارتباط بگیرید. سلامت و کارکرد صحیح هر یک از قطعات، عملکرد نهایی جاروبرقی را به نمایش می گذارند. در نتیجه حتی اگر یکی از این قطعات آسیبی دیده باشد سبب ایجاد خلل در عملکرد جاروبرقی شده وجاروبرقی نمی تواند وظیفه پاکسازی خود را به خوبی اجرایی سازد. بنابراین اهمیت تعمیر و سرویس جاروبرقی را دست کم نگیرید و در این زمینه از کاج سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند کمک بخواهید.

هزینه تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند

تعمیر لوازم خانگی بخصوص جاروبرقی نیازمند تخصص و تجربه است و حتما باید فرایند تعمیرات جاروبرقی را در مراکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی انجام دهید. هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویض قطعه و دیگر موارد دارد. یک تعمیرکار در ابتدا باید به عیب یابی بپردازد و بعد هزینه را به شما اعلام نماید. اگر انتخاب شما برای تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند ، کاج سرویس است نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که کاج سرویس مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریان در نظر گرفته است.

عیب یابی جاروبرقی

علائمی در جاروبرقی وجود دارد که به شما در عیب یابی کمک می کند. با عیب یابی جارو برقی ممکن است بتوانید خودتان مشکلات جزئی را حل کنید؛ اما اگر نیاز به راهنمایی در این زمینه داشتید حتما نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در پردیس یاری بخواهید. چند عیب جزئی جاروبرقی که شاید خودتان بتوانبد آنها را رفع نمایید موارد زیر هستند:

موتور جاروبرقی کار نمی کند: مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل است و گیرنده الکتریکی مشکلی ندارد. کابل برق را نیز تست کنید.

موتور کند کار می کند: در مسیر مکش مانند لوله خرطومی، پاکت، فیلتر و برس به دنبال هر گونه آشغال یا تجمع گرد و خاک به مرور زمان بگردید و در صورت وجود آن را برطرف کنید. برس های فرسوده را تعویض کنید و بیرینگ های خشک را با روغن و یا گریس سبک روغن کاری کنید و بیرینگ های فرسوده را تعویض کنید.

موتور متوقف می شود و دوباره کار می کند: کابل برق، کلید، موتور و فن را تست کنید و در صورت نیاز سرویس و یا تعویض کنید. برای این کار به تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در پردیس اقدام نمایید.

موتور جاروبرقی صدا می دهد: محفظه جاروبرقی را باز کنید و کثیفی و آشغال موجود در اطراف موتور را تمیز کنید. فیلتر ها را تمیز یا تعویض کنید.

نکات نگهداری از جاروبرقی

برای افرادی که به تمیزی و نظافت خانه بسیار اهمیت می دهند، عمر طولانی جاروبرقی و همچنین کارایی بالای این وسیله اهمیت بسیاری دارد، بنابراین نحوه ی نگهداری و مراقبت از جاروبرقی از جمله کارهایی است که نباید آن را فراموش کنید. بهتر است که هر چند وقت یکبار باید لوله های جاروبرقی را از گرد و غبار تمیز کرد؛ اگر این کار را انجام ندهید به دستگاه جاروبرقی فشار زیادی وارد می شود و امکان سوختن دستگاه بالا می رود. به خوبی از دستگاه جاروبرقی خود مراقبت کنید باعث شده تا دستگاه شما عملکرد بهتری را داشته باشد. از دیگر نکات نگهداری از جاروبرقی، سرویس دوره ای این وسیله می باشد. با انجام این نکات کمتر به تعمیرات جاروبرقی در پردیس نیاز پیدا می کنید.

چرا کاج سرویس را انتخاب کنیم

کاج سرویس با دریافت هزینه ای منصفانه اقدام به تعمیرات لوازم خانگی شما می کند تا خیالتان از بابت هزینه ها راحت باشد. این مجموعه دارای تکنسین‌ های متخصص و مجرب است که با تعمیرات جاروبرقی در پردیس آشنا هستند و از قطعات اصلی و معتبر برای تعمیر استفاده می‌ کنند. این امر باعث می‌ شود تا تعمیرات بهینه‌ تر و دقیق‌ تر انجام شود. کاج سرویس با تضمین کیفیت، جاروبرقی شما به حالت اصلی خود باز می‌ گردد و به عملکرد بهتری دست پیدا می‌کند. همچنین این تعمیرات ممکن است باعث افزایش عمر مفید جاروبرقی شما شود. همچنین این مرکز با مجهز بودن به انواع قطعات برای تعمیرات جاروبرقی در پردیس این اطمینان خاطر را به شما می دهد که نگرانی بابت کیفیت کار انجام شده نداشته باشید.

کلام آخر

جاروبرقی یکی از پر استفاده ترین محصولات موجود در منزل هر شخص است. برای تعمیرات جاروبرقی در پردیس و دماوند نیازمند یافتن مجموعه ای حرفه ای و مجرب در این زمینه هستید. کاج سرویس از بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی در شهر پردیس و دماوند و شهر های اطراف نظیر رودهن است که دسترسی شما به تعمیرکاران را آسان می سازد و کار تعمیرات را در اسرع وقت برای شما به انجام می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *