کاج سرویس خیال راحت شما
نمایندگی تعمیرات کولر گازی در دماوند و پردیس

نمایندگی سرویس و تعمیرات کولر گازی در پردیس و دماوند

به منظور و جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات کولر گازی در پردیس و دماوند، رودهن، گیلاوند توسط نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات کولر گازی در پردیس و دماوند، رودهن، گیلاوند کافیست با شماره 02176272070 و یا 02176277746 با کارشناسان کاج سرویس ارتباط برقرار کنید و در اسرع وقت در خدمت شما هستیم.

تعمیرات کولر گازی در دماوند

تعمیرات کولر گازی در گیلاوند

تعمیرات کولر گازی در رودهن

تعمیرات کولر گازی در پردیس

کاج سرویس مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی در دماوند و پردیس

مجموعه تخصصی کاج سرویس با برخورداری از تکنسین‌هایی که در زمینه عیب یابی و تعمیر انواع کولر گازی به خوبی آموزش دیده‌اند، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در دماوند و پردیس را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب ارائه می‌دهد. اولویت تکنسین‌های این مجموعه تعمیر قطعه معیوب کولر گازی است اما در صورتی که به تشخیص تکنسین، قطعه قابل تعمیر نباشد، تهیه قطعات اورجینال به کمک ما انجام و مطابق با استاندارد روی دستگاه شما نصب خواهد شد.

30+ سال سابقه
25 تکنسین فعال
6 ماه گارانتی
قطعات اورجینال
خدمات تعمیر کولر گازی در دماوند

ارائه خدمات سرویس و تعمیرات کولر گازی در شهر دماوند و گیلاوند

شهر دماوند و گیلاوند از جمله شهر های تحت پوشش مجموعه کاج سرویس میباشد و برای دریافت خدمات سرویس و تعمیرات کولر گازی در شهر دماوند و گیلاوند میتوانید با شماره های زیر تماس برقرار کنید و کارشناسان ما مراحل مورد نیاز خدمات سرویس و تعمیرات کولر گازی در دماوند و گیلاوند انجام خواهند داد.

نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در پردیس و رودهن

کولر گازی ها با ایجاد فضایی مطبوع از جمله لوازم خانگی هستند که کارایی بسیاری دارند. کولرهای گازی نیز مثل بسیاری دیگر از لوازم برقی و کاربردی انواع مختلفی دارد. نصب و راه اندازی و سرویس و تعمیر کولر گازی به صورت تخصصی با کمک تکنسین های مجرب از خدماتی است که توسط نمایندگی تعمیرات کولر گازی در پردیس و رودهن به شما ارائه می شود. باید اشاره کرد که خدمات مربوط به کولرگازی متنوع هستند و بسته به نیاز شما، تغییر خواهند کرد. برای نگهداری صحیح از کولر گازی و افزایش طول عمر آن، رعایت یکسری نکات ضروری می باشد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در پردیس کاج سرویس

پرتاب آب از کولر گازی

یکی از مشکلاتی که در فصل تابستان کولرهای گازی با آن مواجه می‌شوند پرتاب آب و یا خارج شدن آب از کولر گازی است. هنگامی که این مشکل رخ می‌هد ممکن است سبب خسارات زیادی مانند آسیب به گچ دیوار، خراب شدن کاغذ دیواری و به فرش اشاره کرد، که ممکن است علت آن عدم تراز بودن نصب یونیت داخلی، دو پهن شدن و یا شکستگی لوله تخلیه آب و عدم شیب مناسب در مسیر لوله تخلیه آب باشد.

خاموش شدن کولر گازی

این مورد دلایل مختلفی دارد. خاموش شدن کولر گازی می‌تواند بسیار نگران کننده باشد اما گاهی دلیل آن بسیار ساده است. پیش می آید که جریان برق قطع شده است و یا اتصالات دچار مشکل شده اند. پیش از هر اقدام جدی اتصالات را چک کرده و فیوز را بررسی کنید. در صورتی که در این بخش ها مشکلی نبود، احتمالا در سیم کشی دستگاه اختلال ایجاد شده و یا ترموستات خراب شده است. برای تشخیص جدی و تعویض قطعات باید از نمایندگی تعمیرات کولر گازی در دماوند و پردیس کمک بخواهید.

صدای غیر طبیعی کولر گازی

در ادامه صحبت درباره تعمیرات کولر گازی در پردیس مشکل صدای غیر طبیعی کولر گازی را بررسی می کنیم. گاهی اوقات صدای کولر گازی سبب از بین بردن آرامش استفاده کننده از کولر گازی می شود که علت آن شکستن تیغه‌ی پروانه فن دستگاه، تراز نبودن دستگاه، شل بودن پیچ‌های بدنه، شل بودن پیج‌های پایه کندانسور و خرابی ترموستات است. معیوب بودن ترموستات باعث می شود دستور روشن شدن و تهویه هوا داده شود. گاهی این مشکل زمانی پیش می آید که می‌خواهید دور تند را روشن کنید.

فیلتر هوای آلوده

فیلتر هوای کولر گازی یکی از قطعات اصلی می باشد که خرابی و کثیفی آن می‌تواند باعث اختلال جدی در عملکرد کلیه کولر گازی شود. زمانی که فیلتر کثیف است هوا نمی تواند بیرون برده شود و یا هوایی تازه به داخل وارد شود. در واقع این مشکل تنها با یک اقدام ساده برطرف خواهد شد. بهتر است که فیلتر را هر چند مدت یکبار تمیز نموده و در صورت کهنه شدن آن را تعویض کنید.

خنک نکردن کولر گازی

باد گرم زدن کولر گازی مشکلی رایج است که می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. زمانی که این مشکل پیش می آید احتمال می‌رود که خطایی در سیستم کلی آن به وجود آمده باشد. در اکثر مواقع علت این اختلال نشتی گاز کولر گازی است. بهتر است سریعا برای حل این اختلال دست به کار شوید زیرا گاهی می‌توانند دستگاه اتو پلی از کار بیندازد و بسیار خطرناک باشد. در صوت مشاهده این مشکل با مرکز تعمیرات کولر گازی در پردیس تماس رفته تا مشکل بوجود آمده هر چه زودتر برطرف شود.

خرابی فن پنل داخلی کولر گازی

برای تعمیر این قطعه و حل شدن مشکل، ابتدا باید فیلتر هوا را چک کنید و در صورت کثیف بودن آن را تمیز نمایید. گاهی این اختلال به دلیل یخ بستن کویل سرد کننده و لوله های دستگاه این مشکل پیش می آید. ابتدا صبر کنید تا یخ ها آب شوند و اگر باز هم فن دچار مشکل بود احتمالا اختلال در رله معیوب و یا موتور فن می باشد. جهت عیب یابی کولرگازی خود حتما از یک متخصص جهت تعمیر کولر گازی کمک بگیرید.

نشتی کولر گازی

نشتی کولر گازی می تواند برای بسیاری از کولرهای گازی پیش بیاید. برخی اوقات دلیل نشتی کولر گازی یخ زدگی قطعات است که پس از آب شدن یخ می توانید از دستگاه استفاده کنید. این موضوع می‌تواند به خاطر اختلال در قطعات دیگر نیز باشد که یکی از آنها مسدود شدن راه آب خروجی کولر گازی می باشد. در صورت مشاهده این مشکل با نمایندگی تعمیرات کولر گازی در پردیس ارتباط بگیرید. زیرا این اختلال همچنین می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد که تشخیص آن تنها به دست این متخصص امکان پذیر است.

کم و زیاد شدن باد کولر گازی

سرویس کولر گازی می تواند مشکلاتی از این قبیل را به راحتی حل کند و از آن جلوگیری نماید. سرویس نکردن و تمیز نبودن کولر گازی باعث جمع شدن ذرات و جرم های در آن می شود. این جرم ها به راحتی راه فن را می بندند و نمی گذارند باد به درستی از کولر گازی پرتاب شود. در صورت عدم رسیدگی، این مشکلات بسیار هزینه بر خواهند بود؛ پس بهتر است سرویس کولر گازی در پردیس را جدی بگیرید.

بوی بد کولر گازی

بوی بد می‌تواند در اثر وجود باکتری یا قارچ در دستگاه و اجسام خارجی مثل برگ یا حیوانات مرده داخل موتور دستگاه باشد. همچنین در صورتی که لوله خروجی کولر گازی دچار انسداد شود، ممکن است بوی بدی از این دستگاه به مشام برسد.

خاموش نشدن کولر گازی

خاموش نشدن دستگاه می‌تواند در اثر خراب شدن ترموستات، کثیف بودن فیلترهای دستگاه، کوتاه بودن سیم ترموستات و گیر کردن فن کولر رخ بدهد. در صورتی که مشکل از فیلترها باشد، خودتان هم می‌توانید آن را برطرف کنید. با این حال، سایر موارد قید شده باید توسط یک تکنسین بررسی و در صورت لزوم برطرف شوند.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

اورلود شدن دستگاه، خراب شدن یکی از قطعات برد و سوختن خازن برخی از اصلی‌ترین دلایل خاموش شدن ناگهانی هستند. برای برطرف کردن این مشکل حضور تکنسین ضرورت دارد.

برفک زدن کولر گازی

برفک زدن می‌تواند به دلیل خرابی فن باشد. زمانی که فن دچار ایراد می‌شود نمی‌تواند باد سرد را بیرون بدهد و ماندن هوای خنک درون دستگاه سبب ایجاد برفک می‌شود. از دیگر علل برفک زدن می‌توان به کم شدن حجم گاز مبرد و سوراخ شدن لوله‌ها یا مخزن گاز مبرد اشاره کرد.

کولر های گازی از محبوب ترین لوازم خانگی در این سال ها هستند که به مطبوع شدن هوا کمک می کنند و در روزهای گرم تابستان خنکی را به همراه دارند. این نسل از کولر ها به دردسر کولر های آبی پایان دادند و بدون ناز به رطوبت هوایی مطلوب را ایجاد می کنند. از مزایای کولر گازی می توان به تنظیم دما در حالت دلخواه، قدرت بالا در سرمایش و هوایی خنک بدون نیاز به رطوبت اشاره کرد. البته در کنار همه‌ی مزایایی که دارد اگر مراقبت و رسیدگی به آن به درستی انجام نشود، می‌تواند باعث خرابی و مشکلات در آینده شود. در ادامه به بررسی علل خرابی کولر گازی و تعمیرات کولر گازی در دماوند و پردیس می پردازیم:

اجرای خدمات سرویس کولر گازی در دماوند و پردیس

سرویس دوره ای کولر گازی باید هر 6 ماه یکبار انجام شود. برای سرویس کولر گازی می توانید از مرکز تعمیرات کولر گازی در دماوند راهنمایی بخواهید؛ اما قبل از آن یکسری موارد را خودتان هم می توانید بررسی نماید. این موارد را در ادامه به شما می گوییم: در وهله اول از سالم بودن پریز یا برق ورودی به کولر گازی اطمینان حاصل فرمایید زیرا گاهی ممکن است پریز خراب شده باشد. درب قاب پنل داخلی رو باز کنید چک کنید اگر تمیز نبود آن را در آورده، بشویید و دوباره در جای خود قرار دهید. نحوه کارکرد کولر گازی را ببینید و اگر متوجه عیبی در عملکرد آن شدید جهت تعمیرات کولر گازی در دماوند و پردیس اقدام نمایید.

نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی در دماوند و پردیس

تعمیرات کولر گازی باید توسط فردی آموزش دیده انجام شود که در انجام کار خود حرفه ای باشد. امروزه با وجود نمایندگی تعمیرات کولر گازی در دماوند، کار تعمیر بسیار آسانتر صورت می پذیرد. تیم پشتیبانی کاج سرویس در خصوص تعمیرات کولر گازی در محل دماوند و پردیس ، قادر به ارائه تمامی خدمات در این زمینه به شما عزیزان خواهد بود. کافیست برای دریافت این خدمات با ما تماس بگیرید تا مشکلات جزئی را تلفنی حل کنید و اگر نیاز به وجود تعمیرکار باشد، در هر کجای دماوند و پردیس که هستید تعمیرکاران ما مشکل شما را برطرف سازند..

خدمات تعمیرات کولر گازی اسپلیت در دماوند و پردیس

کولر گازی اسپیلت رایج ترین نوع کولر گازی می باشد که اکثرا در منازل و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. پنل این نوع کولرهای گازی زیبایی خاصی دارند که عمدتا مورد پسند خانم ها است. عیب یابی و تعمیر کولر گازی اسپیلت باید حتما توسط متخصص انجام شود. کولرهای گازی اسپیلت دارای یک کمپرسور هستند که در بیرون فضای خانه در بالکن یا حیاط قرار داده می شوند و پنل داخلی کولر گازی در اتاق قرار می گیرد. در صورت خرابی هر گونه کولر گازی، جهت تعمیرات کولر گازی در دماوند و پردیس از مراکز ارائه دهنده خدمات در این زمینه کمک بخواهبد تا مشکل بوجود آمده در اسرع وقت برطرف شود.

خدمات تعمیرات کولر گازی جنرال در دماوند و پردیس

اگر کولر گازی جنرال شما سرمای کافی ندارد یعنی نیاز به سرویس، شارژ گاز یا تعمیر دارد. برای این کار شما می‌توانید از خدمات در محل کاج سرویس بهره‌ مند شوید. گروه فنی کاج سرویس شامل تعمیرکارانی باسابقه است که جدید ترین دوره‌های تعمیر و نصب کولر گازی جنرال را گذرانده‌اند. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اصلی جنرال استفاده می کنند. اگر از این برند کولر گازی استفاده می کند و مشکلی در عملکرد این وسیله پیش آمده اسنت، برای تعمیرات کولر گازی جنرال در دماوند و پردیس با کاج سرویس، مرکز حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی در دماوند و پردیس تماس بگیرید تا کار تعمیر کولر گازی انجام شود.

خدمات تعمیرات کولر گازی گری در دماوند و پردیس

سرویس و تعمیر کولر گازی در دماوند و پردیس در کم‌ترین زمان و باکیفیتی بالا توسط کاج سرویس انجام می‌شود. بررسی و عیب یابی به موقع دستگاه و پیداکردن ایرادات جزئی علاوه بر کاهش مصرف برق و افزایش کارکرد کمپرسور، شما را از صرف هزینه‌های بیشتر برای تعویض قطعات یا تعمیر اسپلیت گری نجات می‌دهد.

تمامی ساکنین شهر دماوند و پردیس می‌توانند از خدمات تعمیر کولر گازی گری در مرکز تخصصی کاج سرویس بهره‌مند شوند. ثبت درخواست از طریق تماس با شماره تلفن مرکز صورت می‌گیرد. تمامی مراحل ارائه خدمات از زمان ثبت درخواست تا تست و راه اندازی دستگاه شما به صورت کاملا حرفه‌ای و منظم صورت خواهد گرفت.

خدمات تعمیرات کولر گازی تراست در دماوند و پردیس

مسلما هر بار که مشکلی برای کولر گازی‌تان پیش بیاید، قصد تعویض آن را ندارید. بنابراین بهتر است بدانید که اگر از دستگاه خود مراقبت نکنید یا تعمیرات آن را توسط افرادی که متخصص رسیدگی به برند کولر گازی شما نیستند، انجام دهید، می توانید موجب آسیب به قطعات دستگاه و افزایش هزینه‌های تعمیرات شوید.

اگر به نمایندگی تعمیرات کولر گازی تراست در دماوند و پردیس دسترسی ندارید، مرکز تخصصی کاج سرویس با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی، امکان تعمیر کولر گازی تراست (TRUST) را باکیفیتی بالا و در زمانی کوتاه فراهم خواهد کرد. لازم به ذکر است، کاج سرویس تکنسین‌هایی دارد که متخصص همین برند هستند.

عیب یابی کولر گازی

عیب یابی کولر گازی یکی از مهمترین مراحل پیش از تعمیر کولر گازی می باشد. اگر عیب یابی کولر گازی به درستی صورت بگیرد، تعمیر کولر گازی می تواند با کمترین هزینه انجام شود. اما اگر عیب یابی به درستی توسط تعمیرکار صورت نگیرد ممکن است تعمیرکار مجبور به تعویض قطعات سالم شود و هزینه تعمیرات را برای مشتری افزایش دهد. به همین دلیل عیب یابی توسط تعمیر کار حرفه ای کولر گازی باید با بهترین و بروزترین ابزار تست و عیب یابی صورت گیرد. بنابراین برای تعمیرات کولر گازی در دماوند، مرکزی را انتخاب کنید که کار بلد بوده و قابل اعتماد باشد.

اجرای خدمات تعمیرات کولر گازی در محل

خرابی کولر گازی در تابستان از معضلاتی است که هر چه سریع تر باید در جهت رفع آن اقدام نمود. اینکه در گرمای تابستان حتی یک روز را بدون وسایل سرمایشی سپری کرد کاری دشوار است. یکی از خدمات اصلی در بین انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی کاج سرویس، تعمیر کولر گازی در منزل است. بنابراین وقتی کولر گازی به مشکل برخورد باید جهت تعمیرات آن کاری انجام داد. برای تعمیرات کولر گازی در دماوند، مجموعه کاج سرویس کار تعمیرات کولر گازی در محل را برای شما انجام می دهد. این مرکز با اعزام تعمیرکار کولر گازی به محل در حداقل زمان ممکن، تعمیر کولر گازی شما را با بیشترین کیفیت به انجام می رساند. تعمیر کاران کاج سرویس علاوه بر دانش فنی بالا دارای تجربه فنی زیادی در زمینه کاری خود نیز می باشند.

قیمت و هزینه تعمیرات کولر گازی در پردیس و دماوند

هزینه تعمیر کولر گازی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عواملی که در هزینه تعمیرات کولر گازی تاثیرگذار است می توان به برند کولر گازی و قطعه خراب شده و همینطور نیاز یا عدم نیاز به حذف شیر برقی کولر گازی و خیلی جزئیات دیگر اشاره کرد. برندهای مختلف کولر گازی از قطعات مخلتف با کیفیت های متفاوت استفاده می کنند. هزینه این قطعات در بازار متفاوت است. ضمن اینکه برخی قطعات نسبت به دیگر قطعات هزینه تعمیر کمتری دارند. کاج سرویس از مجهزترین و بزرگترین مجموعه های فنی دماوند برای تعمیرات انواع کولر گازی با برندهای مختلف ایرانی و خارجی است که با هزینه مناسب کار تعمیرات کولر گازی در دماوند را برای شما انجام می دهد.

چرا کاج سرویس را انتخاب کنیم؟

کولرهای گازی معمولا دچار مشکلاتی می شوند که تعمیرکاران متخصص کاج سرویس با این مشکلات و علائم و نشانه های آن آشنا هستند و به خوبی برای رفع آن تلاش می کنند. مجموعه کاج سرویس برای تعمیرات کولر گازی در دماوند از با تجربه ترین افراد در زمینه تعمیرات کمک می گیرد و بسیار سختگیرانه در زمینه استخدام کارکنان خود عمل می کند. کاج سرویس علاوه بر داشتن کادری مجرب، تمامی قطعات به کار گرفته شده در فرآیند تعمیر را به صورت اصل و کاملا اورجینال مورد استفاده قرار می دهد؛ بنابراین کولر گازی کمتر به تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد. علاوه بر این به خاطر داشته باشید که اگر هر گونه لوازم خانگی شما دچار مشکلی در عملکرد خود شده بود برای انتخاب کاج سرویس تردید به دلتان راه ندهید و کار تعمیر را به آن بسپارید.

کلام آخر تعمیرات کولر گازی در دماوند و پردیس

تعمیرات کولر گازی در دماوند، به ویژه در ماه های گرم سال یکی از نیازهای اساسی مردم است؛ که مرکز تعمیرات لوازم خانگی کاج سرویس در رفع این نیاز به شما کمک خواهد کرد. توجه داشته باشید که کولر گازی نیاز به سرویس دوره ای دارد و اینکار موجب کارایی بهتر و طول عمر این وسیله می شود. تمامی خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی در دماوند و شهر های اطراف توسط تیم حرفه ای کاج سرویس قابل انجام است.

14 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر ارور CL کولر گازی جنرال زمانی رخ می‌دهد که رادیات‌های پنل داخلی کولر کثیف شده باشند. برای برطرف کردن ارور CL کولر جنرال کافیست دکمه Clean ریموت کنترل کولر خود را بفشارید تا کولر به مدت ۳۰ ثانیه عملیات تمیز کردن را انجام دهد.

 1. سلام کولر گازی ما ارور EL01 میده دلیل این ارور چی میتونه باشه؟

  1. سلام وقت بخیر اگر اجزای برد اصلی دچار خرابی شده باشند، این ارور نمایش داده می‌شود. ممکن است نوسانات جریان برق باعث ایجاد این مشکل شده باشد. یکبار کولر گازی را ریست کنید اگر مشکل برطرف نشد، باید دستگاه توسط تکنسین متخصص عیب یابی شود.

 2. سلام میخواستم دلیل کد خطا یا ارور CH02 کولر گازی ال جی رو بدونم؟

  1. سلام علت بروز ارور CH01 ﺍﺗﺼﺎﻝ ﻧﺎﺩﺭﺳﺖ ﻳﺎ ﺑﺎﺯ / ﺍﺗﺼﺎﻝ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺳﻨﺴﻮﺭ هوای داخلی است در این حالت باید ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺍﺗﺼﺎﻝ ﺳﻨﺴﻮﺭ ﺭﺍ ﺑررسی ﻛﻨﻴﺪ ﻣﻘﺎﻭﻣﺖ ﻧﺮﻣﺎﻝ 10 کیلو اهم: در ℃25 یا ℉77

 3. سلام وقت بخیر کولر گازی ما کد خطا یا ارور CH01 نمایش میده دلیلش چی میتونه باشه؟

  1. سلام ممنون
   علت بروز ارور CH02 ﺍﺗﺼﺎﻝ ﻧﺎﺩﺭﺳﺖ ﻳﺎ ﺑﺎﺯ / ﺍﺗﺼﺎﻝ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺳﻨﺴﻮﺭ ﻟﻮﻟﻪ ورودی یونیت ﺩﺍخلی است در این حالت باید ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺍﺗﺼﺎﻝ ﺳﻨﺴﻮﺭ ﺭﺍ بررسی کنید.

   اگر مقاومت 0 یا بی‌نهایت بود سنسور را تعویض کنید و اگر مقاومت نرمال بود برد را بررسی کنید. (ﻣﻘﺎﻭﻣﺖ ﻧﺮﻣﺎﻝ 5 کیلو اهم: در ℃25 یا ℉77)

 4. سلام وقت بخیر دلیل کد ارور E9 کولر گازی جنرال چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *