کاج سرویس خیال راحت شما

نمایندگی تعمیرات هیمالیا در پردیس و دماوند { HIMALIA }

جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات هیمالیا در پردیس و دماوند شامل لوازم خانگی هیمالیا ” ماشین ظرفشویی هیمالیا ” ماشین لباسشویی هیمالیا و یخچال هیمالیا فقط کافیست با شماره های 02176277746 و یا 02176272070 تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

تعمیرات هیمالیا در دماوند

تعمیرات هیمالیا در گیلاوند

تعمیرات هیمالیا در پردیس

تعمیرات هیمالیا در رودهن

کاج سرویس
مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی هیمالیا در پردیس و دماوند

برند لوازم خانگی هیمالیا از جمله برند های محبوب در میان کاربران ایرانی میباشد و خدمات نصب و سرویس و تعمیر هیمالیا در پردیس و دماوند توسط مجموعه کاج سرویس انجام میگردد.

تا به الان خدمات تعمیرات لوازم خانگی از جمله فعالیت های دشوار و حساس بوده است و در حال حاضر با بالا رفتن قیمت لوازم خانگی نمیشود سرویس و تعمیرات لوازم خانگی را به هر شخصی سپرد اما مجموعه کاج سرویس از جمله مجموعه های حرفه ایی و با دارا بودن تکنسین های با تجربه در کنار شماست در ادامه بیشتر با خدمات سرویس و تعمیر لوازم خانگی هیمالیا آشنا خواهیم شد.

تعمیرات هیمالیا در پردیس و دماوند
30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال

تعمیر انواع یخچال هیمالیا { Himalia } در پردیس و دماوند

دستگاه یخچال از جمله محصولات شرکت هیمالیا میباشد که از جمله دستگاه های حیاتی در هر منزلی بحساب میاد که اگر دچار نقص و مشکلی شود امکان خراب و فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال وجود دارد اما نگران این موضوع نباشید مجموعه کاج سرویس برای سرویس و تعمیرات یخچال هیمالیا در پردیس و دماوند یک طرح فوری قرار داده است که بعد از ثبت سفارش خدمات تعمیرات یخچال هیمالیا در پردیس و دماوند در اسرع وقت تکنسین برای رفع مشکلات یخچال شما اعزام میشود برای دریافت این خدمات با شماره زیر تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما موارد مورد نیاز را انجام دهند.

خاموش شدن صفحه نمایش یخچال هیمالیا

خاموش شدن صفحه نمایش در واقع به معنی قطع شدن جریان برق در آن است. در برخی موارد اگر مشکل از نوسانات برق یا اتصالات دستگاه نباشد، ممکن است موتور سوخته و این مشکل را به وجود آورده باشد.

روشن شدن چراغ پلاسما در یخچال هیمالیا

یخچال‌های هیمالیا دارای قسمتی بخشی به اسم پلاسماساز هستند که وظیفه‌ی اصلی آن، از بین بردن برخی باکتری‌های موجود در فضای داخلی و از بین بردن بوی بد و افزایش عمر مواد خوراکی است. اگر به هر دلیلی چراغ پلاسما روشن شود، می‌توانید مطمئن باشید که یک نقص فنی در این بخش به وجود آمده است. با تعویض یا تعمیر این قطعه، مشکل برطرف خواهد شد.

یکسره کار کردن کمپرسور یخچال

دلیل اصلی یکسره کار کردن کمپرسور ممکن است این باشد که دستگاه را در کنار یک منبع گرما یا در معرص نور خورشید قرار داده‌ایذ. برای رفع این مشکل کافیست که محل قرارگیری یخچال را تعویض کنید یا اینکه با بررسی‌های تخصصی‌تر توسط یک تکنسین، این مشکل را برطرف سازید.

خاموش شدن یخچال هیمالیا

دلیل اصلی خاموش شدن یخچال در برخی موارد خرابی تایمر دیفراست یا ترموستات است. تایمر دیفراست در مدل‌های دیفراست وجود دارد که خرابی این قطعه تبعات بسیاری را به دنبال خواهد داشت. خرابی موتور نیز می‌تواند از دلایل خاموش شدن این دستگاه باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در پردیس و دماوند

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در پردیس و دماوند از جمله دستگاه های محبوب این برند میباشد و درحال حاضر ماشین لباسشویی یار ثابت هر خونه ایی هست و اگر دچار نقص و مشکلاتی شود قطعا تاثیرات منفی خواهد گذاشت.

اگر دستگاه ماشین لباسشویی برند هیمالیا شما دچار خرابی و نقص شده است میتوانید از خدمات سرویس و تعمیرات لباسشویی هیمالیا در پردیس و دماوند استفاده کنید برای شروع با شماره زیر تماس برقرار کنید و در ادامه کارشناسان و تکنسین های مجموعه کاج سرویس در کنار شما هستند.

تراز نبودن لباسشویی هیمالیا

اگر ماشین لباسشویی شما روی زمین تراز نباشد، مطمئناً لباسشویی به اطراف خود حرکت می کند. مانند چرخش های نامناسب به راحتی می توانند لباسشویی را به حالت لرزش و حالت خاموش برسانند و اگر لباسشویی در یک سطح ناهموار قرار گرفته باشد حتی بیشتر نیز تکان می خورد.

پایه های لباسشویی هیمالیا در وضعیت نامناسب قرار دارند

لباسشویی های هیمالیا طوری طراحی شده اند که باید بر روی کف زمین تنظیم شوند. دو پایه جلوی آن دارای مکانیزم تراز کردن همراه با مهره قفل است تا بتواند در جای خود ایمن و محکم باشد. هر پایه را در ارتفاع صحیح تنظیم کرده و قفل را محکم کنید تا از حرکت پایه ها جلوگیری شود. به محض تنظیم شدن، نباید دو پایه جلوی آن را حرکت دهید. دو پایه عقب لباسشویی هیمالیا ، طراحی ای مشابه با پایه های جلو دارند و ممکن است خودشان تنظیم شوند. برای اینکه خودشان خودکار تنظیم شوند، لباسشویی هیمالیا خود را به سمت جلو روی پاهای جلویی اش به طوری که پایه های عقب تقریباً سه اینچ در هوا باشند نگه دارید. سپس آن را به آرامی سرجایش قرار دهید تا پایه ها به طور خودکار تنظیم شوند.

صدای ضربه های محکم و ناگهانی در ماشین لباسشویی هیمالیا

این صدا ممکن است به دلیل وجود یک شیء در قسمت تخلیه لباسشویی باشد. ممکن است سهواً یک سکه یا هر شی دیگری که در جیب مانده است هنگام شستشو در این قسمت رفته باشد. پس بخش تخلیه را بررسی کرده و اشیاء خارجی را از آن در آورید.

سیم اتصال به زمین

لباسشویی هیمالیا دارای یک سیم کشی مخصوص به نام سیم اتصال به زمین می ‌باشد که باید آن را به لوله فاضلاب یا ستون آهنی خود ساختمان متصل کرد. سیم اتصال به زمین را نباید به هیچ عنوان به لوله آب وصل کرد. اگر سیم اتصال به زمین به لوله آب وصل شود ممکن است دچار اتصالی و باعث برق دار شدن بدنه لباسشویی شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی هیمالیا در پردیس و دماوند

یکی دیگر از محصولات شرکت هیمالیا دستگاه ماشین ظرفشویی میباشد که امروزه در بیشتر منازل وجود دارند و استفاده زیادی از این دستگاه میشود اما این دستگاه از هر برندی باشد ممکن است دچار نقص و مشکلاتی شود که اگر به موقع به داد این دستگاه نرسید ممکن از آسیب بیشتری با باقی قطعات دستگاه وارد کند.

مجموعه کاج سرویس مرکز خدمات تخصصی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی هیمالیا در پردیس و دماوند میباشد که اگر دستگاه شما دچار نقص شده است میتوانید از شماره درج شده با مجموعه تماس برقرار کنید و از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی هیمالیا در پردیس و دماوند استفاده کنید.

نشتی آب در ماشین ظرفشویی هیمالیا

یکی از مهم‌ترین مسائلی که می تواند برای ماشین ظرفشویی پیش بیاید نشتی آب از دستگاه می باشد و این مشکل با گذشت زمان موجب پوسیدگی ماشین ظرفشویی می شود. در صورتی که متوجه شدید که ماشین ظرفشویی دچار نشتی شده است باید لاستیک دور درب و واشرها را مورد بررسی قرار دهید و از عدم پوسیدگی و سالم بودن آنها مطمئن شوید.

دلایل تمیز نشستن ظروف داخل ماشین ظرفشویی هیمالیا

یکی از مشکلاتی که می تواند برای کاربران بسیار آزاردهنده باشد این است که ظروف داخل ماشین ظرفشویی به طور کامل تمیز نمی شوند. از دلایلی که می تواند باعث بروز این مشکل شود، چسبیدن ذرات ریز غذا و یا چربی ها به آبپاش های داخلی، واشر درب، فیلتر و صفحه صافی دستگاه می باشد که می توانند از عملکرد درست دستگاه جلوگیری کرده و باعث بروز این مشکل شوند. جهت رفع این مشکل باید مطمئن شوید که تمامی قسمت های داخلی ماشین ظرفشویی تمیز هستند. جهت این کار می توانید ماشین ظرفشویی را بدون ظرف و با استفاده از ترکیب جوش شیرین و سرکه تمیز کنید.

دلایل خشک نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی هیمالیا

گاهی اوقات بعد از اتمام عملیات شستشو ممکن است با مشکل خشک نشدن ظروف مواجه شوید. ماندن آب روی ظروف بعد از پایان مرحله شستشو می تواند بسیار آزار دهنده باشد. یکی از دلایلی که می تواند باعث بروز این مشکل شود آسیب دیدن مخزن تخلیه و یا انسداد پمپ تخلیه می باشد. جهت رفع آن باید دریچه مخزن تخلیه ماشین ظرفشویی مورد بررسی قرار گیرد. ممکن است که باقی مانده های غذا باعث مسدود شدن این دریچه شده باشند. در این صورت باید آن قسمت را تمیز کرده و مشکل را برطرف کنید.

دلایل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی هیمالیا

یکی دیگر از مسائلی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی هیمالیا پیش بیاید عدم انجام کامل فرآیند آب گیری می باشد. در این صورت محفظه دستگاه از آب پر نمی شود و جهت شروع فرآیند شستشو، ماشین ظرفشویی با مشکل مواجه می شود. یکی از دلایلی که ممکن است باعث بروز این مشکل شود خراب بودن شیر ورودی آب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *