کاج سرویس

نمایندگی تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند

جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند و رودهن و گیلاوند می‌توانید با شماره 02176272070 و یا 02176277746 تماس گرفته و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز را برای اجرای سرویس و تعمیرات انواع یخچال یخچال فریزر ” ساید بای ساید در پردیس و دماوند و رودهن و گیلاوند انجام خواهند داد.

تعمیرات یخچال در دماوند

تعمیرات یخچال در گیلاوند

تعمیرات یخچال در رودهن

تعمیرات یخچال در پردیس

کاج سرویس مرکز تخصصی تعمیرات یخچال در دماوند و پردیس

دستگاه یخچال از جمله دستگاه های مهم و حیاتی هر منزلی میباشد و از جمله دستگاه هایی میباشد که اگر دچار خرابی و مشکلات شود امکان فاسد شدن مواد داخل یخچال میباشد و یکی از خدمات فوری مجموعه کاج سرویس خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در دماوند و پردیس میباشد و اگر دستگاه یخچال شما دچار خرابی شده است میتوانید از خدمات فوری تعمیرات یخچال در دماوند و پردیس کاج سرویس استفاده کنید برای شروع با شماره های 02176272070 تماس حاصل کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال
تعمیرات یخچال در پردیس

نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس و رودهن

مجموعه کاج سرویس از جمله مجموعه های تخصصی و با تیم متخصص آماده خدمت رسانی در حوزه سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس و رودهن میباشد و اگر دستگاه یخچال شما دچار خرابی و مشکلاتی شده است میتوانید با استفاده از شماره 02176272070 با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و جهت هماهنگی سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس و رودهن اقدام کنید.

سر و صدای دستگاه یخچال

اگر یخچال سروصدای زیاد و غیر عادی داشت، به منظور تعمیرات یخچال در دماوند از افراد متخصص و کاربلد کمک بگیرید؛ وقتی سروصدای یخچال زیاد باشد نشان دهنده این مسئله خواهد بود که بست های داخل موتور و یا دیگر اجزا یخچال شل شده اند و باید آن ها به حالت اولیه خود برگردانند. برای این کار حتما از تعمیرکار یخچال راهنمایی بخواهید.

گرم شدن زیاد موتور یخچال

گرم شدن زیاد موتور ممکن است به دلیل ایراد در یکی از قطعات موتور باشد که این امر مشکلات بزرگتری را بوجود می آورد و حتی موتور را از کار می اندازد. پس هنگام بروز این مشکل سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال در دماوند تماس حاصل فرمایید تا عیب یابی و تعمیر موتور یخچال انجام شود.

خرابی لاستیک درب یخچال

در اطراف درب یخچال های مختلف یک لایه لاستیک وجود دارد؛ که اگر این لایه لاستیک دچار مشکل و خرابی شود باید خیلی سریع به حل آن بپردازید اما خودتان نمیتوانید این لاستیک را تعویض کنید؛ پس اگر ساکن دماوند هستید از مرکز تعمیرات یخچال در دماوند برای تعویض لاستیک ها کمک بگیرید.

سرد نشدن یخچال

وظیفه اصلی یخچال است که با پایین نگه داشتن دما و سرد نگه دشتن فضای داخل یخچال از فساد موادغذایی جلوگیری کند؛ اما اگر روزی یخچال شما آنطور که باید سرد نمیشد شما باید خیلی سریع از افراد کاربلد برای تعمیرات یخچال در دماوند کمک بگیرید و این مسئله را حل کنید؛ زیرا این مشکل میتواند به برخی دیگر از قسمت های یخچال شما آسیب برساند.

خالی شدن گاز یخچال

در صورتی که گاز یخچال خالی شده باشد، امکان خنک کنندگی یخچال و فریزر وجود ندارد. علت خالی شدن گاز یخچال گاهی فرسودگی آن و گاهی وجود نشتی در مسیر لوله ها و یا کمپرسور می باشد. برای رفع شدن این مشکل باید سرویس یخچال صورت بگیرد. کاج سروی، نمایندگی تعمیرات یخچال در دماوند کار سرویس یخچال را برای شما نجام می دهد.

نشت آب از زیر یخچال

برای رفع این مشکل ابتدا واشر در یخچال را بررسی کنید. اگر واشر تغییر شکل داده بود، می توانید با استفاده از آب داغ آن را به حالت اول درآورید. بعد از آن لازم است مسیر تخلیه دیفراست یا همان مسیر یخ زدایی چک شود. مسدود بودن این دریچه می تواند منجر به نشتی آب بشود. اگر در رفع این مشکل نیاز به کمک داشتید با مرکز تعمیرات یخچال در دماوند تماس بگیرید.

ارائه خدمات تعمیرات یخچال یخساران در دماوند و پردیس

یخساران از جمله برندهای لوازم خانگی می باشد که محصولات زیادی از سال های اخیر تا هم اکنون وارد بازار کرده است. یخچال و فریزر یخساران از جمله این لوازم خانگی است که وارد بازار شده و طرفداران خاص خودش را دارا می باشد. این برند لوازم خانگی سال هاست که در زمینه محصولات خانگی فعالیت می کند و یکی از محصولات یخساران انواع یخچال میباشد و مجموعه کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات یخچال یخساران در دماوند و پردیس تهران میباشد و این خدمات شامل تست و بررسی دستگاه ” سرویس و تعمیرات یخچال یخساران در دماوند و پردیس و رودهن و گیلاوند میباشد که توسط متخصصین و تکنسین های تایید شده توسط شرکت یخساران انجام میگردد برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی با کارشناسان کاج سرویس تماس برقرار کنید.

ارائه خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در دماوند و پردیس

برند الکترواستیل از جمله برند هایی مطرح بازار ایران میباشد و یخچال فریزر از جمله محصولات تخصصی این برند میباشد و مجموعه کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات یخچال الکترواستیل در پردیس و دماوند میباشد و اگر دستگاه یخچال برند الکترواستیل شما دچار خرابی شده است میتوانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و از خدمات نمایندگی سرویس تعمیرات یخچال الکترواستیل در دماوند و پردیس بهرمند شوید. 

ارائه خدمات تعمیرات یخچال کلور در پردیس و دماوند

برند کلور از جمله برند های محبوب در ایران میباشد و درحال حاضر یکی از برند های مطرح شده است یکی از محصولات این شرکت یخچال فریزر میباشد که مجموعه کاج سرویس یکی از خدمات تخصصی آن سرویس و تعمیرات یخچال کلور در دماوند و پردیس میباشد برای دریافت خدمات =تعمیرات یخچال کلور در دماوند و پردیس با شماره 02176272070 تماس برقرار کنید.

ارائه خدمات تعمیرات یخچال دیپوینت در پردیس و دماوند

برند دیپوینت یکی دیگر از برند های محبوب در ایران میباشد و درحال حاضر یکی از برند های مطرح شده است یکی از محصولات این شرکت یخچال فریزر میباشد که مجموعه کاج سرویس یکی از خدمات تخصصی آن سرویس و تعمیرات یخچال دیپوینت در دماوند و پردیس میباشد برای دریافت خدمات تعمیرات یخچال دیپوینت در دماوند و پردیس با شماره 02176272070 تماس برقرار کنید.

ارائه خدمات تعمیرات یخچال ویرپول در دماوند و پردیس

برند ویرپول هم مانند برند بلومبرگ میباشد انجام خدمات سرویس و تعمیرات آن نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد اما نگران سرویس و تعمیرات یخچال ویرپول در دماوند و پردیس نباشید مجموعه کاج سرویس با کادری مجرب و متخصص و باتجربه آماده انجام خدمات سرویس و تعمیرات یخچال ویرپول در دماوند و پردیس میباشد و برای دریافت خدمات و هماهنگی سرویس و تعمیرات یخچال ویرپول در شهر دماوند و پردیس میتوانید با شماره 02176272070 تماس برقرار کنید کارشناسان ما اطلاعات بیشتر را در اختیار شما خواهند گذاشت.

یخچال فریزر از ضروری ترین وسایل آشپزخانه می باشد که در صورت خرابی نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. در برخی موارد مشکلی جزئی وجود دارد و ممکن است با یک تماس و راهنمایی تلفنی مشکل برطرف شود؛ اما برخی مواقع نیز لازم است که از مراکز تعمیرات یخچال در محل کمک بگیرید. همچنین اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد نمایندگی تعمیرات یخچال این کار را برای شما انجام می دهد. بنابراین اگر ساکن پردیس و دماوند هستید می توانید با کاج سرویس به عنوان مرکز تعمیرات یخچال  در پردیس و دماوند تماس حاصل فرماید تا کارشناسان این مرکز جهت رفع مشکل پیش آمده در اسرع وقت اقدام نمایند. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند بیشتر صحبت کنیم:

نمایندگی سرویس و تعمیر یخچال در پردیس و دماوند

درست است که هر کدام از لوازم خانگی طول عمری دارند اما نیاز به تعمیر و یا تعویض یک قطعه در این لوازم امری طبیعی است و دلایل متعددی دارد. لوازم خانگی بعد از مدتی که از استفاده آن ها می گذرد دچار ایراداتی می شوند که یخچال هم از این اتفاق مستثنی نیست. مشکلات رایجی که برای یخچال پیش می آید مانند سرد نشدن یخچال و یا صدای غیر معمول آن باید عیب یابی شده و برای رفع مشکل چاره ای پیدا کرد. در ادمه به بررسی بیشتر این مشکلات می پردازیم؛ اما در صورت بروز هر مشکل غیر عادی در عملکرد یخچال، شما باید هر چه سریعتر جهت تعمیر یخچال خود اقدام نمایید. برای تعمیرات یخچال در دماوند و پردیس کاج سرویس به عنوان مرکز تعمیرات لوازم خانگی می تواند در رفع خرابی به شما کمک کند.

خدمات سرویس یخچال در دماوند و پردیس

با سرویس یخچال و سایر لوازم خانگی خود می توانید از خراب شدن آن جلوگیری کرده و طول عمر وسایل خود را افزایش دهید. از جمله کارهایی که باید برای سرویس یخچال در دماوند انجام داد موارد زیر هستند: برای یخچال یاید نیاز است که هر 6 ماه فیلتر تعویض شود و نشتی مداشته باشد. پس از تعویض فیلتر باید بررسی گردد که اگر فشار خروجی آب یخچال کم می‌باشد، مسیر ورودی آب و فیلتر یخچال بررسی شود. بررسی سرمایش یخچال نیز باید مرتبا صوت گیرد. بعد از آن باید بررسی شود آیا مواد غذایی داخل فریزر دارای انجماد مناسب می‌باشد یا خیر، همچنین بررسی ورود هوا از داکت داخل یخچال یکی از وظایف تکنسین در هنگام سرویس است. نمایندگی تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند، کار سرویس یخچال را برای شما با دقت و کیفیت بالا انجام می دهد.

نمایندگی سرویس و تعمیرات یخچال ساید بای ساید در پردیس و دماوند

مجموعه کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات یخچال ساید بای ساید در پردیس و دماوند میباشد و به منظور دریافت خدمات سرویس و تعمیرات یخچال ساید بای ساید در پردیس و دماوند میتوانید با شماره 02176272070 تماس برقرار کنید.

نمایندگی سرویس و تعمیرات یخچال فریزر در پردیس و دماوند

مجموعه کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات یخچال فریزر در پردیس و دماوند میباشد و به منظور دریافت خدمات سرویس و تعمیرات یخچال فریزر در پردیس و دماوند میتوانید با شماره 02176272070 و یا 02176277746 تماس برقرار کنید.

خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی

هزینه و قیمت تعمیرات یخچال در دماوند و پردیس

قیمت و هزینه تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند، به عامل های مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه و همچنین نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات بستگی دارد. بنابراین با توجه به متعدد بودن انواع مشکلاتی که برای یخچال های مختلف اتفاق می افتد نمی توان یک عدد یکسان را به عنوان هزینه تعیر یخچال در تهران ذکر کرد؛ زیرا این هزینه به عوامل مانند نوع خرابی، میزان خرابی، تعویض کردن یا نکردن قطعه، گارانتی یخچال، نوع قطعه تعویضی و دیگر موارد وابسته است. کاج سرویس از منصف ترین مرکز های تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند می باشد که یا نازل ترین قیمت و بالا ترین کیفیت کار تعمیرات لوازم خانگی را بر عهده می گیرد.

عوامل موثر قیمت تعمیرات یخچال در دماوند و پردیس

دلایل متعددی در زمینه تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند تاثیرگذار هستند؛ از جمله این موارد می توان به نوسانات بازار اشاره نمود. به دلیل نوسانات بازار ممکن است قیمت قطعات متغیر باشد. زمانی که تعمیر همراه با تعویض قطعه‌ای باشد، مسلما قیمت آن قطعه نیز بر اجرت کار تعمیر افزوده خواهد شد. البته تعمیرکار با ارائه فاکتور معتبر که شامل نام قطعه و برند و قیمت آن است به طور کامل به کارفرما اطلاع‌رسانی خواهد کرد. علاوه بر اینها ممکن است تعمیر یک قطعه مستلزم تعمیر و یا سرویس قطعات دیگر باشد. در این شرایط اجرت تعمیرات جانبی و سرویس‌ها نیز بر اجرت تعمیر اصلی که برای آن سفارش ثبت شده است افزوده خواهد شد.

عیب‌یابی مشکلات یخچال

یکی از لوازم خانگی پرکاربرد که ممکن است نیاز به تعمیرات داشته باشد، یخچال است. یخچال نیز مانند هر وسیله دیگری ممکن است دچار ایراداتی شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. مهم ترین نکته قبل از تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند، عیب‌یابی و پیدا کردن مشکلات آن است. اگر که تشخیص ایراد یخچال به ‌درستی انجام شود، تعمیرات بی‌نقص و کامل خواهد بود و این امر نیازمند دانش و مهارت بالای تعمیرکار است. یک تعمیرکار حرفه ای با توجه به تجربه و دانش فنی خود در عیب یابی یخچال فریزر توانایی زیادی دارد. این فرد براساس تجربه خود مشکلات رایج دستگاه را به‌خوبی شناسایی کرده و تعمیر می‌کند؛ بنابراین در انتخاب تعمیرکار یخچال خود، وسواس بسیاری به خرج دهید و بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند را انتخاب نمایید.

خدمات تعمیرات یخچال در محل

در گذشته به علت کم بودن نیروی متخصص و تعمیرکار حرفه ای مشتریان مجبور بودند که یخچال خود را هرچند که وزن زیادی هم داشته باشد حمل کرده و با خود به یک تعمیرگاه مجاز یخچال ببرند. علاوه بر این یخچال فریزر آن ها باید مدت زیادی در تعمیرگاه می ماند تا عیب یابی و تعمیر آن انجام شود. اما امروزه با وجود نمایندگی تعمیرات یخچال در دماوند و افزایش تعداد تعمیرکاران این مشکل رفع شده و می توانید با یک تماس از خدمات تعمیرات یخچال در محل برخوردار شوید. کاج سرویس به عنوان مرکز تعمیرات یخچال در دماوند، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در ادامه با مزایای تعمیرات یخچال در محل بیشتر آشنا می شویم:

اگر تعمیر در محل صورت بگید هزینه حمل و نقل پرداخت نمی شود و کار با سرعت بیشتری انجام خواهد شد؛ علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان تعمیر یخچال در محل کار و منزل، از دیگر مزایای اینکار می توان به آسیب نرسیدن یخچال حین جابجایی و همچنین نظارت بر کارتعمیرکار اشاره نمود. با اینکار خیال شما از بابت کیفیت کار راحت می شود.

برای افزایش عمر یخچال چه باید کرد؟

جهت اینکه یخچال شما عمر طولانی تری داشته باشد و همچنین کمتر نیاز به تعمیر پیدا کند لازم است که مواردی را رعایت کنید. با رعایت این نکات یخچال سالم تر باقی می ماند و احتمال اینکه آسیب ببیند بسیار کمتر خواهد شد. همچنین هزینه تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند نیز کاهش می یابد. موارد زیر موجب افزایش طول عمر یخچال می شوند:

 • باز نگذاشتن درب یخچال
 • قرار ندادن غذای گرم داخل یخچال
 • تمیز کردن فضای داخلی یخچال
 • برفک ‌زدایی یخچال
 • تمیز کردن کویل‌ها
 • تنظیم دمای مناسب برای یخچال
 • سرویس دوره‌ای یخچال
 • به تعویق نینداختن تعمیرات یخچال
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت هنگام تعمیر
 • پر نگه داشتن فریزر
 • تعویض فیلتر آب تصفیه در زمان مناسب
خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات لباسشویی

شماره نمایندگی تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند

مجموعه کاج سرویس یک مجموعه تخصصی همراه کادر مجرب و متخصص در پردیس و دماوند میباشد و برای دریافت خدمات تعمیر از نمایندگی رسمی تعمیر یخچال در پردیس و دماوند میتوانید از شماره 02176272070 با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در رودهن

یکی از شهر های تحت پوشش مجموعه کاج سرویس سرویس و تعمیرات یخچال در رودهن میباشد و اگر شما ساکن شهر رودهن هستید و دستگاه یخچال شما دچار مشکلاتی شده میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات انواع یخچال در رودهن استفاده کنید برای هماهنگی با تکنسین های متخصص کاج سرویس با شماره 021762720270 تماس برقرار کنید.

خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس

یکی دیگر از شهر های تحت پوشش مجموعه کاج سرویس سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس میباشد و اگر شما ساکن شهر پردیس هستید و دستگاه یخچال شما دچار مشکلاتی شده میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس استفاده کنید برای هماهنگی با تکنسین های متخصص کاج سرویس با شماره 021762720270 تماس برقرار کنید.

خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در دماوند

یکی دیگر از شهر های تحت پوشش مجموعه کاج سرویس سرویس و تعمیرات یخچال در دماوند میباشد و اگر شما ساکن شهر گیلاوند هستید و دستگاه یخچال شما دچار مشکلاتی شده میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در دماوند استفاده کنید برای هماهنگی با تکنسین های متخصص کاج سرویس با شماره 021762720270 تماس برقرار کنید.

خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در گیلاوند

یکی دیگر از شهر های تحت پوشش مجموعه کاج سرویس سرویس و تعمیرات یخچال در گیلاوند میباشد و اگر شما ساکن شهر گیلاوند هستید و دستگاه یخچال شما دچار مشکلاتی شده میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات یخچال در گیلاوند استفاده کنید برای هماهنگی با تکنسین های متخصص کاج سرویس با شماره 021762720270 تماس برقرار کنید.

درباره کاج سرویس

کاج سرویس جهت تعمیرات یخچال در دماوند آماده خدمات رسانی در محل می باشد و تعمیرکاران این مرکز همه از تخصص کافی در خصوص انواع برند و مدل های یخچال برخوردارند و می توانند در کمترین زمان ممکن یخچال شما را در محل تعمیر کنند. این مرکز با سالها تلاش در زمینه تعمیرات انواع یخچال فریزر در شهر پردیس و دماوند قادر به تعمیر انواع برند های ایرانی مانند اسنوا و پارس، همچنین برند های خارجی مانند سامسونگ و بوش خواهد بود. کاج سرویس با به کار گرفتن نیروهای متخصص و خدمت رسانی در اسرع وقت جهت عیب یابی و رفع خرابی یخچال شما اقدام خواهد کرد. این مجموعه متخصصین حرفه ای جهت تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند را دارد و تمامی تعمیرکاران آن در زمینه تعمیر هرکدام از برند های یخچال فریزر تجربه کافی را دارند.

چرا کاج سرویس

کاج سرویس به عنوان یک مرکز مورد تایید در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در پردیس و دماوند با دقت فراوان کار تعمیر یخچال شما را به انجام می رساند. از دیگر مزایای این شرکت تعمیر لوازم خانگی موارد زیر می باشد:

سرعت در ارائه خدمات: کاج سرویس به عنوان مرکز تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند پس از تماس شما در همان روز تعمیرکار به محل اعزام می کند.

قیمت مناسب: نرخ منصفانه تعمیر یخچال در بین رقبا و طبق نرخ مصوب و تحت نظارت کامل کاج سرویس از شما دریافت می‌شود.

وقت شناسی: این مجموعه نهایت تلاش خود را در انجام به موقع تعمیرات یخچال در پردیس خواهد کرد و مانع از هدر رفتن وقت شما می شود.

نیروی مجرب: هر کدام از نیرو های کاج سرویس مدت زمان طولانی را در زمینه تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند به خدمت پرداخته اند و کاملا کار بلد هستند.

خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات کولر گازی

کلام آخر خدمات تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند

در این نوشته سعی بر آن بوده که شما را با مشکلات رایج یخچال فریزر آشنا کنیم تا در صورت نیاز به راهنمایی برای حل مشکل یخچال خود اقدام نمایید. همچنین یک نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال در دماوند به نام کاج سرویس معرفی گشته تا بتوانبد کار تعمیر یخچال و سایر لوازم خانگی خود را به آن بسپارید. کاج سرویس با کادری مجرب و کاربلد و با استفاده ازابزارهایی بروز و حرفه ای آماده خدمت رسانی جهت تعمیرات لوازم خانگی به شما می باشد.

9 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر چشمک زدن درجه یخچال الکترواستیل ؟ چیه میشه راهنمایی کنید؟

  1. سلام ممنون
   علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر الکترواستیل یا علت چشمک زدن درجه فریزر الکترواستیل نیز می‌تواند به دلایلی مثل باز ماندن درب یخچال، خراب شدن لاستیک دور درب، دمای نامناسب همچنین چشمک زدن دمای یخچال الکترواستیل می‌تواند به خاطر اشکال فنی مانند خراب شدن سنسور برفک زدایی، مدار برد کنترل، خراب شدن سنسور یخچال و … باشد.

  1. جهت دریافت خدمات مشاوره ” سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند می‌توانید با شماره 02176272070 تماس گرفته و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز را برای اجرای سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند انجام خواهند داد.

 2. سلام دستگاه یخچال ما سرما مناسب رو نداره چیکار کنیم؟

  1. جهت دریافت خدمات مشاوره ” سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند می‌توانید با شماره 02176272070 تماس گرفته و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز را برای اجرای سرویس و تعمیرات یخچال در پردیس و دماوند انجام خواهند داد.

 3. سلام وقت بخیر هزینه تعمیر یخچال فریزر در پردیس چقدر است؟

  1. اعلام هزینه تعمیرات قبل از عیب یابی دستگاه عملا امکان پذیر نیست چرا که تکنسین باید به دقت شرایط دستگاه شما را ارزیابی کند تا بتواند قیمت قطعی را اعلام کند. البته، با توضیحاتی که قبل از حضور تکنسین در منزل‌تان به او ارائه خواهید داد، اما جهت اطلاع از قیمت های حدودی میتوانید با شماره 02176272070 تماس برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *