کاج سرویس
راه های ارتباطی با کاج سرویس
سرویس و تعمیرات جارو برقی در دماوند

جارو برقی بی شک یکی از دستگاه های لوازم خانگی میباشد که در هر منزلی وجود آن الزامی است و تا به الان رغیبی در تمیز کردن منزل ندارد اما همین دستگاه به ظاهر ساده ممکن است روزی خراب شود و دچار مشکلاتی شود که دیگر قادر به استفاده از آن نباشید اما چه باید کرد ؟ خرید یک جارو برقی جدید یا تعمیر آن ؟ جواب این سوال سادس امروزه هر چیزی را به میشود تعمیر کرد و در این مقاله از وب سایت کاج سرویس میپردازیم به خدمات سرویس و تعمیرات جارو برقی در دماوند ” مشکلات متعدد دستگاه جارو برقی ” نکات و طرز استفاده استاندارد از جارو برقی خواهیم پرداخت باما در ادامه این مقاله همراه باشید.

سرویس و تعمیرات جارو برقی در دماوند

یکی از خدمات مجموعه کاج سرویس سرویس و تعمیرات جارو برقی در دماوند میباشد که این خدمات شامل تست و بررسی دستگاه ” نگهداری و سرویس دستگاه ” عیب یابی و تعمیرات دستگاه جارو برقی میباشد که تمامی این خدمات توسط تکنسین و متخصصین با تجربه و تایید شده انجام میگردد و اگر دستگاه جارو برقی شما دچار خرابی شده است میتوانید با شماره های تماس درج شده در داخل همین صفحه با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید.

سرویس و تعمیرات جارو برقی در گیلاوند

مشکلات و خرابی های جارو برقی

بیشتر خرابی ها در لوازم خانگی بصورت ناگهانی رخ میدهد و امکان دارد شما از دستگاه در طول روز به درستی و بدون نقص استفاده کنید و اما برای سری بعد که قصد استفاده از دستگاه را دارید دستگاه شما روشن نمیشود یا شاهد کاهش مکش دستگاه شده باشید که در قسمت پایین به تمامی مشکلات و خرابی های جارو برقی خواهیم پرداخت.

روشن نشدن دستگاه جارو برقی

یکی از شایع ترین اشکالاتی که در جارو برقی رخ میدهد روشن نشدن دستگاه میباشد که این اتفاق به دلایل های مختلفی مانند معیوب شدن قطعات دستگاه ” اشکال در سیم اتصال به برق ” معیوب شدن دکمه روشن / خاموش دستگاه و یا اشکال در برد الکترونیکی دستگاه میباشد که برای متوجه شدن از علت دقیق باید توسط یک فرد متخصص بررسی شود.

خدمات نمایندگی سرویس جارو برقی در دماوند

کاهش مکش دستگاه جارو برقی

کاهش مکش یکی از موضوعاتی است که بیشتر افراد با آن رو به رو میشوند و یکی از دلایل کم شدن مکش دستگاه جارو برقی اشکال در موتور دستگاه میباشد اما در بیشتر مواقع کیسه دستگاه پر شده و به این دلیل مکش دستگاه کم شده در مرحله اول شما پاکت و مخزن یا کیسه دستگاه را تخلیه کنید و اگر باز هم شاهده کاهش مکش دستگاه بودید احتیاج به سرویس و تعمیرات دستگاه دارید.

نمایندگی سرویس و تعمیرات جارو برقی در دماوند

خاموش شدن دستگاه حین استفاده

قطعا برای شما هم اتفاق افتاده است که پس از تایمی دستگاه به یک باره خاموش شده است اما نگران نباشید در بیشتر دستگاه های جدید سنسور هایی وجود دارد در زمانی که دستگاه داغ شده است و به موتور دستگاه فشار وارد شده است دستگاه بطور خودکار خاموش شده و نیاز به استراحت دارد.

صدای بلند و ناهنجار دستگاه جارو برقی

اگر جاروبرقی شما قدیمی است و چند سال از عمر آن می گذرد، ممکن است سرو صدای بلند آن طبیعی باشد و صدای موتور باشد. البته یکی از محاسن جارو شارژی، تولید صدای کمتر آن است که مشابه جاروبرقی‌های جدید است اما اگر به یکباره صدای جاروبرقی شما زیاد شده و صدای ناهنجاری از آن شنیده می‌شود:

ممکن است به دلیل بلبرینگ باشد که خرابی آن آرمیچر و کفشک‌ها را با یکدیگر درگیر کرده و تولید صدا می‌کند.

همچنین فن جاروبرقی و پره‌های آن ممکن است شکسته باشند.

اگر شئ خارجی درون لوله‌های جاروبرقی گیر کرده باشد، موقع مکش هوا ممکن است صدای سوت مانند یا ناهنجاری تولید کند.

در صورتی که جاروبرقی لرزش زیادی دارد، این مشکل به دلیل نگه دارنده‌های پلاستیکی داخل دستگاه است که ساییده شده و از بین رفته اند. در صورتی که نگه دارنده‌های داخل موتور شل شده‌اند، می‌توان آنها را در جای خود ثابت کرد اما اگر پاره شده یا ساییده شده‌اند، باید آنها را تعویض کنید.

بوی سوختگی جارو برقی

استشمام بوی سوختگی جاروبرقی به دلایل مختلفی اتفاق می افتد، پارگی تسمه، سوختن موتور، نیم سوز شدن موتور و پر بودن کیسه جاروبرقی اتفاق می افتد، در صورت استشمام بوی سوختگی سریعاً دستگاه را خاموش کرده و آن را به تکنسین های متخصص بسپارید.

سرویس و تعمیر کردن جارو برقی در دماوند

دلایل خاک پس دادن جارو برقی

عوامل مختلفی در داغ شدن جاروبرقی تأثیرگذارند، نیم سوز شدن موتور یا سوختن برد، خرابی ترموستات، انسداد لوله جاروبرقی، پر شدن کیسه جاروبرقی، خراب شدن فن جاروبرقی، کثیف بودن فیلتر جاروبرقی از اصلی ترین علل داغ شدن جارو برقی هستند.

هزینه و قیمت تعمیرات جارو برقی در دماوند + گیلاوند

نمیتوان قیمت دقیقی را بیان کرد و محاسبه قیمت به تست و بررسی دستگاه احتیاج دارد و اگر قصد اطلاع از هزینه و قیمت را دارید میتوانید با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده و کارشناسان راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار میدهند.

چه برند هایی شامل خدمات تعمیرات جارو برقی در دماوند میشود؟

کاج سرویس نمایندگی سرویس و تعمیرات انواع جارو برقی در دماوند میباشد و تمامی برند ها شامل این نمایندگی ها میشود و برند هایی مانند جارو برقی ال جی  ” جارو برقی سامسونگ ” جارو برقی بوش ” جارو برقی هیتاچی ” جارو برقی پاناسونیک “جارو برقی دوو و تمامی برند های دیگر شامل خدمات کاج سرویس میشود.

نمایندگی خدمات تعمیرات جارو برقی در دماوند

چرا در زمان خرابی دستگاه از خدمات نمایندگی استفاده کنیم؟

قطعا در شهر های دماوند و گیلاوند تعداد زیادی متخصص وجود دارد که میتوانند مشکلات دستگاه شما را رفع کنند اما نمایندگی رسمی تعمیرات چند مزیت دارد که عبارت است از : ارائه فاکتور رسمی و قابل پیگیری ” قیمت منصفانه و زیر نظر اتحادیه ” تکنسین و متخصصین تایید شده و حرفه ایی ” الویت با تعمیر قطعات و اصالت قطعات جایگزینی.

نکات مهم در استفاده از جارو برقی

دستگاه های لوازم خانگی از جمله دستگاه های حساس میباشند به دلیل الکترونیکی بودن آن و وابستگی به برق و خب هر چقدر هم دستگاه شما از برند با اعتبار و با کیفیت باشد اما اگر حد استاندارد آن را رعایت نکنید دچار مشکل میشود اما این نکات و استاندارد دستگاه جارو برقی چیست؟

برس غلطکی جاروبرقی را تمیز کنید

کیسه جاروبرقی را مرتبا خالی کنید

فیلترهای جاروبرقی را تمیز نگه دارید

به عملکرد دستگاه‌تان دقت کنید

ارتفاع نازل جاروبرقی را به درستی تنظیم کنید

در ساعات اوج مصرف، از جاروبرقی را استفاده نکنید

لوله خرطومی جاروبرقی را تمیز کنید

با قطعات خارجی جاروبرقی به درستی رفتار کنید

به طور مداوم از جاروبرقی استفاده نکنید

این موارد بصورت مشترک در تمامی جارو برقی ها میباشد اما برای آشنایی بیشتر با حد استاندارد و نکات دستگاه جارو برقی بهتر است دفترچه راهنمای مخصوص دستگاه خود را مطالعه نمایید.

سخن پایانی تعمیرات جارو برقی در دماوند

همانطور که در قسمت بالا اشاره کوتاهی داشتیم تمامی دستگاه های لوازم خانگی از حساسیت بالایی برخوردار هستند و اگر دستگاه جارو برقی شما دچار اشکال شده است پیشنهاد میکنیم خودتان دست به کار نشوید اگر تخصص ندارید چرا که یک اشتباه کوچک ممکن از به خودتان آسیب وارد کند و برای رفع مشکلات دستگاه پیشنهاد میکنیم با افراد متخصص ارتباط برقرار کنید. 

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر دلیل خاموش شدن به یکباره جاروبرقی در حین کار چی میتونه باشه؟

    1. سلام وقت بخیر علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی از ساده ترین دلایل خاموش شدن جاروبرقی در حین کار، می‌توان به قطعی سیم برق، گرفتگی لوله خرطومی، کثیف بودن فیلترهوا یا پر شدن پاکت جاروبرقی اشاره کرد. گاهی نیز ممکن است استفاده مداوم از دستگاه و داغ شدن موتور جاروبرقی علت بروز این مشکل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست تعمیرات
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید
شهر خود را انتخاب کنید