کاج سرویس
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در دماوند و پردیس

ارائه خدمات تعمیرات اسنوا در دماوند و پردیس {SNOWA}

به منظور و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات انواع محصولات اسنوا از جمله لباسشویی ” ظرفشویی “و یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا توسط نمایندگی تعمیرات اسنوا در دماوند و پردیس ، کافیست با شماره های درج شده با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و در اسرع وقت در خدمت شما هستیم.

تعمیرات اسنوا در دماوند

تعمیرات اسنوا در گیلاوند

تعمیرات اسنوا در پردیس

تعمیرات اسنوا در رودهن

تعمیرات لباسشویی بوش

تعمیرات ظرفشویی بوش

تعمیرات یخچال بوش

کاج سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در دماوند و پردیس

یکی از برند هایی که در این چندساله موفق بوده برند اسنوا میباشد که با عرضه دستگاه های خانگی مانند یخچال ” لباسشویی ” ظرفشویی و … توانسته جایی در منازل ما داشته باشد و موضوع مهمی که بعد از خرید یکی از دستگاه هایی با برند اسنوا در شهر دماوند برای شما رخ خواهد داد خدمات پس از فروش و سرویس و تعمیرات اسنوا در دماوند و گیلاوند میباشد که در ادامه این مقاله به از وب سایت کاج سرویس به این موضوع خواهیم پرداخت باما همراه باشید.

نمایندگی رسمی تعمیرات اسنوا در شهر دماوند
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال

تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا {SNOWA} در دماوند و پردیس

یکی از خدمات مجموعه کاج سرویس انجام خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در دماوند و پردیس میباشد که این خدمات شامل تست و بررسی ماشین لباسشویی ” نگهداری و سرویس ماشین لباسشویی اسنوا و عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا میگردد که هر گونه خطا و اشکالی در ماشین لباسشویی قرار گرفته باشد توسط تکنسین و متخصصین تعمیرات اسنوا رفع میگردد که این اشکالات شامل { روشن نشدن دستگاه ” جرم گیری دستگاه ” رفع ارور و کد خطاهای لباسشویی و تمامی مشکلات احتمالی دستگاه لباسشویی اسنوا } میگردد.

خشک کن ماشین لباسشویی اسنوا کار نمی‌کند

تنظیمات نادرست یا فشردن دکمه no spin، بار اضافی دیگ شستشو، خرابی و معیوب شدن برخی از قطعات از جمله خازن، بلبرینگ، تسمه موتور، برد الکترونیکی و … می‌تواند علت از کار افتادن مرحله خشک کن باشد که باید توسط یک تکنسین متخصص بررسی شود.

ماشین لباسشویی اسنوا نشتی آب دارد

از جمله مواردی که می‌تواند باعث نشتی آب شود، می‌توان به پارگی یا گرفتی شیلنگ، مسدود شدن مسیر تخلیه آب، معیوب شدن لاستیک دور درب، ایجاد مشکل در محفظه مواد شوینده و … اشاره کرد که باید دستگاه توسط یک تکنسین متخصص عیب یابی شود.

ماشین لباسشویی اسنوا آبگیری نمی‌کند

اگر فرایند آبگیری شروع نمی‌شود، ابتدا شیر ورودی آب و شیر برقی دستگاه (در پشت دستگاه قرار دارد) را بررسی کنید. خراب بودن دکمه آبگیری، پارگی شیلنگ، پر بودن بیش از اندازه دیگ از دیگر مواردی است که می‌تواند باعث ایجاد این مشکل شود. برای عیب یابی لازم است دستگاه شما توسط یک تکنسین متخصص بررسی شود.

ماشین لباسشویی اسنوا روشن نمی‌شود

روشن نشدن دستگاه می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اگر برق لباسشویی قطع باشد، میکروسوئیچ درب معیوب شده باشد، موتور خراب شده باشد و تایمر آن دچار ایراد شده باشد، می‌توانیم شاهد این مشکل باشیم. قبل از ثبت درخواست، از متصل بودن برق دستگاه مطمئن شوید سپس بررسی کنید که درب آن به طور کامل بسته شده باشد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در پردیس و دماوند

ماشین ظرفشویی اسنوا یکی از دستگاه هایی است که کاربرد بسیار زیادی دارد و ممکن است دچار اشکال و خرابی هایی شود که بعد از آن استفاده از دستگاه ظرفشویی را غیرممکن میکند و باید از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در دماوند و پردیس استفاده کنید که مجموعه کاج سرویس نمایندگی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا در دماوند و پردیس میباشد که این خدمات توسط تکنسین و متخصصین تایید شده شرکت اسنوا میباشد. جهت استفاده از خدمات با شماره زیر تماس برقرار کنید.

عدم تخلیه آب ظرفشویی اسنوا

گرفتگی فیلتر ماشین ظرفشویی اسنوا سبب می‌شود تا آب تخلیه نشود. اولین کاری که باید برای بررسی انجام دهید، چک کردن فیلتر مخزن است. در نخستین گام باید با خارج کردن سبد پایین ماشین ظرفشویی، فیلتر مرکزی را به سمت چپ چرخانده و آن را دربیاورید. اگر فیلتر مسدود بود، در این مرحله لازم است آن را با آب گرم و صابون به خوبی فیلتر را تمیز کنید تا از آلودگی‌ها پاک شود. بعد از آن باید لوله تخلیه ماشین ظرفشویی اسنوا را چک کنید. اگر چیزی در آن ناحیه رسوب کرده باشد، باید آن‌ها را از بین ببرید. این لوله در زیر سینک آشپزخانه قرار گرفته است و نیاز به چک کردن و تمیز کردن دارد.

بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی اسنوا

چنانچه ظروف به طور صحیح در قفسه‌ها چیده شده باشند، نگرانی بابت درست بسته شدن درب دستگاه وجود نخواهد داشت؛ اما چنانچه با بررسی‌های لازم مطمئن شدید که ظروف مانع بسته شدن درب نیستند، باید به سراغ بررسی قفل درب بروید. با چک کردن قفل‌های ماشین ظرفشویی احتمالاً به خراب بودن آن پی خواهید برد. چفت قفل بخشی است که مانع از نشت آب می‌شود و با کشیدن کلید به سمت قفل، درب دستگاه را می‌بندد. چنانچه این بخش دچار مشکلات الکتریکی یا مکانیکی شده باشد، باید در صورت امکان آن را تعمیر و در غیر این صورت نسبت به تعویض اقدام نمایید.

تولید صدای غیر عادی از ماشین ظرفشویی اسنوا

در حالت عادی ماشین ظرفشویی اسنوا هنگام کار از خود صدای زیادی تولید نمی‌کند؛ اما اگر صداهای غیرعادی شنیدید، باید به خرابی‌های رایج در ماشین ظرفشویی اسنوا شک کنید. پمپ بخشی در زیر ماشین ظرفشویی به شمار می‌رود که وظیفه آن چرخش دستگاه و تخلیه آب است. این قسمت دارای بازوهای آب‌پاش آزاد برای چرخش است. چنانچه بازوها لق شده باشند، پمپ دچار ایراد شده و از خود صداهای غیر عادی تولید می‌کند. شل شدگی یا فرسودگی بازوی آبپاش غیر متحرک که شامل حلقه‌های پلاستیکی نیز هست می‌تواند دلیل صدای غیر عادی دستگاه شما باشد.

خیس ماندن ظروف بعد از شستشو

گاهی پیش می‌آید که ظرف‌ها بعد از اتمام برنامه شستشو، خشک نمی‌شوند. اگر ایراد جدی باشد، احتمالا مشکل از ترموستات است. چنانچه مشکل جدی نباشد و برنامه خشک کن را فعال نکرده باشید، ظروف خشک نخواهند شد. برای خشک کردن باید دکمه مربوطه را بفشارید.

تعمیرات یخچال اسنوا {SNOWA} در دماوند و پردیس

یخچال اسنوا از دسته دستگاه های خانگی هایی میباشد که در هر خانه ایی الزامی میباشد و در زمان خرابی و اشکال شود دچار فاسد شدن مواد داخل دستگاه میشود و یکی از خدمات از فوری کاج سرویس تعمیرات یخچال اسنوا در دماوند و گیلاوند میباشد که بلافاصله بعد از ثبت درخواست موارد لازم برای رفع اشکال اقدام میشود.

جمع شدن آب زیر کشوی یخچال اسنوا

یخ زدن لوله تخلیه آب یا انسداد آن، ایراد پیدا کردن محفظه آب، شیلنگ‌ها یا اتصالات یخساز و آبسردکن و همینطور خرابی لاستیک درب که سبب تعریق داخل یخچال می‌شود، از جمله دلایل جمع شدن آب زیر کشوی یخچال هستند.

خنک نکردن یخچال فریزر

خنک نکردن یخچال فریزر از جمله مشکلات شایع این دستگاه است. خرابی لاستیک دور درب یخچال، ایراد لوله‌های کندانسور، خرابی ترموستات، نشتی یا کم شدن گاز یخچال، خرابی فن اواپراتور یا فن کندانسور و خرابی برد الکترونیک برخی از علل خنک نکردن یخچال هستند.

سخت باز شدن درب یخچال فریزر اسنوا

در صورتی که درب یخچال شما سخت باز می‌شود، این احتمال وجود دارد که لاستیک دور درب کثیف باشد یا لولای درب یخچال ایراد پیدا کرده باشد. همچنین باز کردن درب، بلافاصله بعد از بستن آن به دلیل ایجاد خلاء ناشی از ترکیب هوای سرد داخل دستگاه و هوای گرم باعث سخت باز شدن درب دستگاه می‌شود.

نمایندگی تعمیرات اسنوا در دماوند و پردیس

کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در دماوند و پردیس هم میباشد و تمامی خدمات توسط تکنسین و متخصصین حرفه ایی و تاییده شده انجام میشود و این خدمات شامل تست و بررسی دستگاه ” موارد نگهداری و سرویس ” عیب یابی و تعمیرات اسنوا در شهر دماوند و پردیس میگردد.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات اسنوا در دماوند و گیلاوند

برای ارتباط با مجموعه کاج سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات اسنوا در دماوند و پردیس میتوانید با شماره های … تماس حاصل کنید و یا از طریق فرم درخواست و ثبت سفارش خدمات میتوانید باما ارتباط براقرا کنید و بعد از ارتباط با کارشناسان کاج سرویس مراحل اقدام برای سرویس و تعمیرات دستگاه مورد نظر اقدام میشود.

چرا از خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا در دماوند و گیلاوند استفاده کنیم؟

اگر بخواهیم به مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی اشاره کنیم میتوانیم به تکنسین ها و متخصصین تایید شده ” قیمت مقرون به صرفه و طبق اتحادیه ” گارانتی و فاکتور رسمی اسنوا ” سرعت در ارائه خدمات و اصالت قطعات اشاره کرد.

خدمات تعمیرات دستگاه های اسنوا چیست؟

خدمات سرویس و تعمیرات اسنوا شامل تست و بررسی کامل دستگاه ” سرویس و نگهداری دستگاه و عیب یابی و تعمیرات لوازم خانگی میباشد که تمامی این خدمات توسط تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ایی تایید شده توسط شرکت اسنوا میباشد و تا زمان به ایده آل رسیدن دستگاه کنارشما خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست تعمیرات
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید