کاج سرویس
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند

جهت دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند می‌توانید با شماره 02176272070 تماس گرفته و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز را برای اجرای سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند انجام خواهند داد.

تعمیرات لباسشویی در دماوند

تعمیرات لباسشویی در گیلاوند

تعمیرات لباسشویی در رودهن

تعمیرات لباسشویی در پردیس

30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال

کاج سرویس مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی در دماوند و پردیس

ماشین لباسشویی از جمله دستگاه های پر اهمیت و بسیار کاربردی در کارهای روزانه هر خانه ایی به حساب می آید و عملا اگر این دستگاه دچار اشکال شود قطعا در روند فعالیت های روزنه تاثیر گذار خواهد بود اما اگر ساکن شهر دماوند و یا گیلاوند هستید نگران مشکلات دستگاه لباسشویی خود نباشید ” کاج سرویس مرکز تخصص و نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لباسشویی در دماوند و گیلاوند و پردیس و رودهن میباشد و  تا زمان به ایده آل رسیدن دستگاه لباسشویی شما در کنار شما هستیم برای آشنایی با خدمات تعمیرات لباسشویی در دماوند و پردیس ادامه این مقاله را مطالعه فرمایید.

جهت دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند می‌توانید با شماره 02176272070 تماس گرفته و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز را برای اجرای سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند انجام خواهند داد.

ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در شهر دماوند و گیلاوند

شهر دماوند و گیلاوند از جمله مناطق تحت پوشش مجموعه کاج سرویس میباشد و اگر شما ساکن شهر دماوند و گیلاوند هستید و دستگاه ماشین لباسشویی شما دچار نقص و مشکلاتی شده است میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و گیلاوند مجموعه کاج سرویس استفاده کنید و برای شروع با شماره زیر تماس برقرار کنید و کارشناسان ما اقدامات لازم را انجام میدهنده.

نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و رودهن

کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و رودهن میباشد و از جمله مجموعه هایی است که دارای مجوز رسمی و تایید شده توسط اتحادیه لوازم خانگی میباشد و آماده خدمت رسانی در تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و رودهن میباشد که این خدمات شامل تست و بررسی ” سرویس و عیب یابی و در نهایت تعمیر دستگاه لباسشویی میباشد برای اطلاع بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

سر و صدای بیش از حد ماشین لباسشویی

این مشکل بر اثر تراز نبودن و یا قرار دادن جسمی بر روی ماشین لباسشویی بوجود می آید که شما خود می توانید به رفع این مشکل اقدام کنید؛ اما اگر نتیجه نگرفتید حتما از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند کمک بگیرید، چراکه ممکن است موتور لباسشویی شما شل شده باشد.

آبگیری نکردن دستگاه لباسشویی

مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی به علت تمیز نبودن فیلتر ورودی و یا خم شدن لوله ماشین لباسشویی بوجود بیاید. بسته بودن شیر اطمینان نیز مانع از آبگیری ماشین لباسشویی خواهد بود. در این مورد یک تعمیرکار ماشین لباسشویی مجرب به خوبی مشکل را برطرف می سازد.

لرزش دستگاه لباسشویی

لرزش زیاد ماشین لباسشویی معمولا به دلیل عدم تراز بودن و ریختن زیاد لباس در ماشین لباسشویی ایجاد می شود. اگر این موارد برطرف شوند به احتمال زیاد، ماشین لباسشویی از لرزش خواهد افتاد. در صورتی که لرزش ادامه داشت برای جهت تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس با کاج سرویس تماس بگیرید.

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی

این مشکل به علت مسدود شدن فیلتر پمپ تخلیه با مو و یا مواد دیگر، همچنین به علت خرابی پمپ تخلیه و مسدود شدن شلنگ تخلیه ایجاد می شود. اگر مشکل از پمپ تخلیه باشد لازم است که آنرا تعویض کنید. پس از تعویض پمپ مانند قبل، اتصالات را برقرار کنید. ماشین لباسشویی را دوباره به برق وصل کرده و آن را آزمایش کنید.

خراب شدن تسمه ماشین لباسشویی

از دیگر مشکل ها درعدم تخلیه آب ماشین لباسشویی، خراب شدن تسمه آن است. در صورت بروز این مشکل و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی خود، از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند برای تعویض آن کمک بگیرید. بعد از اینکه تسمه تعویض شد، همه چیز را به حالت اولیه خود برگردانید، ماشین لباسشویی را مجددا به برق وصل کرده و راه‌اندازی کنید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

این مشکل دلایل گوناگونی خواهد داشت. از جمله این دلایل می توان به نرسیدن برق به لباسشویی در اثر خرابی پریز، خم شدن و آسیب دیدگی سیم و همچنین مشکل دار شن موتور لباسشویی اشاره کرد؛ در صورت بروز این مشکل ابتدا سیم و پریز لباسشویی را بررسی کنید. بعد از آن می بایست کنترل کنید که دستگاه به برق اصلی متصل است. سپس مطمئن شوید که درب به درستی بسته شده است. اگر مشکل همچنان وجود داشت از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند کمک بگیرید.

معیوب فیوز ماشین لباسشویی

گرم شدن ماشین لباسشویی باعث مشکلاتی همچون روشن نشدن ماشین لباسشویی، لرزش و حرکت آن خواهد شد. این مشکلات ممکن است به علت سوختن فیوز ایجاد شده باشد. ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و سپس پیچ های قسمت جلوی دستگاه را در قسمت برد پنل باز کرده تا به قسمت اصلی برد پنل دسترسی پیدا کنید. در صورتی که فیوز سوخته باشد، به رنگ سیاه خواهد بود و باید تعویض شود.

ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی هاردستون در پردیس و دماوند

برند هاردستون از جمله برند هایی است که به سختی میشود تعمیرکار و نمایندگی هاردستون را پیدا کرد اما مجموعه کاج سرویس نمایندگی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هاردستون در پردیس و دماوند میباشد و در زمان خرابی و مشکلات ماشین لباسشویی هاردستون در پردیس و دماوند میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هاردستون در پردیس و دماوند استفاده کنید.

ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی کلور در پردیس و دماوند

کاج سرویس نمایندگی تعميرات لباسشويي کلور در پردیس و دماوند با بيش از 30 سال سابقه آماده ارائه خدمات تخصصی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی کلور در پردیس و دماوند میباشد و اگر دستگاه لباسشویی کلور شما دچار خرابی و اشکال شده میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی مجیک در پردیس و دماوند

برند مجیک از جمله برند های تحت پوشش خدمات تعمیرات لباسشویی در پردیس و دماوند میباشد و اگر شما دارای ماشین لباسشویی برند مجیک هستید نگران سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در پردیس و دماوند نباشید مجموعه کاج سرویس با یک تیم متخصص و مسلط به سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک آماده رفع هرگونه دستگاه لباسشویی شما است برای اطلاع بیشتر و هماهنگی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک با شماره 021762070 تماس برقرار کنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی در صورت بروز مشکلاتی که قابل تعمیر هستند، از بهترین تصمیم هایی است که عمر ماشین لباسشویی را هم بیشتر می کند. چه عواملی موجب روشن نشدن ماشین لباسشویی می شود؟ یا اینکه چرا آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود؟ اگر ساکن دماوند هستید با ما همراه باشید تا در این مقاله از وب سایت کاج سرویس درباره این پرسش ها و تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند صحبت کنیم:

سرویس ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس

ماشین های لباسشویی طول عمری ما بین 10 تا 12 سال دارند که با سرویس منظم و دوره ای آن می توانید این طول عمر را افزایش دهید. سرویس ماشین لباسشویی علاوه بر افزایش طول عمر آن، باعث بهبود عملکرد ماشین لباسشویی نیز خواهد شد. این سرویس هزینه بالایی ندارد و برای ماشین لباسشویی مفید است. افرادی که سرویس ماشین لباسشویی را انجام می دهند در این زمینه تخصص دارند و آموزش های لازم را دریافت کرده اند. بنابراین با کاج سرویس تماس بگیرید و انجام خدمات سرویس ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس را به آن بسپارید.

خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل

برخی از مشکلات جزئی ماشین لباسشویی مانند تراز کردن که نیاز به دانش فنی زیادی ندارد را خودتان می توانید برطرف کنید. اما برای موارد دیگر حتما از یک متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی کمک بگیرید. این کار باعث صرفه جویی در زمان، تلاش و هزینه می شود و به شما کمک می کند از آسیب بیشتر به ماشین لباسشویی جلوگیری کنید. در صورتی که مشکلی برای ماشین لباسشویی شما وجود داشته باشد هر چه سریعتر از طریق نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس به آن رسیدگی کنید؛ زیرا ممکن است همین مشکل جزئی باعث بروز مشکلات بیشتری شود.

تعویض قطعات ماشین لباسشویی

یک ماشین لباسشویی از قطعات مختلفی تشکیل شده که هر کدام وظیفه ای را برعهده دارد. آشنایی با این قطعات به عیب یابی سریعتر ماشین لباسشویی کمک خواهد کرد. سیم های رابط داخلی، لاستیک درب، لولای درب، تسمه، فنر نگهدارنده دیگ و قطعاتی از این دست را می توان از اجزایی در لباسشویی دانست که تعویض آنها تاثیر بهتری در بهبود کارایی لباسشویی دارند؛ اما در مقابل قطعات دیگری مانند موتور و دیگ ارزش تعمیر کردن دارند؛ زیرا هزینه خرید آن ها زیاد خواهد بود. برای تعویض قطعات لباسشویی باید بسیار محتاط باشید و  برای این کار از کاج سرویس به عنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس راهنمایی بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس

این امر به عوامل متعددی وابسته است. بطور مثال هزینه تعویض دیگ و یا سنسور ماشین لباسشویی بسیار بالاتر از تعمیر خرطومی و یا فیلتر می باشد. پیش از هرچیز، لازم است عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را بدانید تا اگر در برخی موارد با استعلام قیمت های متفاوت روبرو شدید، متوجه باشید که علت چیست. نوع قطعاتی که برای دستگاه شما به کار می رود، در قیمت تمام شده خدمات تاثیر گذار است. می توان گفت هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس با کیفیت انجام خدمات تعمیر، رابطه مستقیم دارد و هرچقدر هزینه بیشتری پرداخت کنید، دستگاه شما با اطمینان بیشتری تعمیر و یا سرویس می شود.

تعمیر لباسشویی قدیمی امکان پذیر است؟

گاهی ممکن است که یک ماشین لباسشویی قدیمی طول عمر خود را کرده باشد اما کارایی خوبی داشته باشد. بنابراین در صورت بروز مشکلی در عملکرد آن، نیازی به تعویض نخواهند بود. تعمیر لباسشویی قدیمی راهکار خوبی است که موجب می شود ماشین لباس شویی دوام بیشتری داشته باشد؛ این کار از لحاظ اقتصادی نیز بصرفه است. اگر هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس کمتر از 50٪ قیمت یک ماشین لباسشویی جدید است، باید گزینه تعمیر را انتخاب کنید. یک تعمیرکار ماشین لباسشویی ماهر می تواند کار تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی شما در دماوند و پردیس را انجام دهد.

نحوه نگهداری از ماشین لباسشویی

با رعایت یک سری نکات می شود کاری کرد که ماشین لباسشویی کمتر نیاز به تعمیر پیدا کند. مراقبت از ماشین لباسشویی نیازمند رعایت نکاتی می باشد. بطور مثال برای بهتر کار کردن ماشین لباسشویی، حتما از مواد شوینده و اورجینال استفاده کنید، به منظور جلوگیری از تعمیر لباسشویی پیشنهاد می شود از فیلتر شست و شو برای لباسشویی خود استفاده کنید، زیرا استفاده کردن از این فیلتر میتواند باعث شود سختی آب لوله کشی شما از بین برود و رسوب در ماشین لباسشویی ما نفوذ پیدا نکند. همچنین از قرار دادن اجسام سنگین بر روی آن نیز جدا بپرهیزید؛ به هیچ عنوان لباس هایی بیشتر از اندازه مشخص در لباسشویی خود نریزید زیرا میتواند به لباسشویی شما آسیب برساند. یا رعایت این نکات کمتر نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس پیدا می کنید.

نحوه پاکسازی داخل ماشین لباسشویی

هر دستگاهی بعد از زمان مشخصی نیاز به تمیز کردن دارد، ماشین لباسشویی نیز از این قائده مستثنا نیست. اگر در این امر کوتاهی صورت بگیرد رسوبات مواد شوینده و آب در آن جمع می شوند و این وسیله کارایی خوبی نخواهد داشت. پس ممکن است که در یک بازه زمانی مرتب به پاکسازی آن بپردازید تا مشکلی در عملکرد ماشین لباسشویی شما ایجاد نشود. برای تمیز کردن داخل این وسیله، جهت سالم ماندن و نیاز کمتر به تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند، روش های مختلفی وجود دارد که یکی از موثر ترین این روش استفاده از تمیز کننده و جرم‌گیرهای مخصوص ماشین لباسشویی است که عموما به شکل پودری در بازار موجود هستند. از انواع قوی این جرمگیر ها استفاده نمایید و از خرید انواع ارزان آن خودداری کنید تا موثر باشند و نیاز به دوباره ‌کاری نباشد.

خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات یخچال

نکات مهم در استفاده از ماشین لباسشویی

استفاده از ماشین لباسشویی برای شستن لباس ها می تواند به شما کمک کند تا زمان و انرژی خود را صرفه جویی کنید. در اینجا چندین نکته مهم برای استفاده از ماشین لباسشویی به شما توصیه می شود:

1. جدا کردن لباس ها: لباس ها را بر اساس نوع، رنگ و درجه آلودگی جدا کنید. بهتر است آلودگی های شدید را قبل از شستن به صورت دستی تمیز کنید.

2. استفاده از مواد شوینده مناسب: مواد شوینده را بر اساس نوع لباس ها و نیازهای خود انتخاب کنید. برچسب راهنمای شستشوی لباس ها را مورد توجه قرار دهید و دستورالعمل تولید کننده را رعایت کنید.

3. حجم مناسب: لباس ها را به طور متعادل در ماشین لباسشویی قرار دهید و آن را به طور صحیح پر کنید. در هر حالت، ماشین لباسشویی خود را به ظرفیت مجاز خود قرار دهید.

4. تنظیمات درست: تنظیمات درست را برای نوع لباس ها و شرایط خود انتخاب کنید. معمولاً برنامه های مختلفی برای شستشوی لباس های مختلف وجود دارد (مثلاً حساس، استاندارد، سفت و…). همچنین، دمای مناسب و سرعت چرخش را تنظیم کنید.

5. استفاده از نرم کننده: برای حفظ نرمی و عطر طبیعی لباس ها می توانید از نرم کننده استفاده کنید. این کار می تواند لباس ها را لطیف تر کرده و از هم برخوردگی و لک های استاتیک جلوگیری کند.

6. پاکسازی درست: پس از پایان برنامه، لباس ها را به طور موثر خشک کنید و در صورت نیاز از اتو استفاده کنید. علاوه بر این، لباس ها را به درستی ترتیب دهید تا از چین و چروک ها جلوگیری شود.

7. نگهداری ماشین لباسشویی: برای حفظ عملکرد بهتر ماشین لباسشویی، آن را به طور منظم تمیز کنید و از تمیز کردن و پاک کردن مواد بیگانه درون ماشین لباسشویی پرهیز کنید. همچنین، در صورت لزوم، قطعاتی که خراب شده اند را تعویض کنید.

با رعایت این نکات، می توانید از ماشین لباسشویی خود بهره کافی ببرید و لباس های خود را به نحو احسن شستشو دهید.

نحوه پاکسازی بیرون ماشین لباسشویی

با گذشت زمان ماشین لباسشویی جلوه اولیه خود را از دست می دهد؛ مخصوصا اگر رنگ ماشین لباسشویی شما سفید باشد. اگر آن را تمیز نکنید به اصطلاح کثیفی به خورد ماشین لباسشویی می رود و نمای خوبی نخواهد داشت. بنابراین سطح ماشین لباسشویی را تمیز نگه دارید تا عمر و دوام آن هم بیشتر شود. سطح روی ماشین لباسشویی‌هایی که درب جلو بازشو دارند محل مناسبی برای جمع شدن گرد و خاک و آلودگی است و معمولا تمیز نمی‌شود. اگرچه نگهداری و تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند اهمیت زیادی دارد، اما این نگهداری صرفا مختص عملکرد داخلی دستگاه نبوده و شامل قطعات بیرونی آن هم می‌شود. با تمیز کردن مرتب ظاهر ماشین لباسشویی به عملکرد بهتر آن نیز کمک خواهید کرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی در پردیس و دماوند

کاج سرویس مجموعه تخصصی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند میباشد و برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر لباسشویی در پردیس و دماوند میتوانید با شماره گیری 02176272070 با کارشناسان مجموعه کاج سرویس ارتباط برقرار کنید همچنین از فرم درخواست تعمیر لباسشویی پردیس و دماوند هم میتوانید استفاده کنید.

چرا کاج سرویس در تعمیرات لباسشویی در دماوند و پردیس

در مقاله بالا سعی بر آن بوده که در خصوص آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی و همچنین نکات حائز اهمیت در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس صحبت کنیم. به طور کلی، اگر نکات نگهداری از ماشین لباسشویی را به درستی رعایت کنید، نیاز کمتری به تعمیر و تعویض قطعات آن پیدا خواهید کرد. با این حال، کاج سرویس یکی از قابل اعتماد ترین شرکت های تعمیر لوازم خانگی است که در صورت بروز مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی و دیگر لوازم خانگی، آماده خدمت رسانی به شماست.

کاج سرویس ؛ مرجع تخصصی تعمیر لباسشویی در پردیس و دماوند با بهترین کیفیت

مجموعه کاج سرویس با کادری مجرب و حرفه ایی اماده ارائه خدمات تخصصی سرویس و تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در شهر پردیس و دماوند و گیلاوند و رودهن میباشد و اگر هرگونه سوال یا مشکلی برای دستگاه لباسشویی شما ایجاد  شده است میتوانید با شماره های زیر تماس برقرار کنید.

 1. 02176272070
خدمات دیگر از کاج سرویس

سرویس و تعمیرات کولر گازی

کلام آخر تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس

در مقاله بالا سعی بر آن بوده که در خصوص آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی و همچنین نکات حائز اهمیت در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و پردیس صحبت کنیم. به طور کلی، اگر نکات نگهداری از ماشین لباسشویی را به درستی رعایت کنید، نیاز کمتری به تعمیر و تعویض قطعات آن پیدا خواهید کرد. با این حال، کاج سرویس یکی از قابل اعتماد ترین شرکت های تعمیر لوازم خانگی است که در صورت بروز مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی و دیگر لوازم خانگی، آماده خدمت رسانی به شماست.

20 پاسخ

 1. سلام لباسشویی من ال جی میباشد کد خطا oe میدهد چیکار کنم؟

  1. با سلام وقت بخیر دلیل این کد خطا مروط به تخلیه نکردن آب دستگاه لباسشویی ال جی و فیلتر پایین دستگاه و شیلنگ خروجی را چک کنید که مسدود نباشد در غیر این صورت میتوانید باما تماس بگیرید تا تکنسین متخصص برای شما اعزام مکنیم .

 2. سلام وقت بخیر دلیل ارور PE لباشسویی ال جی چیه ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام وقت بخیر خطای PE در ماشین لباسشویی ال جی به معنای ایراد در سنسور تشخیص سطح آب دستگاه است. در صورت مشاهده این کدخطا باید هیدرواستات و سنسور حساس به فشار آب چک شود.

 3. سلام دلیل کد خطا و ارور LE ماشین لباسشویی ال جی رو چیه ؟ لباسشویی ما دو روزه این کد خطا رو میده

  1. سلام وقت بخیر این ارور لباسشویی ال جی نشان دهنده وجود مشکل در موتور دستگاه است. در این مورد توصیه می‌شود حتما از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید تا دستگاه شما را عیب یابی کند.

 4. سلام ما یک لباسشویی ال جی داریم که مدام کد خطا یا ارور PF رو میده دلیلش چیه؟

  1. سلام وقت بخیر . این کد خطا ممکن است به دلیل اختلال در برق رسانی به ماشین لباسشویی و قطع برق در میانه سیکل شست و شو، ایراد سه راهی یا محافظ یا مشکلات سیم کشی دستگاه اتفاق بیوفتد.

   در صورتی که سیکل شست و شو را مجددا آغاز کنید، ارور PF باید از بین برود. در غیر اینصورت از یک تکنسین کمک بگیرید.

 5. سلام ممنون
  اگر چراغ‌های LED ماشین لباسشویی چشمک زده و پیغام E2 یا 5E روی نمایشگر ظاهر شده است، حاکی از وجود خطایی در کارکرد تخلیه آب از دستگاه است. در این صورت برای رفع خطای به وجود آمده اقدامات زیر را انجام دهید:
  آب باقیمانده در دیگ را از طریق لوله، تخلیه کنید، بدین صورت که سطح لوله تخلیه را به پایین‌تر از سطح آب برسانید یا در صورت امکان سیکل چرخشی را انتخاب کنید تا مابقی آب را تخلیه کنید.
  فیلتر پمپ تخلیه را بررسی کنید که مسدود نشده باشد.
  لوله تخلیه و اتصالات خروجی از دستگاه را چک کنید. اطمینان حاصل کنید که خمیدگی یا گرفتگی در آنها وجود ندارد.
  با استفاده از یک مولتی متر پمپ تخلیه را آزمایش کنید. عدد نشان داده شده توسط مولتی متر باید در حدود 100 تا 300 اهم باشد. در صورتی که این عدد صفر و یا بیش از این مقدار بود، پمپ از کار افتاده و نیازمند تعویض است.

 6. سلام دلیل ارور E30 ماشین لباسشویی پاکشوما میخواستم بدونم؟

  1. سلام وقت بخیر اگر درب ماشین لباسشویی پاکشوما و قطعات مربوط به آن مانند زبانه درب، میکروسوئیچ و … دچار مشکل شده باشند، این ارور نمایش داده می‌شود. در صورت خراب شدن میکروسوئیچ، باید آن را تعویض کنید.

 7. سلام وقت شما بخیر ما یک لباسشویی پاکشوما داریم که کدخطای E34 و E35 نمایش میده میشه راهنمایی کنید دلیل این کد خطا چیه؟

  1. سلام ممنون اگر سنسور حرارت سنج و ترمیستور خراب شده باشند، این ارور رخ می‌دهد. از یک تکنسین متخصص برای بررسی و تعویض سنسور کمک بگیرید.

 8. سلام وقت بخیر دلیل کد خطا و ارور E21 ماشین لباسشویی پاکشوما رو میشه بفرمایید

  1. سلام وقت شماهم بخیر

   اگر آب ماشین لباسشویی تخلیه نشود، این کدخطا نمایان خواهد شد. برای رفع این ارور موارد زیر را بررسی کنید:
   اطمینان از عدم خمیدگی شیلنگ تخلیه
   تمیز بودن فیلتر و پمپ تخلیه
   عدم انسداد شیلنگ ماشین لباسشویی
   اگر پمپ تخلیه و برد اصلی علت عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی باشد، باید برای تعمیر یا تعویض این قطعات اقدام کنید.

 9. سلام وقت شماهم بخیر
  اگر دور تند ماشین لباسشویی کار نکند، امکان آبکشی صحیح و خشک کردن لباس‌ها به طور کامل وجود نخواهد داشت. نوسانات برق، تنظیم نبودن برنامه خشک کن، گرفتگی شیلنگ تخلیه آب، انسداد پمپ تخلیه، خرابی موتور و ایراد در برد الکترونیکی، می‌توانند برخی از علل بروز این مشکل باشند که باید توسط تکنسین برطرف شوند.

  1. جهت دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند می‌توانید با شماره 02176272070 تماس گرفته و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز را برای اجرای سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند انجام خواهند داد.

  1. جهت دریافت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند می‌توانید با شماره 02176272070 تماس گرفته و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز را برای اجرای سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و دماوند انجام خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *